Microsoft Visio 2013 Professional

Microsoft Visio 2013 Professional
6 760,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100037-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Neexistuje žádná jiná alternativa pro takto vysoce kvalitní vizualizační software jako je...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2013 Professional"

Neexistuje žádná jiná alternativa pro takto vysoce kvalitní vizualizační software jako je Microsoft Visio Professional 2013. Aplikace vám pomůže reprezentovat i velmi komplexní informace ve formě jednoduchých grafů - ideální pro IT správu a zabezpečení, business intelligence, stejně jako technické a vědecké diagramy. Silné stránky Microsoft Visio Professional 2013, ve srovnání s podobnými programy jsou v reálném čase link s jakýmkoliv druhem údajů a intuitivním uživatelským rozhraním.

Vizualizace s Microsoft Visio Professional 2013 

Máte velké množství dat a chcete, aby byly k dispozici snadněji pomocí vizualizačního softwaru? Microsoft Visio 2013 Professional vám pomůže zpracovat velké množství dat ve velice srozumitelné formě. V případě použití MS Visio Professional 2013 Diagramy , které jsou vhodné pro typické úlohy ve firmách a malé firmy. Patří mezi ně univerzální grafika, jakož i na vývojové nebo do síťové diagramy . Kromě velkého počtu šablon, můžete také diagramy volně kreslit.

S cílem usnadnit práci s aplikací Visio 2013 Pro , software přichází s řadou šablon, které jsou již dokonale přizpůsobeny pro většinu úkolů ve firmách. Ve srovnání se standardní verzí aplikace Visio naleznete na této verzi podstatně více šablon, přizpůsobitelné styly, různé tvary pro vaše diagramy a mnohem mnohem více.

Přednosti aplikace Microsoft Visio Professional 2013

 • Revidované formy a šablony, stejně jako vylepšené konstrukce umožňují tvorbu profesionálních grafů během několika minut.
 • Nové automatické funkce rozvržení usnadňují přidat  obrazce v aplikaci Microsoft Visio Professional 2013a koordinovat se mezi sebou navzájem.
 • Aktualizovana Menu lišta usnadňuje tvorbu diagramů v aplikaci Microsoft Visio Professional 2013.
 • Například můžete také pracovat společně s kolegy online v jedné chvíli a to i s těmi, kteří nemají Visio Professional 2013. Uložte si diagramy ve formátu PDF, XPS nebo jako webovou stránku a dejte je zdarma k dispozici i ostatnim.
 • Všechny diagramy,  které vytvoříte s tímto vizualizačním softwarem, můžete také přidat do dalších již existujících dokumentů sady Office. Integrovat grafy snadno v dokumentech aplikace Word a prezentací PowerPoint.

Vysoké nároky s MS Visio Professional 2013 

Zejména při spolupráci s kolegy ukáže vizualizační software Visio 2013 Pro své silné stránky. Pracovat společně můžete například na stejném grafu v rámci Microsoft Visio Professional 2013 a to v reálném čase a bez jakékoliv administrativní zátěže. Kromě toho můžete kombinovat Microsoft Visio 2013 Professional s údaji, které jsou také aktualizovány v reálném čase, což umožňuje okamžitě vidět dopad stávajících grafů.

Odkud budete mít data do vašeho diagramu zůstává jen na vás. Vytvořte diagramy s údaji z Excel, Access, SQL Server nebo je importujte přímo ze serveru SharePoint v aplikaci Microsoft Visio Professional 2013. Tím se ušetří duplicitní tvorba záznamů . Take v MS Visio Professional 2013 přesně ty informace , které již byly sestaveny. Prostřednictvím vytvořených pravidel můžete definovat výchozí přiřazení a automatizovat co nejvíce procesů. To šetří čas a zdroje a zajišťuje hladký pracovní postup.

Pozor: Microsoft Visio Professional 2013 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2013 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2013 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat