Microsoft Access 2019

Microsoft Access 2019
Tento artikl není v současné době k dispozici!
2 850,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100520-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Aktuální vydání databázového programu Access společnosti Microsoft je výkonným nástrojem, který...Více

Informace o výrobku "Microsoft Access 2019"

Aktuální vydání databázového programu Access společnosti Microsoft je výkonným nástrojem, který o svých kvalitách přesvědčí soukromé i firemní uživatele. Bez ohledu na to, zda se jedná o malou soukromou databázi nebo komplexní databázový systém, Microsoft Access 2019 nabízí vše, co je potřebné pro hladkou a pohodlnou práci se stolními počítači a mobilními zařízeními. 

Právě ve srovnání s předchozí verzí Microsoft Access 2016 věnovala softwarová dílna v Redmondu zvláštní pozornost uživatelsky příjemnému rozhraní. Aktuální verze proto zaujme nejen výrazně uspořádanější vzhled Ribbon (předdefinované pásy karet), ale i možnost zcela přizpůsobit rozhraní svým potřebám. 

Jednoduchý import dat a efektivní správa databází
Díky velkému počtu šablon mohou do světa aplikace Access 2019 bez problémů vstoupit i začátečníci a využít výhod do posledního detailu promyšlených šablon pro projektový management, management zboží nebo správu úkolů a kontaktních údajů. Přehledné nabídky umožňují integrovat do databázové aplikace šmahem ruky i externí data ve formátu PDF nebo obrázky. 

Z osvědčené plochy MS Office je jednoduchý i import dat z vytvořených excelových dokumentů nebo externích databází SQL. Kromě toho mají profesionálové v oblasti databází možnost generování komplexních databází zcela podle vlastních představ. Výčet vynikajících nových funkcí aplikace Access 2019 završuje možnost kolektivní práce s databází prostřednictvím rozhraní SharePoint nebo připojení Office 365. Prostřednictvím Salesforce Data Connector lze kromě toho velice snadno importovat data z oblíbeného zdrojového systému Salesforce.

Vyvíjejte databázové aplikace i bez předchozích znalostí
Microsoft Access 2019 je mnohem více než databázový software. Program dokonce uživatelům nabízí možnost vyvíjet vlastní aplikace pro mobilní zařízení, založené na databázích. Díky tomu lze jednoduše zpřístupnit spolupracovníkům data prostřednictvím SharePoint, aniž by tito měli na pracovišti přístup k Microsoft Access. A to je díky velkému množství předloh možné i bez základních znalostí programování.

Nový model ovládání grafů
S vydáním verze programu Access 2019 přináší společnost Microsoft ve srovnání s verzí Access 2016 velkorysý softwarový balík, který shrnuje všechny drobné inovace posledních let a přidává k nim ještě několik dalších zajímavých funkcí. Za zmínku stojí mimo jiné optimalizované ovládání všech programů balíku Office 2019 perem. To činí ovládání softwaru na zařízeních Microsoft Surface výrazně intuitivnější i díky zvýšené citlivosti vůči tlaku.

Další velkou technickou novinkou v nejmladším výhonku řady Microsoft Access je koncept „Modern Charts“, který ovládání grafů (Chart Controls) propůjčuje výrazně modernější vzhled a vývojářům zjednodušuje práci s těmito prvky. „Modern Charts“ je ve verzi 2019 možno používat i v nekonečných formulářích, což dosud nebylo v řešení založeném na platformě ActiveX možné.

Operační systém Windows 10
Procesor Procesor s minimálně 1 GHz, 32 Bit (x86) nebo 64 Bit (x64) – doporučujeme ovšem výrazně rychlejší procesory
Operační paměť minimálně 2 GB RAM (32 Bit / 64 Bit), doporučujeme 4 GB RAM (32 Bit / 64 Bit)
Grafická karta Grafická karta DirectX 9 (minimum) s ovladačem WDDM 1.0, grafická karta DirectX 10 (optimální)
Zvuková karta neuvedeno
Pevný disk Minimálně 16 GB diskové paměti na instalační diskové jednotce (32 Bit), 20 GB diskové paměti (64 Bit)
Monitor 800 x 600 pixelů (minimálně)
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Access 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Access 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat