Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard Device CAL

Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard Device CAL
Tento artikl není v současné době k dispozici!
2 200,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100872-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Nákupem licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL získá jedno...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard Device CAL"

Nákupem licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL získá jedno konkrétní zařízení přístup k platformě Sharepoint. Díky tomu bude možné, aby libovolný počet uživatelů mohl prostřednictvím jednoho firemního počítače či notebooku sdílet různé obsahy přes Sharepoint nebo je tam vyhledávat a upravovat. Obecně lze shrnout, že licence Device CALs mají smysl tehdy, když zaměstnanci pracují výhradně na svých vlastních počítačích nebo když se o některý počítač dělí více zaměstnanců. Zdejší nabídka se vztahuje k verzi Standard. Jestliže uživatel licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL potřebuje využívat též funkce Enterprise, bude nutné přikoupit licenci Enterprise CAL.

Společně pracovat lépe s vhodným softwarem

Zaměstnancům firem nabízí Sharepoint 2019 četné a obsáhlé možnosti spolupráce. Cílem je možnost společně spravovat a upravovat projekty a úkoly. K tomu Sharepoint nabízí četné funkce pro správu dokumentů a vyhledávací funkce, ale také různé možnosti pro správu obsahu. Program tedy pracuje jako intranetový portál a přejímá roli sociální sítě pro vnitrofiremní diskusní skupiny. Uživatelé mohou sami určit, které obsahy se mají objevit na týmových webech, blozích a případně také nastavit, co má být viditelné jen pro jednotlivá oddělení nebo projektové týmy nebo naopak pro celou firmu. Licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL umožní uživateli jednoho firemního počítače zapojit se do komunikace napříč různými odděleními jedné firmy. 

Modernizované menu a volby ovládání

Sharepoint 2019 využívá přehlednější uživatelské rozhraní, které dobře funguje na různých obrazovkách. Tím se snaží vyhovět rostoucímu využití přenosných počítačů. Komunitní software Sharepoint můžete srovnatelně dobře využívat na tabletech, smartphonech, noteboocích i stolních počítačích. Uživatel získá intuitivní formou přístup k často využívaným aplikacím, důležitému obsahu a rychle osloví důležité kontaktní osoby. Nákupem licence Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL uživatelé získají uživatelské rozhraní, které je přizpůsobeno službě SharePoint Online. Knihovny dokumentů a navigační struktury jsou přizpůsobené těm 
v Office 365. 

Pohodlná komunikace a snadné sdílení dokumentů

K vylepšením softwaru Sharepoint 2019 oproti předchozím verzím se řadí nové komunikační stránky a také funkce Team News. Pokud k těmto funkcím potřebuje přistupovat další vaše firemní zařízení, přímo u nás si můžete zakoupit licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL. Aktuální verze Team Sites softwaru Sharepoint obsahuje též seznamy a knihovny. Navíc i zde se projevuje trend rostoucího využívání dat mobilními zařízeními. Takzvaný Next Generation Sync Client (NGSC) se stará o to, aby oprávněné osoby měly přístup k firemním dokumentům - kdykoli a kdekoli v dosahu internetu. To je obzvlášť důležité tehdy, když si chcete pořídit licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL pro laptop nebo tablet. 

Licence Sharepoint splní všechny vaše potřeby

Abyste v podniku efektivně pracovali se Sharepointem, potřebujete více licencí. Každá instance serveru potřebuje svou vlastní licenci, ale to platí i pro každou přistupující instanci operačního systému. Do určité míry je možné licence kombinovat. To znamená: nově zakoupená přístupová licence verze 2019 může přistupovat k serveru, na němž ještě běží Sharepoint 2016. To dává smysl třeba tehdy, když v delším horizontu plánujete provést upgrade serveru, ale mezitím již potřebujete zajistit novou licenci pro nového zaměstnance nebo nový počítač. V podniku navíc můžete zároveň využívat libovolný počet licencí User a Device CALs. Všechny tyto licence si u nás můžete zakoupit. 
Lizengo prodává originální licence ke stažení. Odborně zdatný tým vám dle potřeby poradí s výběrem licencí nebo při instalaci. 
Chcete-li koupit Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL, u lizengo jste na správné adrese.

Podporovaný prohlížeč:
Microsoft Edge; Internet Explorer 11; nejnovější verze Google Chrome; dvě poslední verze Mozilla Firefox nebo nejnovější verze Apple Safari
 
Mobilní prohlížeč:
Chrome nebo Safari (alespoň iOS10)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard Device CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard Device CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat