Kaspersky Anti-Virus 2019

Kaspersky Anti-Virus 2019
400,00 Kč

včetně DPH

počítačů / roky:

Software ke stažení + licenční klíč
  • Kaspersky
  • 100550-CZ
  • Nový
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
Kvůli rostoucímu počtu hrozeb z webu je účinná protivirová ochrana důležitější než dříve. Rovněž...Více

Informace o výrobku "Kaspersky Anti-Virus 2019"

Kvůli rostoucímu počtu hrozeb z webu je účinná protivirová ochrana důležitější než dříve. Rovněž v aktuální verzi programu Kaspersky Anti-Virus 2019 bezpečnostní experti firmy Kaspersky Labs opět uskutečnili několik větších vylepšení a integrovali je do tohoto výkonného ochranného balíku. Díky rozsáhlé kontrole před viry, malwarem, ransomwarem a neustále častěji se vyskytujícími šifrovacími trojany se jedná o špičkový bezpečnostní software, který prostě musíte mít: na každém notebooku či stolním počítači, doma i v kanceláři.

Hybridní ochrana pro maximální bezpečnost, založená na cloudových technologiích

V reakci na stále komplexnější hrozby a rychlé přizpůsobování potenciálně škodlivého softwaru se program Kaspersky Anti-Virus 2019 opět spoléhá na důsledné zapojení cloudu. Jakmile na počítači nainstalujete software a připojíte se k síti, spustí se inteligentní ochranný mechanismus. Kaspersky Anti-Virus v reálném čase přistupuje k centrální databázi a takto může rychle a účinně odhalit dokonce i zcela nové hrozby. Uživatelé softwaru Kaspersky Anti-Virus 2019 se díky výkonné detekci mohou spoléhat na aktivní ochranu před škůdci.

Jestliže je na zařízení jakéhokoliv uživatele detekována nová hrozba, její signatura se v reálném čase předává do databáze, která se pravidelně a plně automaticky aktualizuje. Zlatým hřebem bezpečnostního balíku firmy Kaspersky jsou rozšířená detekce slabých míst pro účinnou ochranu před nejrůznějšími exploity, ale také výkonná ochrana proti phishingu, která uživatele chrání před digitálními podvody.

Zbrusu nové funkce softwaru Kaspersky Anti-Virus 2019

Také aktuální verze přináší spoustu detailních vylepšení. Jedním z nich je zavedení kontroly skriptů prostřednictvím rozhraní Antimalware Scan Interfaces (AMSI). Tato součást je dostupná pro OS Windows od verze 10: umožňuje kontrolu skriptů i jiných objektů a informuje uživatele o eventuálních hrozbách. Kromě ochrany domácí sítě nástrojem Network Attack Blocker, která je v aktuální verzi integrována, uživatelé antivirového softwaru mohou zakázat dešifrování certifikátů Extended Validation, jakož i využít vylepšenou kontrolu šifrovaných spojení.

Intuitivní ovládání a flexibilní licenční model

Pokud si nepřejete, aby antivirový software narušoval vaši koncentraci při práci, Anti-Virus 2019 vám mimo jiné nabízí vylepšení oznamovací oblasti. Pokud právě pracujete v celoobrazovkovém režimu, budou se vám zobrazovat jedině oznámení kritické důležitosti. Firma Kaspersky Labs přepracovala okno „Tools (Nástroje)“ seskupením programových funkcí podle kategorií, což i méně zkušeným uživatelům výrazně zjednoduší práci se softwarem.

Jestliže si vyberete antivirový software od firmy Kaspersky, oceníte flexibilní model předplatného. Uživatelé si mohou vybrat hned z několika typů licence. Kromě standardní licence platné na 1 rok, se kterou můžete software používat na jednom počítači, se dají sehnat též balíčky 3 nebo 5 licencí za výhodnější cenu. Alternativou jsou licence pro jedno či více zařízení, které si můžete koupit na dva roky. Kaspersky Anti-Virus 2019 můžeme charakterizovat jako atraktivní a výkonný balík, ideálně přizpůsobený potřebám soukromých uživatelů.

PlatformaWindows
Operační systémWindows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesorprocesor s minimální frekvencí 1 GHz, 32 bitů (x86) nebo 64 bitů (x64) – doporučujeme výrazně rychlejší
Operační paměťminimálně 1 GB RAM (32 bitů), doporučujeme alespoň 2 GB RAM (64 bitů)
Grafická kartažádné údaje
Zvuková kartažádné údaje
Pevný diskalespoň 1150 MB volného místa na disku, kam software instalujete
Rozlišení obrazovky1024 × 600 pixelů (minimum)
Ostatníaktivní připojení k internetu pro aktivaci a instalaci softwaru Kaspersky Anti-Virus, jakož i pro aktualizaci databází a používání sítě Kaspersky Security Network
Dále vedoucí odkazy k "Kaspersky Anti-Virus 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Kaspersky Anti-Virus 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat