Microsoft Project 2010 Professional

Microsoft Project 2010 Professional
13 500,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100029-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
kteří chtějí plánovat a realizovat své projekty. Tento software pro řízení projektů umožňuje z...Více

Informace o výrobku "Microsoft Project 2010 Professional"

kteří chtějí plánovat a realizovat své projekty. Tento software pro řízení projektů umožňuje z časových procesů řízení zdrojů a přidělování týmů pracovníků dohlížet na všechny aspekty projektu. Práce na projektech s použitím MS Project Professional 2010 je výrazně zjednodušena hlavně při týmové spolupráci kolegů a zainteresovanych subjektů. 

Náročné plánování projektů v podnicích s MS Project 2010 Pro

Prostřednictvím Project 2010 Professional máte příležitost realizovat krátkodobé projekty i dlouhodobé strategie jasně rychle a bez chyb. Zjistěte v aplikaci Microsoft Project Professional 2010, načasování jednotlivých kroků, jakožto i počet zaměstnanců, nebo zdroje, které potřebujete k realizaci vašeho projektu. Tyto a podobné procesy děláte se softwarem pro řízení projektů a to celé v rámci několika kliknutí myší, protože mnoho funkcí, které souvisejí s projektem jsou automatizované.

Všechny tyto operace v MS Project Professional 2010 jsou ve svém obvyklém rozhraní, proto se neliší opticky od ostatních produktů řady Office 2010. Prostřednictvím inteligentní menu lišty v aplikaci Project 2010 Professional získáte kontextový rychlý přístup k funkcím, které často potřebujete ve svých projektech. K dispozici máte nové efekty, barevné palety, a různé návrhové nástroje v MS Project 2010 Pro, aby váš projekt byl viděn v nejlepším možném světle.

Důležité funkce v MS Project Professional 2010:

 • Informace o důlezitých termínech, prostředcích, zaměstnancích: MS Project 2010 Pro  připravuje k realizaci projektů.
 • SharePoint Server chcete-li sdílet projekty s jinými zaměstnanci, a současně na nich pracovat
 • Využijte dobrý start, protože můžete použít vám již známé rozhraní v aplikaci Microsoft Project Professional 2010.
 • Použítí aktuální barvy, stylů, efektů a písma, aby jste realizovali svůj projekt s Project 2010 Professional, tak, jak si jen přejete.
 • Můžete se spolehnout na automatizované workflow, které vám ulehčí mnoho práce, což vede k rychlejším a lepším výsledkům 
 • Hrajte si s plánováním scénářů se softwarem pro řízení projektu skrz na skrz  a zjistěte zda je váš nápad opravdu možné zrealizovat a to bez nákladů.

Komplexní Project Management Team v aplikaci Microsoft Project Professional 2010

Přepnutím do MS Project Professional 2010 vám ve srovnání se standardní varianty naskytne možnost připojení bez oklik s existujícím Project Serverem. Publikování příkladů seznamů úkolů či aktualizace v aplikaci Project Professional 2010 na SharePoint, aby se dosáhlo přímý, okamžitý přístup ke změně zaměstnanci. Kromě toho vám umožní stahovat software pro řízení projektů ve verzi Professional pro přehrávání pomocí scénářů a zároveň zakázat některé nevyžádané operace.

Při řízení větších týmů pomáhá MS Project 2010 Pro bravurně, pomocí Drag & Drop přiřadíte jednotliví zaměstnance rychleji. Úkon přetažení kolegy a dalších zdrojů v aplikaci Project 2010 Professional, uděláte snadno a požadovanou operaci software pro řízení projektů automaticky aktualizuje včetně celého projektu. Výsledkem je, že MS Project Professional 2010 je vhodný jak pro řízení malých i velkých týmů i velkých a složitých skupin lidí pracujích společně na budoucnosti vaší firmy.

Pozor: Microsoft Project Professional 2010 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Project 2010 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Project 2010 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat