Microsoft Sharepoint Server 2016 - 1 Standard Device CAL

Microsoft Sharepoint Server 2016 - 1 Standard Device CAL
Tento artikl není v současné době k dispozici!
1 920,00 Kč

včetně DPH

 • Microsoft
 • 100862-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL podnikům přináší...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2016 - 1 Standard Device CAL"

Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL podnikům přináší důvěrně známé prostředí s intuitivním ovládáním a také několik novinek. Tento software určený pro vzájemnou spolupráci svými funkcemi pokrývá více oblastí využití, které usnadňují spolupráci mezi různými úrovněmi a různými odděleními. 


Kromě zlepšené spolupráce prostřednictvím speciálních funkcí pro správu a koordinaci úkolů a projektů boduje MS Sharepoint 2016 Server Standard funkcemi pro tvorbu intranetových portálů, týmových webů, diskusních skupin a blogů. K tomu se přidává rozsáhlá správa obsahu (Content Management) prostřednictvím výkonné funkce pro správu dokumentů, uživatelsky přizpůsobitelná vyhledávací funkce a také přepracovaná správa obsahu.

Nejdůležitější novinky v Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL

Softwarový gigant z Redmondu, stejně jako při každém jiném vydání nové verze, uskutečnil více než jen kosmetické úpravy. Též co se funkčnosti týká, podniky, které si koupí Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL, těží z několika novinek, které zpohodlňují spolupráci a maximálně ji usnadňují.

 • Moderní prostředí OneDrive: díky úplné integraci do prostředí Microsoft OneDrive vám nahrávání a správa obsahů půjdou od ruky výrazně pohodlněji než dříve. To platí jak pro přímý přístup přes Sharepoint, tak také přes prohlížeč jako Edge, Chrome a Firefox. Kompatibilní obrázky a videa můžete nyní otevírat v režimu náhledu, což výrazně urychluje prohledávání většího počtu obrázků.
 • Optimalizace pro dotykové obrazovky a mobilní zařízení: díky rozsáhlé optimalizaci můžete nyní Sharepoint Server 2016 obsluhovat na mobilních zařízeních jako smartphony a tablety stejně intuitivně jako na stolních počítačích a noteboocích.
 • Nové Compliance Center: prostřednictvím nástrojů jako In-Place Policy Hold Center a Compliance Center mohou podniky snadno nastavovat interní a zákonná pravidla. Takto kupříkladu díky novému Compliance Center rychle definujete pravidla pro automatický výmaz dokumentů z OneDrive for Business.
 • Možnost nahrávat větší soubory: Sharepoint Server 2016 ukončil období, kdy se směly nahrávat soubory o maximální velikosti 2 GB. Firmy, které si koupí Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL, nyní těží z Microsoftem doporučené možnosti nahrávat soubory až do velikosti maximálně 10 GB.
 • Zero Downtime: menší počet paketů a snížení jejich velikosti v softwaru Sharepoint Server 2016 se starají o revoluci v dříve časově náročném procesu nahrávání záplat. Od nynějška jsou prostoje minulostí.

Optimální využití licencí Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CALs a User CALs

Chcete-li těžit z výhod softwaru Microsoft Sharepoint Standard, nejprve potřebujete licenci pro server. Pro kompletní přístup jsou nutné uživatelské licence. Pro tyto takzvané Client Access Licenses (CAL) nabízí Microsoft dva modely. Na jedné straně licence User CALs, na druhé straně Device CALs. 

User CALs jsou licence vázané na určitého uživatele. V návaznosti na licencování může tento uživatel z různých míst a z různých zařízení přistupovat k obsahům a funkcím, které jsou pro něj přístupné. 

Firmy, které naopak koupí Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL, licencují Sharepoint pro jedno konkrétní pracoviště. Ať už jde o notebook nebo stolní počítač - prostřednictvím licencovaného zařízení může přistupovat ke zdrojům libovolný počet uživatelů. Licence Device CALs jsou tedy optimálním řešením situací, kdy stejnou pracovní stanici často využívá více zaměstnanců. 

Oba typy licencí lze bezproblémově kombinovat, takže můžete vytvářet licenční řešení přizpůsobená na míru. Firmy, které si chtějí koupit software Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard Device CAL, mohou své otázky k optimálnímu licencování směřovat na naše licenční experty.

Platforma Windows
Operační systém Windows Server 2012 R2 (Standard nebo Data Center), Windows Server 2016 (Standard nebo Data Center), Windows Server 2019 (Standard nebo Data Center)
Procesor 64bitový čtyřjádrový procesor (minimum)
Operační paměť 16 GB (minimum v případě jediného serveru), 12 GB (minimum při provozu v rámci serverové farmy), 24 GB (nebo více, doporučeno)
Grafická karta žádné údaje
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk 80 GB (minimum pro systémový disk), 100 GB (minimum pro druhý a každý další disk)
Obrazovka žádné údaje
Optický disk Pouze pro instalaci z DVD
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2016 - 1 Standard Device CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2016 - 1 Standard Device CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat