Microsoft Project 2013 Professional

Microsoft Project 2013 Professional
20 070,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100031-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Microsoft Project Professional 2013 je optimální software pro řízení projektů pro plánování a...Více

Informace o výrobku "Microsoft Project 2013 Professional"

Microsoft Project Professional 2013 je optimální software pro řízení projektů pro plánování a realizace projektů ve firmách. S MS Project Professional 2013 projektujete dlouhodobé a velké projekty, sdílení zaměstnanců a řízení zdrojů, prezentace svých výsledků s výběrem různých typů diagramů. Intuitivně a velice výkonně vám pomůže Microsoft Project 2013 Professional s koordinaci projektů jakéhokoli druhu ve vaší firmě.

Naplánujte si projekty s Microsoft Project Professional 2013

MS Project Professional 2013 k vytváření projektů na základě populárních šablon. V rámci každého projektu, vám umožní tento software pro řízení projektů, definuje procesy stanoví cíle a dá milníky. Prostřednictvím aplikace Project 2013 Professional zjistíte v jakém kontextu jsou různé operace, a které jsou opravdu důležité pro úspěšné dokončení projektu. Zvlášť rozsáhlé, matoucí projekty mohou být s Microsoft Project Professional 2013 zjednodušeny a dostanete jasný a srozumitelný výsledek.

Pomocí Microsoft Project 2013 Professional sdílíte podrobnosti o projektech pro vaše zaměstnance. MS Project Professional 2013 umožňuje záznam připojení k serverům Exchange nebo SharePoint, projekty v organizaci v jednoduchý způsob a cestu. Přednosti Professional Edition software pro řízení projektů zahrnuje také multi projektové řízení, centrální plánování zdrojů, jakož i přístup přes webové služby.

Důležité funkce v aplikaci Microsoft Project Professional 2013:

 • Správa velkých projektů na serverech Exchange a SharePoint, a sdílejte své výsledky se svými zaměstnanci.
 • Použití automatizovaných procesů a řešení konfliktů v MS Project 2013 Pro detekovat a řešit problémy rychleji.
 • Náklady, využití personálu, ochrana a doba chodu: udržovat všechny důležité klíčové údaje pro projekt v jednoduchém Ganttově grafu přes MS Project Professional 2013.
 • Uživatelské rozhraní známé z ostatních produktů řady vám umožní rychlý úvod do již známého prostředí.
 • Použijte populární šablony software pro řízení projektů, čímž budou vaše projekty atraktivní, mít inovativní vzhled.
 • Všechny operace v MS Project Professional 2013 automaticky zobrazí v MS Project ve vztahu k sobě navzájem - aniž byste museli zadávat opakující se procesy ručně.

Výkonný software pro řízení projektů se známým rozhraním

Také MS Project 2013 Pro se opírá o uživatelském rozhraní, které již znáte z jiných produktů Office. Proto budete zvládat i velmi rozsáhlé projekty v aplikaci Microsoft Project 2013 Professional. Nabídka bude vždy ukazovat ty funkce, které jsou skutečně relevantní pro úlohu, která právě probíhá. Vzhledem k tomu MS Project Professional 2013 spustí automaticky mnoho procesů, což vám ušetří čas: konflikty v rámci projektu jsou včas ukazuje, Project Professional 2013 automaticky, takže můžete rychle hledat řešení.

Všechna důležitá kritéria pro projekt máte díky MS Project Professional 2013 tedy vždy v pohledu: pro sledování nákladů na projekt, jakož i jeho trvání. Definovat v aplikaci Microsoft Project Professional 2013 také dalších nákupů, je třeba realizovat své vize. Všechny informace sady Microsoft Project Professional 2013 spolupracují spolu navzájem, aby se vám ukázalo co nejdříve, zda je projekt proveditelný, nebo ne.

Všechna důležitá kritéria pro projekt máte díky MS Project 2013 Pro vždy v náhledu: pro sledování nákladů na projekt, jakož i jeho délka trvání. Definovat v aplikaci Microsoft Project Professional 2013 také další nákupy, je třeba realizovat své vize. Všechny informace se používají společně v aplikaci Project Professional 2013 a jsou propojeny, takže vám vám zavčas ukážou, zda je projekt proveditelný.

Pozor: Microsoft Project Professional 2013 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Project 2013 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Project 2013 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat