Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL

Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL
2 325,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100597-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
"Licence Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL je součástí flexibilního systému licencování...Více

Informace o výrobku "Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL"

"Licence Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL je součástí flexibilního systému licencování Windows Server 2019. Je přiřazována jednotlivému firemnímu zařízení. To může pak používat libovolný počet uživatelů pro přístup k serverovým funkcím na stolním počítači. RDS znamená ""Remote Desktop Services"" a označuje funkci, kdy lze pomocí vzdáleného přístupu pracovat s grafickými desktopy a aplikacemi systému Windows.
Pomocí příslušných licencí Client Access Licenses (CAL) lze centrálně spravovat sítě pracovních ploch. Kromě toho lze s licencemi pro verzi 2019 kombinovat stávající licence Windows Server 2016 Core. IT oddělení ve firmě má tak více času při přechodu na nejnovější verzi operačního systému pro servery. V budoucnu nicméně funkce ""Expresní aktualizace“ pomůže ušetřit čas při aktualizacích. "

Užitečné změny oproti předchozí verzi

Pořízení licence Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL znamená sázku na serverový operační systém, který je založen na Windows 10. Windows Server 2019 je nástupníkem verze Server 2016, ze které převzala mnoho dobrých funkcí. Dodatečně byly implementovány inovace a změny, které mají zajistit ještě efektivnější a bezpečnější provoz. Mimo jiné je nyní podporován subsystém Windows pro Linux. Do instalace systému Windows tak lze integrovat distribuce systému Linux. Navíc je možno přes servery Windows spravovat příkazy systému Linux. Výhodou v této oblasti je také použití vylepšené koncepce zabezpečení "Shielded-VMs". Díky podpoře Kubernetes mohou zaměstnanci firmy vyvíjet a spravovat kontejnery. Dále verze Windows Server 2019 plně podporuje ipv6 pro sítě. Mimochodem, operační systém umožňuje systémové monitorování jak hardwaru, tak i sítě. Kromě toho jsou použity techniky, jako je peering virtuální sítě.

Aktualizace serverového systému na nejnovější stav

Aktuální serverový operační systém je přizpůsoben mnoha novým výzvám. Umožňuje uživatelům spolupracovat se současným softwarem. V tomto smyslu je licence Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL optimalizována pro spolupráci s Microsoft Azure. Uživatelé licencovaného zařízení tak mohou například snadno začlenit Azure Backup pro snadnou synchronizaci a zálohování dat. Je možno rovněž přenášet data z cloudu přes Azure Files do souborového serveru. Kromě toho systém Windows Server 2019 sází na komplexní ochranu důležitých firemních dat. Bylo přepracováno šifrování dat a souborových serverů. Serverový operační systém nyní spolupracuje přímo s Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Jako doplněk antivirového programu bude server v budoucnu schopen detekovat hrozby, jako jsou rootkity a zero day útoky a přijmout vhodná ochranná opatření. Uživatelé licence systému Windows Server 2019 pro zařízení tedy nepřímo využívají užitečných nových funkcí serverového operačního systému. 

Pořízení Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL

Pořízení licence na zařízení pro systém Windows Server 2019 tak může být účelné jak ve středních, tak i ve velkých firmách. Licencovat je možno je stacionární počítač, tak i notebook nebo velín. Pokud jsou úkoly zaměstnanců strukturovány tak, že jeden počítač sdílí více osob, pak je cenově výhodnější přiřadit přístroji samostatnou licenci. Při pořízení licence byste neměli zapomenout také na to, že dodatečně jsou ještě zapotřebí licence pro jádra serveru. Jinou variantou pořízení CAL je, zakoupit hned 10 licencí naráz - například tehdy, pokud pořizujete více nových zařízení. Dříve, než se rozhodnete zakoupit licenci Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL, můžete v případě potřeby kontaktovat tým Lizengo. 

Operační paměť: 
Windows

Procesor:
minimálně 1,4 GHz (jednojádrový), minimálně 1,3 GHz (vícejádrový)
doporučeno 3,1 GHz nebo více
podporovány max. 2 patice CPU

Operační paměť:
minimálně 2 GB RAM
doporučeno 16 GB RAM 
podporováno max. 64 GB

Pevný disk: 
minimálně 160 GB (se systémovým oddílem s minimální kapacitou 60 GB)

Monitor:
minimálně Super-VGA (1024 x 768)

Dále vedoucí odkazy k "Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Server 2019 RDS - 1 Device CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat