Microsoft Outlook 2019

Microsoft Outlook 2019
2 850,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100521-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
S verzi Outlook 2019 se softwarové dílně z Redmondu podařilo uvést na trh výkonný...Více

Informace o výrobku "Microsoft Outlook 2019"

S verzi Outlook 2019 se softwarové dílně z Redmondu podařilo uvést na trh výkonný softwarový balík, který oproti verzi Outlook 2016 přináší celou řadu zajímavých novinek. Jádrem softwaru samozřejmě zůstává spolehlivé odesílání a přijímání e-mailů, přičemž software umožňuje pohodlné připojení a správu několika účtů.  

K organizaci poštovní schránky nabízí Microsoft Outlook svým uživatelům možnost vytvoření strukturovaných složek a seznamů úkolů, správu adresářů a organizaci termínů v podrobném kalendáři. Kromě toho jsou důležité informace díky synchronizaci s různých koncovými zařízeními k dispozici na Vašem chytrém telefonu nebo v notebooku vždy, když je potřebujete.  


Užitečné novinky v programu Microsoft Outlook 2019
Snazší komunikace díky rozšířeným organizačním funkcím, mezi jinými díky možnosti zobrazit, kolik kontaktů již odpovědělo na pozvánku. Stejně praktické je nové varovné upozornění na skrytou kopii, ktoré brání tomu, aby uživatel nechtěně odeslal odpověď na přijatou zprávu všem příjemcům původního e-mailu. Microsoft Outlook kromě toho spolehlivě rozpozná přijaté faktury a za pomoci tzv. připomenutí faktury (Bill Reminder) zanese do kalendáře data splatnosti, čímž výrazně sníží pravděpodobnost pozdní úhrady faktur. Funkce Bill Reminder je praktická zejména pro OSVČ a malé firmy.


Individuálně nastavitelná uživatelská plocha
V rámci inovace e-mailového softwaru provedla společnost Microsoft zásadní přepracování zaběhlé plochy Ribbon z předchozí verze a zbavila ji zbytečných prvků. V aktuální verzi mají uživatelé možnost volby mezi tradiční plochou a plochou zredukovanou na jediný pás nabídek.  Kromě toho je uživatelům Microsoft Outlook 2019 umožněno podle libosti přizpůsobit jak ovládací prvky pásu nabídek na horním okraji obrazovky, tak prvky na novém navigačním pásu na jejím levém okraji. 


Lepší zabezpečení proti malwaru a phishingovým e-mailům
Velký kus práce byl odveden i v oblasti bezpečnosti. Aktuální verze programu Outlook přesto zaujme především novou službou Safe Link. Zatímco jsou vložené odkazy opatřeny výrazně lepším náhledem, v pozadí se skener pracující v reálném čase postará o odfiltrování odkazů obsahujících malware nebo phishing.


Dodatečné novinky pro iOS
Verze Microsoft Outllok pro iOS přichází s několika dalšími zlepšeními určenými speciálně pro tuto platformu. Patří mezi ně integrace funkcí strojového učení do kalendářového systému. Tyto funkce umožňují v programu Microsoft Outlook 2019 navrhnout například vhodné místo pro jednání na základě analýzy stanoviště uživatele a počtu osob, které se události zúčastní.

Operační systémWindows 10
ProcesorProcesor s minimálně 1 GHz, 32 Bit (x86) nebo 64 Bit (x64) – doporučujeme ovšem výrazně rychlejší procesory
Operační paměťminimálně 2 GB RAM 32 Bit / 64 Bit), doporučujeme 4 GB RAM (32 Bit / 64 Bit)
Grafická kartaGrafická karta DirectX 9 (minimum) s ovladačem WDDM 1.0 Treiber, grafická karta DirectX 10 (optimální)
Zvuková kartaneuvedeno
Pevný diskMinimálně 16 GB diskové paměti na instalační diskové jednotce (32 Bit), 20 GB diskové paměti (64 Bit)
Monitor800 x 600 pixelů (minimálně)
Optická jednotkaJednotka DVD (pro instalaci DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Outlook 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Outlook 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat