Microsoft Project 2016 Standard

Microsoft Project 2016 Standard
21 000,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100032-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Project Standard 2016 vám kdykoliv dává přehled o vašich projektech. Rozsáhlé nástroje Microsoft...Více

Informace o výrobku "Microsoft Project 2016 Standard"

Project Standard 2016 vám kdykoliv dává přehled o vašich projektech. Rozsáhlé nástroje Microsoft Project Standard 2016 spolehlivě podpoří při plánování a realizaci všech projektů a pomáhají při dokumentaci průběhu projektů. Analyzovat zdroje, plány a rozpočty a provádět jednoduché a hladké řízení projektů - bezpečně. Project 2016 Standard nabízí vám nebo vašim projektovým manažerům celé řady možností, jak měřit úspěch a udržet projekty v plném rozsahu.

Komplexní funkce pro spolehlivé řízení projektů

 • Plánovat a řídit projekty s pomocí snadno použitelné funkce a vždy mějte přehled o zdrojích, nákladech a pracovních pokrocích.
 • Nejnovější projekt - šablony z Office.com máte přímo z aplikace Project Standard 2016 a tak okamžitě vstoupíte do akce plánování vašeho nového projektu.
 • Komplexní reportovací nástroje, například Burndown sestavy nebo souhrny, umožňují snadno měřit pokrok projektu a umožnit spolehlivou revizi přidělených zdrojů.
 • Vztahy operacemi mohou být zobrazeny v Ganttově grafu v Project Standard 2016 a velice snadně a tak můžete vidět přesně to potřebujete.
 • Bez ztráty kvality prvků z aplikace Microsoft Project Standard 2016, všechny ostatní aplikace sady Office lze vložit a upravit ji tam. Chcete-li mít své informace rychle po ruce a lze jej použít pro prezentace PowerPoint nebo vložit do dokumentů aplikace Word.

Sledování projektů

Microsoft Project Standard 2016 nabízí mnoho různých způsobů, jak vaše projekty efektivně plánovat a řídit. Organizovat své projekty podrobně a vždy sledovat plány a přidělování zdrojů. S nejnovějšími šablonami projektů, které můžete mít na Office.com přímo z Microsoft Project 2016 Standard, můžete najít rychlý úvod k přípravě projektových záměrů. Zlepšené grafické uživatelské rozhraní, které je podobné Office 2016 umožňuje snadnou orientaci v programu. Uchopte v MS Project Standard 2016 všechny denní úkoly, důležité detaily, úkolech a časových os na funkční ploše dohromady a soustřeďte se vždy na klíčové body pouhým pohledem. Zvýraznění v Ganttově diagramu, ukazuje vztahy vašich operací. To vám přímo kazuje Microsoft Project 2016 Standard, které procesy jsou nejdůležitější pro úspěšné dokončení projektu.

Měření pokroku projektu a zajistit úspěch

V aplikaci Microsoft Project Standard 2016 máte trvale schopnost detekovat průběh vašich projektů. Máte k dispozici různé měřící veličiny,  kde lze přesně zjistit, jaké operace jsou pro dosažení cílů projektu nezbytné. Vytvořte s  Project 2016 Standard pravidelně smysluplné prezentace a udělte svému  projektovému týmu a správní radě možnost nahlédnout do procesu plánování, alokaci zdrojů, ekonomiky a dalších důležitých součástí projektu. Tento software pro řízení projektů umožňuje zobrazit všechny klíčové postavy projektu v zobrazení časové osy - graficky. Měřte průběh na základě pre-made zpráv, jako Burndown zprávy nebo zjišťování zdrojů a jejich snadné sdílení přes MS Project Standard 2016 s celým týmem, takže jste dosáhnete společně rychlé výsledky a nejlepší možnou odpověd na případné problémy.

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Project 2016 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Project 2016 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat