Microsoft Visio 2019 Professional

Microsoft Visio 2019 Professional
18 990,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100518-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Profesionální správa diagramů s aplikací Microsoft Visio Professional 2019...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2019 Professional"

Profesionální správa diagramů s aplikací Microsoft Visio Professional 2019

Tvorba diagramů v Microsoft Visio Professional 2019 podle odvětvových standardů

Microsoft Visio zůstává i ve verzi Professional 2019 nejlepším nástrojem pro tvorbu diagramů v podnicích a přitom se řídí rozšířenými odvětvovými standardy jako IEEE. Microsoft navíc provedl tisíce detailních vylepšení a doplnil nové funkce, především pro usnadnění úpravy projektů ve větších týmech. Tímto se software výslovně zaměřuje na profesionální uživatele. Zahájení práce s aplikací přesto zůstává snadné, o což se stará bezpočet šablon společně s osvědčeným uživatelským rozhraním balíku Office. Současně s nákupem licence obdržíte 2 GB bezplatného místa ve službě OneDrive, bezplatném cloudovém úložišti firmy Microsoft. 

Tvorbu diagramů v Microsoft Visio Professional 2019 můžete zahájit ihned po spuštění programu: usnadní vám to stovky šablon založené na výběru více než 250 000 tvarů. Jelikož se desktopová aplikace stále automaticky aktualizuje, pravidelně přibývají nové šablony. Uživatelé sdílejí hotové diagramy nejen jako datové záznamy aplikace Visio, ale také přes internet: Visio Professional 2019 k tomu využívá ztvárnění diagramů založená na webových technologiích, ale také export do PDF souboru pro uživatele, kteří na svém zařízení nemají aplikaci Visio. Komentáře zadané do diagramu jinými uživateli okamžitě uvidí zakladatel projektu, čímž získá odezvu.

Speciálně pro Visio Professional 2019 a Windows 10 se Microsoft rozhodl zlepšit podporu zadávání dat dotykovým ovládáním: prsty, dotykovým perem a nástrojem Microsoft Surface Pen. Diagramy je možné vylepšovat metodami dotykového ovládání, konkrétně lze využít digitální pero nebo prsty pro vybarvení tvarů, posuny objektů, změnu uspořádání diagramů a mnohé další. Díky tomu se program snáze ovládá na tabletu jako iPad Pro, s použitím vám pomůže speciální aplikace v oficiálních obchodech Apple Store. Pro lepší spolupráci s dalšími osobami byly vylepšeny funkce pro zadávání poznámek a programové rozhraní se rozšířilo integrací aplikace Skype for Business.

Nová data lze do Microsoft Visio Professional 2019 přímo naimportovat z dalších oblíbených programů, jako je třeba Excel. Tím šetříte čas při úpravách diagramů, neboť manuální úpravy dat budou vzácnější. Abyste tyto diagramy následně mohli oživit a přehledně znázorňovat dokonce i velká kvanta informací, máte k dispozici bezpočet barev, tvarů a grafických prvků, takže se můžete zaměřit právě na tu část dat, která jsou pro pozorovatele skutečně důležitá. Program navíc podporuje integraci výkresů vytvořených v oblíbeném softwaru AutoCAD. Také tato možnost opět podstatně prohlubuje spektrum funkcí, neboť umožňuje používat dokonce i složité tvary.

Jakmile se změní jakákoli data, která byla dříve integrována do diagramu, aplikace Microsoft Visio Professional 2019 okamžitě změní znázornění projektu. Kromě toho program neustále načítá propojená data – nezávisle na tom, odkud pocházejí a zda jsou uložena lokálně, nebo někde v síti – a změny v datech se okamžitě promítají do aktuálních diagramů. Tím si všechny osoby pracující na příslušném projektu stále udrží přehled a všichni pracují s totožnou, jedinou verzí tohoto diagramu. Když nemusíte diagram aktualizovat manuálně, zjednoduší se vaše pracovní procesy a v dlouhodobém horizontu ušetříte spoustu času.

Microsoft Visio Professional 2019 je kompatibilní výhradně s operačními systémy Windows 10. Software nelze spustit pod staršími verzemi Windows. Jedná se o licenci pro jediné zařízení, třeba stolní počítač či notebook. Neplatí se žádné předplatné. Microsoft garantuje poskytování aktualizací k tomuto softwaru minimálně po dobu pěti let.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: alespoň 2 GB RAM
Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa na disku
Obrazovka: minimální rozlišení 1024 × 768 pixelů
Grafická karta: s podporou DirectX 10 pro interface urychlený GPU
Prohlížeč: aktuální verze prohlížečů Internet Explorer, Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge 
Verze .NET: není známo

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2019 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2019 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat