Kaspersky Internet Security 2019

Kaspersky Internet Security 2019
499,00 Kč

včetně DPH

počítačů / roky:

Software ke stažení + licenční klíč
  • Kaspersky
  • 100551-CZ
  • Nový
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
Účinný bezpečnostní software jako Kaspersky Internet Security 2019 nesmí chybět...Více

Informace o výrobku "Kaspersky Internet Security 2019"

Účinný bezpečnostní software jako Kaspersky Internet Security 2019 nesmí chybět na žádném přenosném ani stolním počítači, neboť podle aktuálních statistik neustále přibývá hrozeb ze sítě. Jádrem aktuálního bezpečnostního balíku firmy Kaspersky Labs je rozsáhlá ochrana proti virům a škůdcům, která je obsažena též v produktu Kaspersky Anti-Virus 2019. Počítače s Windows, počítače Mac a mobilní koncová zařízení efektivně ochrání před viry, červy, malwarem, ransomwarem a stále rozšířenějšími šifrovacími trojany. 

To však není vše, neboť Kaspersky Internet Security 2019 je mnohem více než jen antivirový program. Odvrací phishingové útoky při internetovém bankovnictví, střeží vaše soukromí, ale také chrání vaše PINy a hesla před odcizením. Tento software navíc obsahuje individuálně přizpůsobitelný mechanismus rodičovské ochrany, díky němuž můžete blokovat nežádoucí obsah a také spravovat přístup k sociálním sítím.

Bezpečné surfování s cloudovou ochranou

Aby mohli co nejrychleji reagovat na stále vznikající nové hrozby, experti společnosti Kaspersky Labs se v aktuální verzi svého produktu opět rozhodli pro přímé napojení na cloud. Kvůli tomuto ochrannému mechanismu všichni uživatelé rychleji získávají ochranu před novými hrozbami: jakmile je na zařízení jiného uživatele detekována nová hrozba, okamžitě se přidává do trvale aktualizované online databáze. Díky této aktualizaci signatur téměř v reálném čase může antivir rychle reagovat na nové hrozby. Kvůli zlepšené detekci rizik software nabízí účinnou ochranu před různými exploity.

Bezpečnost všech digitálních oblastí života

Další důležitou složkou softwaru Kaspersky Internet Security 2019 je zabezpečení online platebního styku prostřednictvím integrované ochrany proti phishingu, která uživatele spolehlivě varuje před podvrženými weby bank a poskytovatelů platebních služeb. Bezpečnostní balík se také zaměřuje na ochranu soukromí. Ať už se jedná o totožnost uživatele při internetovém bankovnictví, při online nákupech, na sociálních sítích nebo o přímou ochranu domácího počítače, aktuální verze programu Kaspersky Internet Security je plnohodnotným bezpečnostním řešením. 

Software se stará o bezpečnost webkamer a brání např. jejich zneužití zločinci, rodiče dostávají možnost aktivně nastavovat ochranu svých dětí, třeba blokováním downloadů či přenosů osobních dat. Software určený pro internetovou bezpečnost různých zařízení umožňuje rozsáhle nastavovat volby bezpečnosti na zařízeních s Androidem i na systémech Mac.

Nové funkce Kaspersky Internet Security 2019

Verze 2019 tohoto bezpečnostního softwaru přichází s mnoha detailními vylepšeními, které zřetelně usnadňují obsluhu a brání tomu, aby software nadměrně rozptyloval pozornost uživatele. Došlo třeba k rozsáhlé úpravě systému zobrazujícího oznámení. Pokud pracujete v celoobrazovkovém režimu, při práci vás budou vyskakovací okna rozptylovat jen tehdy, objeví-li se kritická hrozba. 

K tomu se přidává možnost otevírat speciální weby prostřednictvím symbolu přímo v zabezpečeném prohlížeči a vylepšená komponenta proti bannerům. V aktuální verzi je možné nastavit filtr pro konkrétní bannery, které má Kaspersky Internet Security blokovat. Novinkou je také značně přepracovaná verze nástroje pro odstranění přebytečného nebo nežádoucího softwaru; ovládání tohoto nástroje je nyní mnohem intuitivnější.

Vyhovující formu licence si zde najde každý

Jestliže chcete ochránit více zařízení, máte možnost kromě jednouživatelské licence platné na 1 rok koupit také licence pro instalaci na 3 nebo 5 stolních zařízeních či noteboocích. Alternativou je možnost objednat si licenci hned zpočátku na dva roky, čímž si dlouhodobě zajistíte obzvlášť výhodné podmínky rozsáhlé ochrany softwarem Kaspersky Internet Security 2019.

PlatformaWindows
Operační systémWindows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesorprocesor s minimální frekvencí 1 GHz, 32 bitů (x86) nebo 64 bitů (x64) – doporučujeme výrazně rychlejší
Operační paměťminimálně 1 GB RAM (32 bitů), doporučujeme alespoň 2 GB RAM (64 bitů)
Grafická kartažádné údaje
Zvuková kartažádné údaje
Pevný diskalespoň 1150 MB volného místa na disku, kam software instalujete
Rozlišení obrazovky1024 × 600 pixelů (minimum)
Ostatníaktivní připojení k internetu pro aktivaci a instalaci softwaru Kaspersky Anti-Virus, jakož i pro aktualizaci databází a používání sítě Kaspersky Security Network
Dále vedoucí odkazy k "Kaspersky Internet Security 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Kaspersky Internet Security 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat