Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise User CAL

Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise User CAL
1 800,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100874-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Díky licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL získá...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise User CAL"

Díky licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL získá konkrétní osoba přístup k výkonným dodatečným funkcím Sharepointu. CAL je zkratka pro Client Access License, přičemž klientem může být jedno zařízení nebo jeden určitý uživatel. Licence User CAL je užitečná především tehdy, když zaměstnanec pracuje s různými zařízeními - třeba když se někdy přihlašuje k firemním stolním počítačům, ale jindy zase pracuje na svém notebooku. Licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL je ovšem potřebné kupovat jen pro takové zaměstnance, kteří mají využívat funkce z oblastí Business Solutions či Business Intelligence. Pro všechna ostatní využití Sharepointu stačí verze Standard. 

Firemní data lokálně a v cloudu

S licencí Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL může uživatel pravidelně pracovat s funkcemi Business Solutions, jako třeba Access Services a InfoPath Services. Jedná se o doplňkové nástroje, které mohou zjednodušit spoustu firemních procesů. Tyto služby se starají o výkonnější informační management. Oba nástroje se osvědčily již ve verzi Sharepoint 2016. 
Licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL si můžete pořídit také proto, abyste ve firmě využívali cloudové funkce PowerApps, Power BI a MS Flow. Procesní automatizací můžete tyto aplikace propojit s daty on-premise. Můžete též využívat hybridní uložení dat: lokálně či na internetu. 

Business Intelligence s analytickým nástrojem PowerPivot

Enterprise verze Sharepointu nabízí „Business Intelligence pro každého“, tzn. držitelům odpovídající licence CAL umožňuje přístup k funkcím Power View, PerformancePoint Services, Excel Services a Visio Services. PowerPivot využívá rozsáhlá data - ve spolupráci se službou Excel Services zpracovává biliony tabulek s daty. Výsledky samozřejmě můžete sdílet v rámci firmy. Navíc můžete sestavovat datové modely a také ad-hoc zprávy. PerformancePoint Services, Dashboard Designer a Visio Services vám nabízí působivé dashboardy, do kterých můžete integrovat vaše reporty. Díky tomu můžete data z různých zdrojů přehledně uspořádat pro vaše hosty a návštěvníky vašich prezentací. PowerPivot jako důležitý prvek softwaru Sharepoint 2019 nabízí funkce jako

  • plánování aktualizací dat,
  • upozornění na nový report,
  • podrobné reporty (samostatné či začleněné do Excelu) a 
  • Power Pivot Management Dashboard. 

Sharepoint má pestré funkce

Nákupem licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL můžete i nadále využívat bohaté možnosti verze Standard. K nim patří snadno ovladatelná centrální infrastruktura pro firemní webovské stránky. Díky Sharepointu se váš podnik stane komunitou. Jedná se o osvědčenou integrovanou platformu pro spolupráci týmů a oddělení. Veškerý obsah zapsaný v souborech různých formátů je prostřednictvím Sharepointu jako Enterprise Content Management System (ECM) snadno spravovatelný a dobře dohledatelný. Kromě běžných vyhledávacích funkcí nabízí extrakci informací a prohledávání videa. 

Nákup licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL

Musíme respektovat, že nemáme volbu mezi licencí Standard a Enterprise CAL, ale potřebujeme v každém případě licence Standard. Jestliže v podniku využíváte i další funkce než jen ty hlavní, pro každou instanci serveru potřebujete dodatečnou Enterprise licenci. Zároveň i pro každého uživatele a každé zařízení bude nutná dodatečná Enterprise licence. Možná však někteří zaměstnanci nepotřebují funkce pro Business Intelligence. V takovém případě budou třeba i v rámci jednoho oddělení využívány různé licence. Sharepoint se takto koncipovaným licenčním systémem snaží vyhovět realitě dnešního fungování firem. Jako bonus získávají uživatelé verze 2019 CAL právo přístupu na server, kde ještě běží Sharepoint 2016. Vůbec tedy není nutné najednou povýšit verzi na všech zařízeních současně: změnu můžete provádět postupně, jak vám to budou umožňovat dostupné finanční zdroje ve vašem rozpočtu.
Jestliže ještě máte otázky k systému licencování nebo konkrétně k Microsoft Sharepoint Server 2019 Enterprise User CAL, tým firmy lizengo vám ochotně poradí. 

Podporovaný prohlížeč:
Microsoft Edge; Internet Explorer 11; nejnovější verze Google Chrome; dvě poslední verze Mozilla Firefox nebo nejnovější verze Apple Safari
 
Mobilní prohlížeč:
Chrome nebo Safari (alespoň iOS10)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise User CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Enterprise User CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat