Microsoft Project 2010 Standard

Microsoft Project 2010 Standard
5 380,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100028-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
S Microsoft Project Standard 2010, budete mít projekty vždy po ruce: Spravujte a vytvářjte nové...Více

Informace o výrobku "Microsoft Project 2010 Standard"

S Microsoft Project Standard 2010, budete mít projekty vždy po ruce: Spravujte a vytvářjte nové projekty, organizujte schůzky a přidělte zaměstnancům jejich konkrétní úkoly ato pomocí Project Manager Software. S Project Standard 2010, máte nyní snáz než kdy jindy, přístup k důležitým příkazům - díky zlepšené menu liště, která umožňuje integraci nových projektů, což je pro vás rychlejší, jednodušší a efektivnější. 

Produktivně spravované projekty Microsoft Project Standard 2010

S Project Standard 2010 úspěšně implementujete váš nový projekt téměř automaticky: vložíte data termíny a uzávěrky do projektu. Krok za krokem přidáte potřebné zaměstnance, zdroje a úkoly v MS Project 2010 Standard a budete vidět během několika minut, jak váš projekt přivedete k životu- od malých až po velké myšlenky a vize. Software Project Manager je vhodný jak pro osoby samostatně výdělečně činné nebo na volné noze, tak pro malé a střední podniky.

Hodně práce přebírá MS Project 2010 Standard automaticky za vás: vzájemně závislá data jsou postupně zařazena, varuje před konfliktem a nabízí řešení. Stávající údaje z Word nebo Excel, můžete importovat do Project Standard 2010 a tím ušetřit spoustu práce. Komplexní projekty, které řídíte dlouhodobě, názorně ilustruje Projektmanager software.

Důležité funkce v aplikaci Microsoft Project 2010 Standard:

  • Používejte Project Standard 2010, stanovte termíny a zdroje vztahující se k sobě navzájem a vytvářejte složité I méněsložité projekty a to během několika málo minut. 
  • Přepracovaný design: Jestli již pracujete s produkty sady Office 2010, podaří se vám velmi snadno integrovat v Project 2010 Standard ve své každodenní práci.
  • Nové styly, barvy a efekty zajistí, že můžete použít tento Projektmanager software, k předkládání projektů s moderním a vizuálně přitažlivým designem. 
  • Import dat z Excel dokumenty v MS Project 2010 Standard a integrovat stávající informace zvládnete bez dodatečného úsilí ve vašich projektech.

Vytvoření projektu s Project 2010 Standard

Poprvé v historii Projektmanager software je představena menu lišta a to v MS Project 2010 Standard, který již používá Microsoft Office 2007 i ostatní programy. To vám dá rychlejší a podstatně intuitivnější přístup k opravdu příslušným funkcím v projektu. Vzhledem k tomu, že povrch se liší vizuálně téměř k nerozeznání od stávajících produktů sady Office ze série 2010 a okamžitě pohodlně ovládáte Microsoft Project Standard 2010. 

Další vylepšení Project 2010 Standard má v zobrazení informací způsobem, který je pro vás vizuálně přitažlivý - prostřednictvím rozšířených barevných palet, moderních textových efektů a dalších. Zvýrazníme – li  důležité milníky v aplikaci Project Standard 2010 prostřednictvím vhodných návrhů a upozorníme na ty stanice, které opravdu zviditelňují projekt. Je možnost týmy řídit? Přiřaďte jim v MS Project 2010 Standardní barvy a přidejte jej pomocí Drag & Drop pro příslušné úkoly.

Aplikace Microsoft Project 2010 Standard vám pomůže výrazně, plánovat, řídit a realizovat projekty. Práce bude poté produktivnější a rychlejší a krok za krokem  budete vašemu cíli blíž.

Pozor: Microsoft Project Standard 2010 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Project 2010 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Project 2010 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat