Microsoft Project 2016 Professional

Microsoft Project 2016 Professional
21 449,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100033-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
I ty složité a rozsáhlé projekty mohou být podrobně plánovány, monitorovány a prováděny s...Více

Informace o výrobku "Microsoft Project 2016 Professional"

I ty složité a rozsáhlé projekty mohou být podrobně plánovány, monitorovány a prováděny s Project Professional 2016. Populární software pro řízení projektů od společnosti Microsoft podporuje všechny úkoly související s prováděním vašich projektů. MS Project 2016 Professional nabízí více funkcí pro efektivnější týmovou práci. Kromě zlepšení komunikace přes Skype pro obchodní projekty v aplikaci Microsoft Project Professional 2016, lze zpracovat pružně a nyní ještě snadněji společně v týmu, díky lepší synchronizaci služby SharePoint a Office 365. Použijte Project Professional 2016 podle svých projektových záměrů a mějte vždy vše na dosah.

Pokročilé funkce pro efektivní projektování

Kromě funkce standardní verze MS Project má 2016 Professional mnoho pokročilých funkcí, které umožňují zejména plánování velkých projektů a projektové týmy pracují efektivněji. Patří mezi ně následující funkce:

  • Přes Skype pro firmy můžete zavolat členům týmu nebo s nimi chatovat přímo z Project Professional 2016. Problémy můžete řešit okamžitě v tu danou chvíli a vyjasnit případné problémy.
  • Vylepšená synchronizace s SharePoint a Office 365 - můžete přistupovat ke všem informacím projektu, upravovat a sdílet je s ostatními členy týmu prostřednictvím vyhrazeného webu projektu.
  • S inteligentními nástroji jako „Plánování pro tým“ a „zdroje jednání“, můžete vidět v MS Project 2016 Professional potenciální problémy včas a dát protiopatření, aby plán nebyl v nebezpečí
  • „Co kdyby“ scénáře pomohou odhadnout potenciální slabá místa a jednat dříve, než nastanou skutečné problémy.
  •  Office jako rozhraní usnadňuje navigaci v rámci aplikace Microsoft Project Professional 2016.

Proaktivně plánujte a sledujte vaše projekty 

Významné projekty, efektivně spravujte s Project 2016 Professional. Široká škála nástrojů plánování umožňuje vytvořit zcela nový projekt a poskytne všechny potřebné položky a vy můžete neustále sledovat pokrok s pouhými několika kliknutími.

Různé možnosti pro podávání zpráv zajistí, že v MS Project Professional 2016 vždy všechny důležité klíčové postavy vidíte na první pohled a můžete rychle vytvářet prezentace o aktuálním stavu projektu. To bylo zdůrazněno v Ganttově diagramu, kde budete vždy vědět, v jakém kontextu prvky operace jsou a jakou roli mají v realizaci projektu. 

S inteligentními nástroji Microsoft Project Professional 2016 můžete projekt plánovat dopředu. “plánovač pro team” a “zdroje jednáni”, pomůžou vám například předvídat potencionální překážky a reagovat na ně. "Co kdyby" scénáře ukazují možný vývoj v rámci projektu. Analýza procesu v Project Professional 2016 odhalí potenciální problémy dříve, než se stanou skutečností a pomáhá nalézt řešení s cílem splnit vaše plány.

Práce v týmu se výrazně zlepší 

Nyní můžete v realném čase komunikovat s kolegy a členy podílejícími se na projektu, v Project Professional 2016, přes skype pro firmy / Skype for Business. Napište svým kolegům zprávu, nebo volejte přímo z MS Project 2016 Professional a můžete klást otázky nebo si cokoliv vyjasnit. Prostřednictvím lepší synchronizace služby SharePoint a Office 365 lze přistupovat z libovolného místa k vašim projektům.

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Project 2016 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Project 2016 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat