Microsoft Visio 2010 Standard

Microsoft Visio 2010 Standard
3 160,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100034-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
Microsoft Visio Standard 2010 je vizualizační program, který vám umožní prezentovat složité...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2010 Standard"

Microsoft Visio Standard 2010 je vizualizační program, který vám umožní prezentovat složité informace jasně jako například graf. Generovat MS Visio 2010 Standard, například síťové diagramy nebo organizační schémata, které automaticky odkazují na vaše data a proto můžete vytvořit v krátkém čase. Visio 2010 Standard je vhodný zejména pro domácí uživatele a malé firmy.

Jednoduché uživatelské rozhraní v MS Visio 2010 Standard

Vytvořte grafy s tímto vizualizačním programem jednoduše, ve vašem osvědčeném uživatelském rozhraní Office 2010. Všechny hlavní příkazy včetně diagramů jsou konkrétnější, jasnější a dynamicky jsou řazeny dle kontextu a poskytnou vám velmi rychlý přístup k nejčastěji používaným možnostem v aplikaci Visio Standard 2010. Například design, různá pozadí, Například vzory, pozadí nebo nové rámy ke grafům.

Aby bylo možné určit, zda se vaše nápady shodují  s realitou, má MS Visio 2010 Standard nový živý náhled: Zde můžete zjistit, zda například změnou písma, vzorů, nebo dokonce změněné výběr barev v grafu by měl vypadat přesně tak, jak to je uvedeno bez vizualizačního programu. Tento náhled v aplikaci Microsoft Visio Standard 2010 je k dispozici během několika sekund k dispozici, a usnadňuje vytváření komplexních vizuálních a vizuálně přitažlivý grafů. 

Důležité funkce v aplikaci Microsoft Visio Standard 2010:

 • Import dat z mnoha profesionálních aplikacích za několik málo kliknutí.
 • Použitím kontextového menu získáte s Microsoft Visio 2010 Standard rychlejší přístup k opravdu důležitých funkcím 
 • Sdílejte svoje výsledky, diagramy (grafy) a práci se zaměstnanci a kolegy online.
 • Pomocí nových šablon a tvarů s moderním vzhledem vytvoříte s Visio 2010 Standard vizuálně bohaté a dynamické motivy v aplikaci Microsoft Visio.
 • Díky živému náhledu máte změny vždy na dosah: Během několika sekund vám ukáže Visio Standard 2010, dopad vašich změn.
 • Organizační schémata, vývojové diagramy a síťové diagramy: Zeptejte informace a vztahy MS Visio 2010 Standard, takže je to, jak uznáte za vhodné.
 • Automatické nastavení, seřazení a intervaly vám umožní dokončit i ty nejsložitější procesy v relativně krátkém čase a to právě s tímto vizualizačním programem.

Import dat do aplikace Microsoft Visio 2010 Standard

Pomocí aplikace Visio Standard 2010 pro import dat z různých zdrojů. Umístěním dat z aplikace Excel nebo programů třetích stran (například AutoCAD) ve formátu MS Visio 2010 Standard, informace jsou reprezentativní a připravené podle vývojových diagramů nebo v jiném diagramu či variantě, podle svého výběru a ve srozumitelné formě.

Správa velkého množství informací je usnadněna s Microsoft Visio 2010 Standard a jsou zobrazeny velice přehledně. Microsoft Visio Standard 2010 je snadnější než kdy jindy, sdílejte diagramy se zaměstnanci a kolegy: vezměte Visio 2010 Standard a poskytněte hotové grafy na internetu online. Štítek s vizualizační program šablon a formulářů s cílem vysvětlit a vyjasnit obsah. Zlepšením "zamknout" a "seřadit" v aplikaci Microsoft Visio 2010 Standard, můžete dát profesionální vzhled každé tabulce během několika minut.

Pozor: Microsoft Visio Standard 2010 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2010 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2010 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat