Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL

Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL
5 000,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100878-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Microsoft SQL Server 2019 User CAL: Významné aktualizace oproti předchozí verzi Uživatelé,...Více

Informace o výrobku "Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL"

Microsoft SQL Server 2019 User CAL: Významné aktualizace oproti předchozí verzi

Uživatelé, kteří zakoupí licenci Microsoft SQL Server 2019 User CAL, získají kvalitou, která se rodila po desetiletí. Relační databázový systém SQL Server vznikl původně již v roce 1989. Od prvního dne bylo cílem, poskytnout oddělením ve firmách nebo i programům/aplikacím rychlý a snadný přístup k potřebným datovým záznamům. Na tom se ani ve verzi Microsoft SQL Server 2019 User CAL nic nezměnilo. Existovalo však několik významných důvodů pro další vývoj, díky kterým bylo toto softwarové řešení stále výkonnější. K takovémuto zvýšení výkonu došlo také mezi verzemi 2017 a 2019. Společnost Microsoft zlepšila nabídku ve všech oblastech.

Rozsáhlé začlenění big data do verze Microsoft SQL Server 2019 User CAL

SQL Server 2019 výrazně zjednodušuje zpracování velmi velkých datových záznamů. Integrovány jsou nejdůležitější prvky Data Lakes, jako je např. Hadoop Distributed File System (HFDS), Analytics-Tools a Sparks. Přitom je možné snadné nasazení kontejnerů Linuxu. Na přání může licence Microsoft SQL Server 2019 User CAL navíc fungovat rovněž jako Data Warehouse.

Volný výběr jazyka a platformy pro vývoj aplikací

Uživatelé, kteří vyvíjejí aplikace, získají při pořízení licence User CAL pro Microsoft SQL Server 2019 větší svobodu. Program umožňuje volný výběr jazyka a platformy. Vedle systému Windows je například možný vývoj pod systémy Linux, Docker a kontejnery. Užitečná je přitom rozsáhlá umělá inteligence, kterou je software SQL Server 2019 vybaven. Hotové modely je možno například bez problémů přenášet do jiných jazyků. Uživatelé mají navíc možnost umělou inteligenci trénovat. Na základě jejich osobních potřeb se tak neustále zlepšuje.

Zlepšení bezpečnosti

SQL Server sama o sobě již více než sedm let nejméně zranitelnou databází v databázi zranitelností NIST Vulnerabilities Database. Aby si společnost Microsoft tuto špičkovou pozici zachovala, byla bezpečnost ve verzi 2019 ještě dále vylepšena. Například jsou výrazně ztíženy neoprávněné přístupy.

Power BI Report: Jak činit správná rozhodnutí

Uživatelé, kteří zakoupí licenci Microsoft SQL Server 2019 User CAL, získají Power BI Report jako nástroj pro vytváření zpráv. Tento nástroj pracuje interaktivně, inteligentně a obsáhle. To znamená, že uživatelé dostávají včasné a komplexní zprávy, které obsahují přesně ty informace, které hledají. Díky tomu je možné přijímat rychlejší a lepší rozhodnutí. Zvláště při práci s big data je tento nástroj cenným pomocníkem.

Rozsáhlá virtualizace dat v Microsoft SQL Server 2019

Již od verze SQL Server je pomocí programu možná virtualizace dat. Tehdy však bylo možné pouze provádět dotaz T-SQL přes PolyBase. Pouze takto bylo možno extrahovat datové záznamy z Hadoopu a reprodukovat je strukturovaným způsobem. Data přitom nebylo nutné kopírovat ani přesouvat. Ve variantě SQL Server 2019 byl tento koncept inovován a rozšířen na další zdroje dat. Nyní jsou zahrnuty například Teradata, Oracle, MongoDB a další SQL servery.

Koupě Microsoft SQL Server 2019 User CAL: Název licence říká vše

Zkratka „CAL“ znamená „Client Access Licence“, což představuje něco jako „Přístupové oprávnění pro klienta“. Klientem přitom může být buď uživatel, nebo stroj. V tomto případě se jedná následně o licenci pro uživatele, protože je v popisu uveden anglický překlad slova „User“. To znamená, že uživatel může licenci používat na různých zařízeních. Tato varianta je užitečná například pro vývojáře, kteří pracují s několika zařízeními současně.

 

Volné místo na pevném disku Minimálně 6 GB
Operační paměť Minimálně 1 GB RAM, doporučuje se alespoň 4 GB RAM
Procesor 64 bit
NET-Framework 4.6 nebo vyšší
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft SQL Server 2019 - 1 User CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat