Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL

Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL
Tento artikl není v současné době k dispozici!
1 800,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100876-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Abyste mohli využívat zajímavé dodatečné funkce Sharepointu, můžete konkrétnímu zařízení...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL"

Abyste mohli využívat zajímavé dodatečné funkce Sharepointu, můžete konkrétnímu zařízení přidělit licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise Device CAL. Na rozdíl od serverové licence je Client Access License (CAL) spojena s konkrétním zařízením či konkrétním uživatelem. Zde nabízíme přístupovou licenci pro zařízení. Může se jednat o stolní počítač či mobilní zařízení. Tento druh licence je vhodný pro zařízení, s nímž střídavě pracuje více uživatelů: např. firemní notebook či kancelářský počítač. Enterprise CAL licence rozšiřuje spoustu standardních funkcí Sharepointu o funkce pro sběr a vyhodnocování ekonomických dat. 

Efektivní rozvoj obchodních procesů

Nákup licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise Device CAL vám umožní automatizovat procesy a tím je také zjednodušit. Navíc můžete tvořit formuláře, workflow a individuální mobilní aplikace, které využijí vaši spolupracovníci. Ke shromažďování a správě informací můžete využívat mj. seznamy SharePoint. Podobají se excelovským tabulkám a můžete je sdílet přímo na intranetu, aby z nich měli užitek i mnozí vaši kolegové. Integrací nástroje MS Flow můžete jednotlivcům i týmům automatizovat některé rutinní úkoly. Jednotlivé kroky úkolu můžete pohodlně znázornit vizuálním designerem nástroje MS Flow. V nástroji Flow můžete navíc informace o prodejích z Microsoft Dynamics převzít do seznamů SharePoint. 

Rozšířené spektrum funkcí u licencí Enterprise

Existuje mnoho doplňkových funkcí, kvůli kterým se může vyplatit nákup licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise Device CAL. Třeba eDiscovery, funkce pro správu obsahu, je rozšířena mj. o možnost exportu. Rozsáhlá aplikace PowerPivot zpracovává velká kvanta firemních dat a tvoří z nich názorné reporty, které lze podle vaší volby zobrazovat v Excelu nebo na speciálním dashboardu. Uživatelé Enterprise licencí mohou ke zpracování informací využívat také Access Services a InfoPath Services. Díky tomu můžete pomocí integrovaných formulářů třeba pohodlně přizpůsobit seznamy. Formuláře se dají rychle vytvořit end-to-end, například pro řízení zásob či správu majetku. 

Moderní způsob správy firemních znalostí

Sharepoint je určen pro inteligentní vyhledávací funkce, s jejichž pomocí mají být několika kliknutími zpřístupněna data potřebná pro informovaná rozhodnutí. Licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise Device CAL také umožňuje propojit výkonný software pro správu obsahu s kontakty z Yammeru. Díky automatickému dokončování textu a funkci eDiscovery uživatel velmi rychle nalezne již navštívené weby, použité soubory nebo důležité kontakty. Sharepoint je také dobrým softwarovým řešením pro začlenění spousty zaměstnanců. Můžete třeba přidávat komunikační weby nebo personalizované novinky na startovní stránku SharePointu a prohlížet si ji v mobilní aplikaci SharePoint. 

Nákup licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise Device CAL

Enterprise CALs jsou rozšiřující licence. Kromě nich tedy musíte mít platnou licenci Standard Device CAL. Používaný server kromě doplňkové licence Enterprise potřebuje i licenci Sharepoint Server Standard. Před nákupem byste si měli rozmyslet, na kterých počítačích mají být skutečně vyhodnocována firemní data, ale také na kterých mají být jen upravovány a sdíleny běžné firemní dokumenty. Dokonce i v rámci jednoho oddělení je totiž možné kombinovat licence Standard a Enterprise, jakož i licence User a Device CAL. Licenční systém Sharepointu se takto snaží vyhovět potřebám menších i větších firem. Aby nebylo nutné upgradovat všechny licence najednou a bylo možné tento nákup v případě potřeby provádět postupně, třeba v průběhu několika roků, licence Sharepoint 2019 jsou zpětně kompatibilní. S licencí Device CAL verze 2019 je tedy možné přistupovat k serveru, kde je nainstalována licence 2016. 
Pokud ještě máte nějaké otázky k licencím Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise Device CAL, odborně zdatný tým firmy lizengo je vám samozřejmě k dispozici. 

Podporovaný prohlížeč:
Microsoft Edge; Internet Explorer 11; nejnovější verze Google Chrome; dvě poslední verze Mozilla Firefox nebo nejnovější verze Apple Safari
 
Mobilní prohlížeč:
Chrome nebo Safari (alespoň iOS10)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat