Microsoft Visio 2010 Professional

Microsoft Visio 2010 Professional
5 380,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100035-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Nové diagram nástroje a snadnou správu složitých procesů přináší do vaší firmy Microsoft Visio...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2010 Professional"

Nové diagram nástroje a snadnou správu složitých procesů přináší do vaší firmy Microsoft Visio Professional 2010. Dynamická kontrola dat je nyní ve Visio Professional 2010 mnohem propracovanější. Můžete sdílet grafiku, neprodleně prostřednictvím internetu, a souběžně pracovat na dokumentech s kolegy přes vizualizační program.

Automatizované pracovní procesy prostřednictvím MS Visio Professional 2010 

Vyberte si s Visio 2010 Professional ty formalty grafu (diagramu), které jsou pro vaši firmu nebo pro soukromé užití pro vás nejlepší, k dispozici máte mnoho šablon, formulářů, typů grafů a tvarů v MS Visio Professional 2010, které umožňují vytvořit moderní, dynamické diagramy přesně podle vašich dat. Inteligentní nástroje pro kreslení a mnoho aplikací Visio Professional 2010, nově přidané typy šablon automaticky upraví vaše grafy přesně vašim potřebám.

Komplexní, někdy obtížně pochopitelné grafy, můžete dát jednoduše a  srozumitelně pomocí vizualizace – programu jako Visio 2010 Professional jednoduchý a intuitivní vzhled. Uspořádejte formuláře s pomocí Visio 2010 Pro logicky a slaďte je s barevným schématem dle vašeho přání, aby lépe reprezentovaly spojitosti. Vaše hotové práce, můžete sdílet jednoduše přes internet (nebo interní firemní síť) a sdílet se svými kolegy a společně diskutovat o vytvořených diagramech pomocí Microsoft Visio Professional 2010.

Klíčové funkce v aplikaci Visio Professional 2010:

 • Vizualizační program pro všechny: využití dat z mnoha různých programů, aby byly snadno čitelné Visio 2010 Professional.
 • Navigace v Visio 2010 Pro kontextové menu, které vám poskytují na první pohled opravdu důležité funkce pro graf .
 • Nebo použijte živý náhled měňte fonty, barvy, styly, rámečky, pozadí a podobné vizuální vlastnosti grafu a to v rámci sekund a několika málo kliknutí. 
 • Vyberte ty diagramy, které skutečně potřebujete: program vizualizace umožňuje vybrat mezi jednotlivými grafy populárních typů jako tabulky nebo síťové diagramy.
 • Pracujete kdy chcete a kde chcete: Sdílejte svoje diagramy, mapy na internetu a začněte pracovat se svými kolegy již během několika minut poté, co jste uspěšně dokončil graf.

V aplikaci Microsoft Visio Professional 2010 jako doma

Microsoft Visio Professional 2010 používá stejné intuitivní uživatelské rozhraní jako u ostatních produktů Office 2010 od společnosti Microsoft. To dává tomuto vizualizačnímu programu okamžitý přístup k opravdu důležitým funkcím: upravte v aplikaci Visio 2010 Professionál návrhy, pozadí, snímky nebo jiné aspekty diagramů v jednom okně nabídky. Nejste si jistí zda je výsledek Visio 2010 Pro takový jak je vaše představa? Pak použijte živý náhled, a dostaňte za pár vteřin vhled do aplikace Microsoft Visio Professional 2010 zdokonalil graf!

Veškerá data lze importovat do Visio 2010 Pro z existujících souborů. Například Excel aplikace, jako je AutoCAD nebo data, které jste vložili do aplikace MS Visio Professional 2010 serveru SharePoint. Pokud již máte data, která byla vytvořená pomocí SharePoint Designer, můžete je jednoduše otevřít v aplikaci Visio 2010 Professional a použít bez ztráty jejich funkčnosti mezi různými aplikacemi a akcemi.

Pozor: Microsoft Visio Professional 2010 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2010 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2010 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat