Kaspersky Total Security 2020

Kaspersky Total Security 2020
650,00 Kč

včetně DPH

počítačů / roky:

Software ke stažení + licenční klíč
  • Kaspersky
  • 101014-CZ
  • Nový
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
Kupte si Kaspersky Total Security 2020 a využívejte výhod rozsáhlé bezpečnosti Kaspersky Total...Více

Informace o výrobku "Kaspersky Total Security 2020"

Kupte si Kaspersky Total Security 2020 a využívejte výhod rozsáhlé bezpečnosti

Kaspersky Total Security 2020 je nejnovější verze populárního bezpečnostního balíčku společnosti Kaspersky Lab. Díky vylepšení řady detailů, novým funkcím a optimalizované antivirové ochraně v reálném čase jsou uživatelé sady Security Suite dobře chráněni před viry, vyděračskými trojskými koni, spamovými e-maily, online podvody a spywarem. Tento software okamžitě rozpoznává, blokuje a maže škůdce.Kaspersky Total Security chrání před hrozbami z internetu nejen stolní počítače a notebooky, nýbrž také počítače Mac a mobilní koncová zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Cloud Protection - bezpečnost díky inteligenci roje

Základní antivirový program společnosti Kaspersky Lab detekuje potenciálně škodlivé vetřelce porovnáním s nejnovější definicí virů, která je pravidelně aktualizována pomocí pravidelných online aktualizací. Uživatelé, kteří si zakoupí produkt Kaspersky Total Security 2020, navíc využívají výhod komplexní funkce Cloud Protection.

S pomocí podpory cloudu jsou poznatky o nově objevených škodlivých kódech rychle přenášeny do centrální databáze, kde jsou analyzovány, zpracovány a zpřístupněny všem ostatním uživatelům. Díky tomu je možno mnohem rychleji detekovat nebezpečí. Balíček zabezpečení je doplněn cloudovou ochranou podporovanou také spamovými filtry a ochranou proti phishingu a zneužití a rovněž tzv. hloubkovým skenerem ZETA Shield, který detekuje i dobře skrytý malware.

Nakupujte bezpečně a plaťte online s aplikací Kaspersky Total Security 2020

Data a peníze jsou na internetu nejoblíbenějšími cíli kybernetických zločinců. Bezpečnostní software společnosti Kaspersky Labs zajišťuje uživatelům podporu pro ochranu kódů PIN, hesel, kódů TAN a informací o kreditních kartách. To je rozhodujícím aspektem i pro firmy, protože potenciální rozsah škod je u nich na mnohem vyšší úrovni.

Technologie zvaná "Safe Money" automaticky rozpozná, zda stránka nebo online nákupní portál disponuje platným certifikátem SSL. Kromě toho integrovaná „virtuální klávesnice“ zajišťuje, že je klávesnice při zadávání citlivých údajů volitelně odstíněna.Uživatelé, kteří zakoupí program Kaspersky Total Security 2020, jsou účinně chráněni před keyloggery, které zaznamenávají stisknuté klávesy pro špehování hesel.

Další funkce programu Kaspersky Total Security 2020

  • Ochrana webové kamery: Software aktivně informuje uživatele o tom, že se nějaký program pokouší získat přístup k interní nebo externí webové kameře a připojenému mikrofonu. Tím se účinně předchází tajným špionážním útokům.
  • Ochrana proti ransomwaru: Kaspersky Total Security zajišťuje dvojí ochranu před vyděračskými trojskými koni. I v případě, kdy ochrana v reálném čase detekuje vetřelce příliš pozdě, není to žádný problém. Software vytváří pravidelné zálohy, pomocí kterých lze „unesená“ data snadno obnovit.
  • Šifrování dat a správce hesel: Uživatelé ale mohou softwarem účinně šifrovat i svá citlivá data. Díky správci hesel lze generovat, ukládat a dokonce i na více zařízeních synchronizovat přístupová data.
  • Ochrana VPN: Pomocí obslužného programu Kaspersky Secure Connection mohou uživatelé bezpečně a anonymně surfovat kliknutím myši. Každý den je k dispozici objem dat 300 megabajtů, což je dostačující pro většinu každodenních aplikací.
  • Komplexní rodičovská kontrola: Rodičovská kontrola umožňuje nejen blokování přístupu k webům s pochybným obsahem. Minimálně stejně praktické je také automatické blokování zadávání citlivých dat ze strany dorostu, monitorování datového provozu přes Messenger a časové omezení přístupu pro počítače a smartphony.
PlatformaWindows, Mac, Android, iOS
Operační systémWindows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 8 & Windows 8.1 Pro (64 bitů), Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, macOS 10.12 (nebo vyšší), Android 4.25 - 9.0, iOS 12.0 (nebo vyšší)
Procesor1 GHz (nebo vyšší)
Operační paměťWindows: 1 GB (32 bit), 2 GB (64 bit), Mac: 2 GB
Grafická kartažádné údaje
Zvuková kartažádné údaje
Pevný diskWindows: Volné místo 1.500 MB, Mac: 1.920 MB
ObrazovkaWindows, Mac: 1.024 x 600 obrazových bodů (minimum), Android: 320 x 480 obrazových bodů (minimum)
Optický diskžádné údaje
Dále vedoucí odkazy k "Kaspersky Total Security 2020"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Kaspersky Total Security 2020 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat