Microsoft Visio 2013 Standard

Microsoft Visio 2013 Standard
3 210,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100036-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Microsoft Visio Standard 2013 je software, který umožňuje snadno vytvářet grafy. Obsahy těchto...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2013 Standard"

Microsoft Visio Standard 2013 je software, který umožňuje snadno vytvářet grafy. Obsahy těchto schémat jsou přímo spojeny s údaji, které jste vytvořili, například v Excelu, takže si můžete zcela zřetelne připravit komplexní informace. Visio 2013 Standard je vhodný pro použití v domácnostech ale tak i pro osoby samostatně výdělečně činné nebo na volné noze.

Jednoduché používání informací s Microsoft Visio Standard 2013

MS Visio 2013 Standard poskytuje přístup k mnoha různým  šablonám, které mohou být použity pro vytváření grafů. Použijte jej pro generování například síťových nebo vývojových diagramů a naplnit  MS Visio 2013 Standard informacemi. -  vašich výdajů domácnosti, novém projektu, na kterém pracujete, nebo obecně s jakýmkoliv druhem dat software pro vizualizaci je pružně a mohou být použity pro všechny aplikace.

Pro zajištění diagramů v aplikaci Visio Standard 2013, norma s informacemi, můžete použít existující informace: Například přidat data z aplikace Excel sešitů nebo přístup k serveru SharePoint pro import dat ze tam. Existujících informací, takže můžete i nadále používat, čímž vám ušetří spoustu práce. Definovat pravidla pro změnu nové informace opticky v reálném čase.

Užitečné funkce v aplikaci Microsoft Visio Standard 2013:

  • Nové tvary, barvy a vzory: Microsoft Visio 2013 Standard, dostanete rychlejší přístup k návrhům, které vás osloví.
  • Integrace grafy vytvořené v existujících dokumentů sady Office z aplikace Word, Excel a podobných aplikací.
  • Rychlé tvary umožňují automaticky upravit rozvržení a velikost nastavení, takže můžete pracovat ještě rychleji.
  • Rozhraní softwaru pro vizualizaci je založeno na přímém předchůdci a dalších aplikacích sady Office takže se budete okamžitě cítit jako doma.
  • Pro domácnosti a malé kanceláře: práce v Visio 2013 Standardu na obou soukromých projektů a podnikových procesů v malém měřítku.

Důležitá data v kostce - s Microsoft Visio Standard 2013

Cílem všech schématech v MS Visio 2013 Standardu je dát obtížné porozumět informacím v vizuální, snadno rozumět kontextu. Přiřazením barvy a tvary, které vidíte v aplikaci Microsoft Visio 2013 Standardní okamžitě zjistit, zda váš plánovaný projekt funguje, nebo ne - například tím, že příjmů a výdajů s různými barvami a značkami jsou automaticky nastaveny ve vztahu k sobě navzájem. Zdlouhavá analýza dat je zbytečná, Visio Standard 2013 software pro vizualizaci přebírá většinu práce.

Nelíbí se vám co vidíte? Potom změňte v aplikaci Microsoft Visio 2013 Standard během několika vteřin efekty a vzory a získejte styl, který potřebujete pro Vaši prezentaci. Nové formy, které jsou zahrnuty výhradně v Microsoft Visio Standard 2013, umožňují tvorbu diagramů s profesionálním vzhledem. Všechny dokumenty, které vytvoříte v Microsoft Visio 2013 Standard, jsou kompatibilní s jinými verzemi aplikace Visio 2013. Můžete také vložit své výsledky do stávajících dokumentů Office.

Využijte z mnoha možností Microsoft Visio 2013 Standard a zprostředkujte komplexní složité datové záznamy graficky v tabulkách. Nezáleží na tom, zda si zpracujete data ze soukromého nebo podnikatelského prostředí. Visio bude podporovat vaši vynikající práci. 

Pozor: Microsoft Visio Standard 2013 není kompatibilní s Microsoft Office 2016!

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2013 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2013 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat