Microsoft Project 2019 Standard

Microsoft Project 2019 Standard
21 990,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100517-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Správa projektů doma a v malých podnicích – s aplikací Microsoft Project Standard...Více

Informace o výrobku "Microsoft Project 2019 Standard"

Správa projektů doma a v malých podnicích – s aplikací Microsoft Project Standard 2019

Přehledné informace o všech projektech – s aplikací Microsoft Project Standard 2019

Každý projekt je úspěšný jen tehdy, když je realizován tím nejlepším způsobem – a právě tomu napomáhá nejaktuálnější verze Microsoft Project Standard. Program slouží k organizaci projektů, zdrojů a kompletních portfolií z mnoha dílčích projektů. Takto si uživatelé jak doma, tak i v podniku či v domácí kanceláři udržují přehled o svých krátkodobých i dlouhodobých projektech a nehrozí, že zavládne chaos. Tento software již více než dvě desetiletí umožňuje úspěšným živnostníkům a podnikům strukturovaně pracovat, dosahovat svých cílů – a používat aplikaci Microsoft Project Standard 2019 na tabletu, smartphonu, notebooku a osobním počítači.

Abyste mohli okamžitě zadávat strukturu projektu, Project Standard 2019 obsahuje spoustu šablon s typickými procesy. Tyto šablony si můžete dle potřeby upravovat a vytvářet své vlastní šablony pro budoucí projekty, čímž ušetříte hodně času. Mnoho známých nástrojů pro plánování úkolů přebírá Microsoft z verze 2016. Zkušení uživatelé se tedy v nové verzi softwaru ihned dobře zorientují a během několika minut dokážou definovat všechny důležité parametry nového projektu – ať už sami nebo přes cloud v rámci firemního týmu. Program je kompatibilní se všemi zařízeními s operačním systémem Windows.

Aby z nadějného projektu vzešly též dobré výsledky, Microsoft Project Standard 2019 vám mimo jiné přináší vylepšené řízení zdrojů – tedy pracovníků, času a dalších prvků. Týmy mohou odkudkoliv aktualizovat čas a schopnosti svých zaměstnanců, takže si vedoucí projektu udržuje přehled o dostupných zdrojích, a proto může kdykoliv jednat. Nové nástroje přispívají k jednodušší protokolaci procesů a k přehlednější evidenci času – nezávisle na velikosti obrazovky, vstupních zařízeních apod. Především tehdy, když velmi vysoký počet projektů probíhá zároveň, Project Standard 2019 nasazením těchto nástrojů výrazně zvyšuje míru úspěšnosti u projektů všeho druhu.

Kterému projektu by nyní uživatelé měli dát přednost? Je to zcela prosté: portfoliový management aplikace Microsoft Project Standard 2019 to prozradí. Díky němu uživatelé rychle prohlédnou všechny aktuální projekty a zjistí, jaké úkoly jsou v časovém plánu a v kterých projektech jsou nyní chyby – třeba kvůli nedodržení časového plánu, rostoucím nákladům nebo určitým pracím, které zůstávají pozadu. V portfoliovém managementu se zprávy aktualizují samostatně, takže vždy stačí jediné kliknutí k tomu, abyste získali přehled o stávajících projektech. Inteligentní analytické funkce kromě toho poskytují návrhy dalšího jednání – a v kterém bodě má vedoucí projektu něco provést.
Tato varianta aplikace Microsoft Project byla mimo jiné přizpůsobena potřebám uživatelů, kteří týmová řešení potřebují jen málo nebo jej vůbec nepotřebují. Z možností aplikace tedy mohou profitovat také uživatelé domácích kanceláří. Jelikož je program kompletně nainstalován na lokálním disku, internetové připojení není nutné; díky tomu je možné pracovat s programem třeba i během jízdy vlakem s nestabilním internetovým připojením. K dalším, specializovaným funkcím, jako výdaje, se hodí Microsoft Project Professional 2019, který je přizpůsoben potřebám větších týmů a obsahuje tomu odpovídající funkce.

Stejně jako u všech programů z rodiny Office 2019 platí, že Project 2019 je kompatibilní pouze s Windows 10. To znamená, že ke spuštění aplikace je nutné mít operační systém Windows 10. Jedná se o plnohodnotnou licenci k programu Project 2019, která je časově neomezená a Microsoft poskytne veškeré nutné aktualizace po dobu minimálně pěti let. Uživatel tedy nemusí hradit žádné předplatné. V tuto chvíli není možné software nainstalovat pod jinými operačními systémy.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: alespoň 2 GB RAM
Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa na disku
Obrazovka: minimální rozlišení 1 280 × 800 pixelů
Grafická karta: s podporou DirectX 10 pro interface urychlený GPU
Prohlížeč: aktuální verze prohlížečů Internet Explorer, Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge 
Verze .NET: není známo

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Project 2019 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Project 2019 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat