Microsoft Visio 2016 Professional

17 537,00 Kč 19 999,99 Kč (12,31% ušetřeno)

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100039-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
V aplikaci Microsoft Visio Professional 2016 vytvořte s několika málo kliknutími profesionální...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2016 Professional"

V aplikaci Microsoft Visio Professional 2016 vytvořte s několika málo kliknutími profesionální grafy s propojenými daty. Komplexní obsah může být použit pro přípravu 2016 Professional živě díky Visio. Upravovat grafy s týmem, a tím dosáhnout vyšší úrovně produktivity. Visio Professional 2016 má ve srovnání se standardními variantami v balíčku mnoho pokročilých funkcí. Proto je vizualizační program zvláště vhodný do podnikatelského sektoru. Manažeři a projektové týmy mohou vytvořit v MS Visio Professional 2016 univerzální diagramy a to jednodušeji než kdy předtím. Rozhraní Office-stylu poskytuje intuitivní ovládání a poskytuje funkce, které jsou již známé z Office 2016  včetně "Tell Me," pohotovosti a "Black Themes" eye-friendly práci.

Pokročilé funkce v aplikaci Microsoft Visio Professional 2016

MS Visio Professional 2016 zahrnuje všechny funkce aplikace Visio Standard 2016 ukazují, jak rychle a snadno vytvářet a upravovat diagramy. Program má navíc ještě následující pokročilé funkce:

  • Rozšířený fundus šablon, stylů - nabízí ještě lepší základ práce.
  • Vytvořte snadno profesionální diagramy s vestavěným šablonami, včetně obchodních diagramů, diagram. procesů, IT grafů a technických diagramů a plánů.
  • Spolupráce v týmech je s MS Visio Professional 2016 stále podporována, takže máte možnost pracovat na vašich grafech všichni zároveň.
  • Grafy mohou být okamžitě spojeny s daty, takže prázdné údaje jsou vyplněny přímo z aplikace Excel, adresáře a používání SharePoint a Active Directory.
  • Information Rights Management, můžete zabránit zneužití důvěrných dat a chrání vaše podnikání.

Vytvořte profesionální schémata s několika kliknutími

V malém okamžiku si vytvořte s MS Visio Professional 2016 třeba i složité grafy. Široký výběr šablon a tvarů zaručuje, že budete mít vždy ten správný diagram pro ruce a může okamžitě začít pracovat. Visio 2016 Professional je založen na průmyslových standardech, jako BPMN 2.0, UML 2.4, IEEE a Windows Workflow 4.0. Obchodní grafy, harmonogramy, kontingenční grafy, obchodní grafy a organizační schémata, stejně rychle vytvořených procesních diagramů, diagramy IT, software a databázové diagramy, technické diagramy nebo map a plánků, jako je například Reálného prostoru plány. Inteligentní Průvodce vytvoří v MS Visio Professional 2016 například organizační grafy z existujících dat automaticky. 

Obchodní funkce pro zvýšení produktivity

Microsoft Visio 2016 Professional s pokročilými funkcemi pro optimalizaci procesů. Můžete snadno a efektivně definovat, zlepšit a demokratizovat své obchodní procesy. Můžete vytvořit dílčí procesy a vytvořit ověřovací pravidla pro přezkoumání grafů. Díky více než 20 šablonami procesů poskytuje Visio Professional 2016 kompletní řešení pro širokou škálu typů procesů, včetně BPMN 2.0, workflow SharePoint, práce mapování toku a EPC.

Integrované datové spojení - můžete zpracovávat velké objemy dat rychle v grafech. Microsoft Visio Professional 2016 umožňuje propojení tvarů s různými datovými zdroji,  jako je Microsoft Excel, Active Directory, Microsoft SQL Azure, Microsoft SQL Server, seznamy Microsoft SharePoint a Business Connectivity Services. Aby mohl vždy poskytnout aktuální zobrazení údajů v pronájmu Reissue diagramy s daty pravidelně.

Týmová práce je centrální pojetí v MS Visio 2016 Professional

V týmu můžete spolupracovat na grafech. Přes Visio Professional 2016 nebo prohlížeč můžete zapisovat v písemné formě vaše změny nebo připomínky. Možnost pro audio nebo video chat v rámci programu existuje, jsou-li splněny příslušné podmínky (Skype for Business nebo je požadováno Microsoft Lync).

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2016 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2016 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat