Microsoft Publisher 2019

Microsoft Publisher 2019
2 850,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100522-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
S programem Microsoft Publisher 2019 přináší společnost z Redmondu nejnovější...Více

Informace o výrobku "Microsoft Publisher 2019"

S programem Microsoft Publisher 2019 přináší společnost z Redmondu nejnovější verzi svého známého DTP softwaru, který se těší velké popularitě již od svého prvního uvedení na trh v roce 1991. Pomocí softwaru, který je oficiálně podporován výhradně v rámci operačního systému Microsoft Windows 10, mohou jak začátečníci, tak profesionální grafičtí designéři navrhovat a v tiskové kvalitě ukládat profesionálně vypadající e-mailová záhlaví, prezentace produktů, tiskové publikace, jako jsou letáky a brožury, nebo nápadité pozvánky. 

Díky velkému počtu šablon, předloh a designových sad, jako i rozsáhlé paletě nástrojů se přitom kreativitě nekladou žádné hranice. Nejnovější verze softwaru ze softwarové dílny v Redmondu je přitom přímým následníkem verze Microsoft Publisher 2016, určené pro jednotlivé licence. Po několika vylepšeních designu obsahuje software řadu aktualizací, které byly od vydání verze 2016 vyhrazeny pouze předplatitelům Microsoft Office 365. 

Jednoduché ovládání a rozsáhlé portfolio funkcí
Za svoji velkou oblíbenost vděčí Microsoft Publisher odjakživa své přívětivosti vůči začínajícím uživatelům. I v aktuální verze se produkt prezentuje jako intuitivní mimo jiné možností nahrazování obrázků tažením a puštěním. K tomu se přidává široká skála nových efektů 3D, zrcadlení, stínů, světelných efektů a textových designů, které každý vytvořený návrh promění několika kliknutími myši na unikátní dílo. Vlastní importované fotografie a další obrazové soubory můžete s paletou nástrojů zpracovávat stejně jako v grafickém softwaru. 

Hotové projekty se kromě toho dají exportovat do rozšířeného obrazového formátu JPG, jako i do souborových formátů PDF a XPS, tak aby bylo možno návrhy bez problémů odeslat e-mailem nebo předat přímo do tisku. Nové je v Microsoft Publisher 2019 i zlehka zjednodušené rozhraní Ribbon. Toto obsahuje pouze nejčastěji používané příkazy, což značně urychluje obsluhu programu. Kdo chce, může se alternativně vrátit k původnímu vzhledu Ribbon nebo přizpůsobit uživatelskou plochu podle svých individuálních přání. Nové je rovněž vylepšené ovládání perem. To není jen přesnější, ale reaguje i na tlak, což zvyšuje intuitivnost použití programu Publisher na dotykových přístrojích, jako jsou zařízení Microsoft Surface.

Licence „stand-alone“ programu Microsoft Publisher 2019 bez povinnosti předplatného
S touto verzí programu Microsoft Publishers 2019 získají uživatelé platnou uživatelskou licenci pro přesně jednu pracovní stanici. Ta je použitelná bez jakéhokoli časového nebo funkční omezení a není podmíněná předplatným splatným jednou ročně, jak je tomu v případě konceptu Microsoft Office 365. Společnost Microsoft tím s programem Publisher i celým balíkem Office reaguje na poptávku zákazníků po řešení nezávislého na cloudu.  Díky tomu je Microsoft Publisher 2019 optimálním řešením pro soukromé uživatele, samostatně výdělečné osoby a malé firmy.

Operační systém Windows 10
Procesor Procesor s minimálně 1 GHz, 32 Bit (x86) nebo 64 Bit (x64) – doporučujeme ovšem výrazně rychlejší procesory
Operační paměť minimálně 2 GB RAM (32 Bit / 64 Bit), doporučujeme 4 GB RAM (32 Bit / 64 Bit)
Grafická karta Grafická karta DirectX 9 (minimum) s ovladačem WDDM 1.0, grafická karta DirectX 10 (optimální)
Zvuková karta neuvedeno
Pevný disk Minimálně 16 GB diskové paměti na instalační diskové jednotce (32 Bit), 20 GB diskové paměti (64 Bit)
Monitor 800 x 600 pixelů (minimálně)
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Publisher 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Publisher 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat