Microsoft Excel 2019

Microsoft Excel 2019
2 850,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100525-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Vydáním nové verze tabulkového kalkulátoru Excel společnost Microsoft opět uvádí na trh výkonný...Více

Informace o výrobku "Microsoft Excel 2019"

Vydáním nové verze tabulkového kalkulátoru Excel společnost Microsoft opět uvádí na trh výkonný softwarový balík pro podniky, živnostníky a soukromé uživatele. Software, který nesmí chybět na žádném kancelářském počítači. Nikdy nebylo tak jednoduché samostatně zpracovávat velké objemy dat, tolika odlišnými způsoby a prostřednictvím tak rozsáhlé palety nástrojů. Oproti předchozí verzi Microsoft Excel 2016 se výrazně zlepšila intuitivnost ovládání, například starý známý pásek karet (Ribbon Interface) se výrazně zpřehlednil, takže můžete pracovat plynuleji. 

Uživatelům aplikace Microsoft Excel 2019 pomůže schopnost softwaru učit se a přizpůsobovat se chování uživatele, čímž se urychlí navigace. Uživatelé se již nemusejí spoléhat pouze na předvytvořené uživatelské rozhraní, neboť si jej mohou zcela přizpůsobit svým individuálním potřebám nebo prostě zůstat u obvyklého pásku karet (Ribbon Interface) z Excelu 2016. Intuitivní ovládání je vylepšeno širší podporou pro obsluhu dotykovými zařízeními Microsoft Surface, jakož i dalšími přístroji s ovládáním pomocí dotykové obrazovky. 

Automaticky generovaná vizualizace dat
Optické zpracování komplexních dat je nezbytnou technikou analýzy právě v době technologií Big Data. Rovněž nová verze Excelu dělá další krok tímto směrem, aby informace bylo možné chápat v kontextu, čímž značně rozšiřuje možnosti diagramů a optických vyhodnocovacích technik. Prostřednictvím funkcí „Insights“ navíc software analyzuje tabulky a grafy, aby zdůraznil data v příslušném kontextu nejzajímavější, aby nalezl výrazné změny a aby snáze identifikoval jasné trendy v datech. Nové typy diagramů dávají uživatelům širší možnosti znázornění a zajišťují vyšší hustotu informací na malé ploše.

Modely strojového učení v aplikaci Excel 2019
Stále větší objemy dat vyvolávají potřebu stále výkonnějších analytických nástrojů. Této potřeby si je vědoma také společnost Microsoft, a proto do nejnovější verze Excelu zahrnula metody strojového učení. Tyto algoritmy dokážou nejen rozeznat jednoznačné trendy, ale také je inteligentně zpracovat. Kromě toho Excel umožňuje přímo přes rozhraní importovat moderní algoritmy strojového učení a využívat je, čímž se otevírá brána pro široké nasazení umělé inteligence.

Integrace živých dat přes rozhraní Microsoft Bing (API)
Vydáním aktuální verze se Excel stává stále více propojitelným. To se konkrétně provádí integrací programovacího rozhraní (API) pro Bing, který je vlastním internetovým vyhledávačem společnosti Microsoft. Takto je v Excelu 2019 možné doplňovat specifické datové řady v reálném čase dodatečnými daty. Podrobnými povely je možné provádět mnohem složitější výpočty než dříve, což dává širší možnosti zejména profesionálním uživatelům.

Platforma Windows 10
Procesor procesor s minimálními parametry 1 GHz, 32 bitů (x86) nebo 64 bitů (x64) - ale doporučujeme výrazně rychlejší
Operační paměť alespoň 2 GB RAM (32 bitů / 64 bitů), doporučeno 4 GB RAM (32 bitů / 64 bitů)
Grafická karta minimálně grafická karta DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0, optimálně grafická karta DirectX 10
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk alespoň 16 GB volného místa na disku (32 bitů), 20 GB volného místa na disku (64 bitů)
Obrazovka 800 × 600 pixelů (minimum)
Optická mechanika DVD mechanika (pro instalaci z DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Excel 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Excel 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat