Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Standard User CALs

Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Standard User CALs
18 450,00 Kč

včetně DPH

 • Microsoft
 • 100861-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Podniky, které si koupí software Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard s...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Standard User CALs"

Podniky, které si koupí software Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard s licencí User CAL, hodně těží z možností softwaru pro vzájemnou spolupráci vyrobeného firmou Microsoft.Spolupráci na různých podnikových úrovních a napříč různými odděleními posunuje Sharepoint na novou úroveň a různými funkcemi podporuje pohodlnou a snadnou správu úkolů a projektovou koordinaci. 

Díky obsahům, které oprávnění zaměstnanci mohou v reálném čase nahlížet a upravovat, správa obsahu a souvisejících procesů probíhá ještě efektivněji než dříve. Z funkcí intranetového portálu a sociální sítě pro interní komunikaci, diskusní skupiny atd. těží uživatelé díky rostoucí přesnosti práce, menšímu riziku chyb, časové úspoře a vyšší účinnosti. Kromě tvorby interních blogů a týmových webů můžete též spravovat diskusní skupiny. Sharepoint Server obsahuje výkonné vyhledávací funkce.

Nejdůležitější novinky v Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard User CAL

Rovněž v softwaru Microsoft Sharepoint 2016 Standard User CAL přidal Microsoft spoustu nových funkcí a několik detailních vylepšení. Obzvlášť zajímavá je úplná integrace softwaru Sharepoint 2016 do moderního prostředí OneDrive. Tím se výrazně zjednodušuje nahrávání a správa obsahů, a to jak z Sharepointu, tak i z internetového prohlížeče jako Microsoft Edge, Mozilla Firefox a Google Chrome. 

Z prostředí OneDrive je nyní možné v režimu náhledu otevírat kompatibilní obrázky a videa. Tím se zlepšují podmínky pro rychlé prohledávání velkého množství obrázků ve vzdálených složkách. K tomu se přidává několik dalších novinek, jako jsou mimo jiné:

 • Zero Downtime Patching: časově náročné procedury aktualizací a s tím spojené prostoje jsou se Sharepointem 2016 věcí minulosti. O to se ve verzi 2016 stará nižší počet paketů, jejichž velikost se rovněž zmenšila.
 •  
 • Uploady větších souborů: v aktuální verzi Microsoft odstranil limit 2 GB pro upload souboru. Vývojáři softwaru Sharepoint 2016 nyní doporučují nahrávat data o maximální velikosti 10 GB.
 • Durable Links: díky Sharepointu 2016 se při otevírání souborů již nesetkáte s problémem neplatných odkazů. Takzvané Durable Links využívají zdrojový identifikátor dokumentu, takže tyto odkazy nyní mají trvalou platnost.
 • Nové Compliance Center: nastavování a dodržování interních a zákonných pravidel pro archivaci a správu firemních dokumentů je s novými nástroji Compliance Center a In-Place Policy Hold Center tak jednoduché jako v žádné z předchozích verzí Sharepointu. Například nevratný výmaz dat v závislosti na čase nyní můžete v aplikaci OneDrive for Business nastavit několika kliknutími myši a bude fungovat plně automaticky.
 • Optimalizace pro dotykové obrazovky a mobilní zařízení: podniky, které si koupí Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard s licencí User CAL, těží z větší konzistence napříč různými zařízeními. Ať už pracujete na notebooku, stolním počítači, smartphonu nebo tabletu, díky dodatečné optimalizaci pro dotykové obrazovky vám ovládání vždy půjde dobře od ruky na stránkách Sharepointu, v databázích s různým obsahem a také přes OneDrive.

Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard s licencí User CAL

Firmy, které si od společnosti lizengo koupí software Microsoft Sharepoint Server 2016 Standard s licencí User CAL, získají optimální doplněk svojí serverové licence. User CALs je typ licence, který zaměstnancům umožňuje přístup k softwaru Sharepoint 2016. Zatímco licence Device CALs jsou pevně svázány s konkrétním zařízením, licence User CALs umožňují licencování softwaru Sharepoint 2016 Standard pro konkrétního uživatele. 

Na základě licencování má příslušný uživatel v rámci systému plný přístup ke všem službám a obsahům, které mu byly zpřístupněny. Licence User CALs umožňuje přistupovat ke zdrojům nezávisle na použitém zařízení, což je optimální pro zaměstnance, kteří putují mezi různými pracovišti a pracují také na služební cestě nebo z domova formou Home Office. V případě otázek k optimálnímu licencování softwaru Microsoft Sharepoint 2016 a ke vhodným kombinacím licencí User CALs a Device CALs vám naši experti rádi poradí.

Platforma Windows
Operační systém Windows Server 2012 R2 (Standard nebo Data Center), Windows Server 2016 (Standard nebo Data Center), Windows Server 2019 (Standard nebo Data Center)
Procesor 64bitový čtyřjádrový procesor (minimum)
Operační paměť 16 GB (minimum v případě jediného serveru), 12 GB (minimum při provozu v rámci serverové farmy), 24 GB (nebo více, doporučeno)
Grafická karta žádné údaje
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk 80 GB (minimum pro systémový disk), 100 GB (minimum pro druhý a každý další disk)
Obrazovka žádné údaje
Optický disk Pouze pro instalaci z DVD
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Standard User CALs"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2016 - 10 Standard User CALs - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat