Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Enterprise Device CALs

Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Enterprise Device CALs
14 600,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100867-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Firmy, které si chtějí koupit Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise s...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Enterprise Device CALs"

Firmy, které si chtějí koupit Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise s licencí Device CAL, těží z optimálního licenčního modelu pro pracovní stanice, u nichž se střídá více zaměstnanců. Software firmy Microsoft určený pro vzájemnou spolupráci pokrývá pět jádrových oblastí, čímž podporuje hladkou spolupráci na různých úrovních a napříč různými odděleními. 

Aplikační oblasti jsou kromě spolupráce zaměřeny na koordinaci a správu úkolů, projektů a také obzvlášť na tvorbu intranetových portálů a interních sociálních sítí. V neposlední řadě se stará o bleskovou tvorbu týmových webových prezentací, diskusních skupin a blogů určených pro výměnu informací nezávislou na místu a čase – tím pomáhá k dosažení ideálních pracovních výsledků. K tomu se přidává též výkonná správa obsahu (Content Management). 

Zvláštností Enterprise Edition softwaru Sharepoint Server 2016 je skutečnost, že obsahuje také Business Solutions. Patří k nim mimo jiné Access Services a Microsoft InfoPath Services. Zahrnuty jsou též speciálně vyvinuté nástroje Business Intelligence včetně PerformancePoint Services, Visio Services, Excel Services a Power View.

Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise Device CAL - Toto jsou novinky

Jestliže k Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise Device CAL přecházíte z verze 2013, díky zažitému, intuitivnímu ovládání se ve webové aplikaci ihned zorientujete. Mnoha změn si přesto všimnete hned při prvním startu. Příkladem je úplná integrace Sharepointu do prostředí Microsoft OneDrive. Díky této integraci je výrazně snazší sdílet data přes Sharepoint, ale také přístupem z internetového prohlížeče jako Edge, Chrome, Firefox atd. Microsoft navíc pracoval jak na funkcích pro hendikepované uživatele, tak také na drobných vylepšeních, jako je třeba podpora písmen s diakritikou v názvech souborů. Dalšími novinkami jsou:

  • Větší knihovny dokumentů: integrací automatického Index Managementu se nyní můžete vyhnout existujícímu limitu 5000 prvků v knihovnách dokumentů. 
  • Site Folders: se softwarem Sharepoint Server 2016 Enterprise je nekonzistence při ukládání dokumentů věcí minulosti. Převzetím konceptu Site Folders, známého z Office 365, nyní existuje jednotné místo, z něhož mohou všichni uživatelé přistupovat k Sites, knihovnám a dokumentům.
  • Zero Downtime Patching: díky redukci velikosti a počtu balíčků se záplatami se Microsoftu podařilo výrazně zjednodušit původní zdlouhavost souvisejících procedur. Prostoje a výpadky jsou záležitostí včerejška.
  • Optimalizace pro dotykové obrazovky a mobilní zařízení: Sharepoint Server 2016 zvyšuje konzistenci napříč různými zařízeními, díky čemuž výrazně roste intuitivnost obsluhy na mobilních zařízeních.
  • Nové Compliance Center: podniky, které si koupí Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise Device CAL, mohou prostřednictvím nástrojů jako nové Compliance Center a In-Place Policy Hold Center efektivně, jen několika kliknutími, spravovat jak interní pravidla, tak i zákonné předpisy pro archivaci a správu obchodních dokumentů.

Flexibilní licencování s licencemi Device a User CALs

Firmy, které chtějí využívat četné výhody softwaru Sharepoint Server 2016 Enterprise, si musí nejdříve zakoupit serverové licence pro každou instanci operačního systému. K používání výkonných nástrojů jsou naopak nutné přístupové licence (Client Access Licenses). Microsoft vytváří řešení pro potřeby firem se složitými komunikačními strukturami a poskytuje přístupové licence (CALs) nejen jako licence vázané na uživatele (User CALs), ale také ve formě licencí vázaných na zařízení (Device CALs).

Obě formy licencování mají své výhody a nevýhody a můžete je bezproblémově kombinovat podle vašich individuálních potřeb v oblasti licencí. Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise s licencí Device CAL využívá licence pevně vázané na konkrétní zařízení. Toto zařízení může být využíváno libovolným počtem uživatelů. Licence Device CALs jsou proto ideální volbou pro pracoviště, na kterých pravidelně pracují různí zaměstnanci. 

Licence User CALs se zase hodí těm zaměstnancům, kteří musí mít přístup k obsahům a funkcím Sharepointu i tehdy, když jsou na cestách nebo pracují formou Home Office. Podnikům, které by si chtěli koupit Microsoft Sharepoint Server 2016 Enterprise s licencí Device CAL, ochotně poradíme s volbou nejvhodnějších možností licencování.

PlatformaWindows
Operační systémWindows Server 2012 R2 (Standard nebo Data Center), Windows Server 2016 (Standard nebo Data Center), Windows Server 2019 (Standard nebo Data Center)
Procesor64bitový čtyřjádrový procesor (minimum)
Operační paměť16 GB (minimum v případě jediného serveru), 12 GB (minimum při provozu v rámci serverové farmy), 24 GB (nebo více, doporučeno)
Grafická kartažádné údaje
Zvuková kartažádné údaje
Pevný disk80 GB (minimum pro systémový disk), 100 GB (minimum pro druhý a každý další disk)
Obrazovkažádné údaje
Optický diskPouze pro instalaci z DVD
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Enterprise Device CALs"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Enterprise Device CALs - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat