Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard User CAL

Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard User CAL
Tento artikl není v současné době k dispozici!
2 200,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100870-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Jestliže koupíte licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL, jednomu...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard User CAL"

Jestliže koupíte licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL, jednomu (dalšímu) zaměstnanci tím dáte možnost, aby snadno odkudkoliv přistupoval k firemním dokumentům a spolupracoval na projektech. Ať už právě pracujete v kanceláři, v terénu či formou home office - Sharepoint vám umožní bezpečnou a snadnou výměnu relevantních informací. Software je určen pro vzájemnou spolupráci a nabízí různé nástroje pro týmovou práci. U nás si můžete zakoupit mj. originální přístupové licence pro Sharepoint 2019. Na rozdíl od Device CAL, licence User CAL je určena pro jednoho konkrétního uživatele. Tento uživatel může všemi svými zařízeními přistupovat k firemnímu Sharepoint serveru. Díky tomu je licence Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL obzvlášť vhodná pro zaměstnance, kteří střídavě pracují na firemním počítači, notebooku a mobilním telefonu. 

Správná licence pro každého

Výrobce softwaru Sharepoint Server 2019 vyvinul licenční systém, který umožňuje kombinace. Firma v každém případě potřebuje jednu či více serverových licencí. Tyto licence si můžete zakoupit u nás, stejně jako doplňkově využitelné Enterprise licence. Aby zaměstnanci mohli přistupovat k Sharepoint Serveru, potřebují licence CALs. Pod touto zkratkou se skrývá pojem Client Access License. Jedna licence CAL může být určena pro jednoho uživatele (jako u tohoto produktu) nebo jedno zařízení („Device CAL“). U této nabídky získáte uživatelskou licenci pro verzi Standard softwaru Sharepoint 2019. Jestliže uživatel bude využívat také funkce verze Enterprise, potřebuje dodatečnou licenci Enterprise CAL. V rámci podniku či oddělení lze kombinovat licence Device a User CALs. Můžete tedy zvážit, pro koho konkrétně má smysl koupit licenci Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL a komu bude lépe vyhovovat licence pro zařízení. 

Hlavní funkce produktu SharePoint Server 2019 Standard

Prostřednictvím Sharepointu lze snadno poskytovat informace a digitální pracovní pomůcky těm zaměstnancům, kteří k tomu mají oprávnění. Kromě toho se výrazně zjednodušuje týmová práce - skupiny lidí mohou společně pracovat na projektech a program se přitom mj. stará o dokumentaci. Jakožto komunikační software nabízí Sharepoint například infrastrukturu pro firemní stránky na internetu a intranetu. Program kromě toho funguje jako snadno srozumitelný ECM software (Enterprise Content Management). Pro každodenní použití je důležitou funkcí diferencované hledání. Tato funkce mimo jiné nabízí předběžný náhled výsledků a umožňuje vyhledávat dle osob či témat. 

Spousta zlepšení a zjednodušení

Uživatelé licence Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL mohou profitovat z novinek Sharepointu ve verzi 2019. Nabídka funkcí se rozšířila mj. funkcemi Flow pro OneDrive a formátováním seznamů. Pro snadné zpracování informací je možné zasílat oznámení o nových záznamech e-mailem nebo zprávou v Microsoft Teams. Kromě toho lze nyní snadno integrovat moderní části webu s dynamickým obsahem jako načítání twitterových komentářů. Důležité je též přepracované uživatelské rozhraní, díky němuž uživatelé najdou mnoho prvků rychleji. Ve vyhledávacích funkcích se například zlepšilo indexování - nyní se prohledávají také nápisy a objekty na obrázcích. 

Sofistikované detaily softwaru Sharepoint 2019

Existují přirozeně další novinky, kvůli kterým se může vyplatit nákup licence Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL. Například bezpečnost můžete zvýšit tím, když bude podnik svá data dle potřeby uchovávat v regionálních datacentrech. Co se týká zpracování dat, existuje několik menších zlepšení. Třeba ve verzi 2019 můžete současně pracovat s dokumenty Excelu a prohlížet si předběžný náhled dokumentu u více než 270 typů souborů. Uživatelé funkcí Microsoft Teams si všimnou prohloubené integrace a předplatitelé Office365 mohou využívat funkce pro sdílení ve všech komponentách Office.

Uživatelská licence Microsoft Sharepoint Server 2019 je dobrou volbou tehdy, když do týmu přijde nový zaměstnanec nebo když vzniká nové oddělení. Navíc platí, že s licencí SharePoint 2019 CAL můžete přistupovat také k SharePoint Serveru ve verzi 2016. 
Kompetentní tým firmy lizengo vám rád pomůže, pokud ještě máte dotazy k softwaru Microsoft Sharepoint Server 2019 User CAL. 

Podporovaný prohlížeč:
Microsoft Edge; Internet Explorer 11; nejnovější verze Google Chrome; dvě poslední verze Mozilla Firefox nebo nejnovější verze Apple Safari
 
Mobilní prohlížeč:
Chrome nebo Safari (alespoň iOS10)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard User CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2019 - 1 Standard User CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat