Microsoft Visio 2016 Standard

Microsoft Visio 2016 Standard
7 999,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100038-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Vytvořte s Microsoft Visio Standard 2016 jen pár kliknutími odborné a všestranné diagramy pro...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2016 Standard"

Vytvořte s Microsoft Visio Standard 2016 jen pár kliknutími odborné a všestranné diagramy pro každou příležitost. Pokud hledáte výkonný a spolehlivý software diagramů, Visio 2016 Standard vás přesvědčí o svých přednostech. V každém okamžiku se vám podaří s bohatou sadou nových a aktualizovaných šablon a tvarů ilustrativních schématech, vypracovat nadstandartní a požadovanou práci- diagram a to i ve složitých případech. Všechny informace mohou být snadno a přirozeně realizovány v grafech s Microsoft Visio Standard.

MS Visio Standard 2016 poskytuje následující funkce:

  • Mnoho grafů a kontextových tipů a triků   
  • Prostřednictvím automatického vyrovnání a umístění, stejně jako nových konstrukcí lze vytvořit s Microsoft Visio Standard 2016 diagramy lépe a rychleji.
  • S aktualizovanými tvary pro návrh kancelářských budov lze vytvářet půdorysy, které jsou založeny na moderních vzorech.
  • Intuitivní rozhraní umožňuje všeobecných činností diagramů, jak změnit tvar nebo duplikovat a změnit pořadí listů výkresu.
  • Grafy lze upravovat s kolegy pomocí aplikace Visio nebo prostřednictvím webového prohlížeče.

Vytvořte profesionální schémata a přizpůsobte je s Visio 2016 Standard

Microsoft Visio Standard 2016 umožňuje rychlý přístup k grafům. S pomocí pre-startu, je zde mnoho kontextových tipů a triků a intuitivní rozhraní, i Visio nováček může vytvořit s několika málo kliknutí profesionální grafy. Šablony pro obchodní grafy, organizační schémata, síťové diagramy jednoduché, všeobecné víceúčelové diagram a jednoduché vývojové diagram, toto vše obsahuje Visio Standard 2016. Můžete začít pracovat ihned bez jakékoliv předchozí znalosti.

Visio 2016 Standardní vám pomůže nejen k vytváření nových grafů, ale také nabízí množství funkcí pro efektivní zpracování. Automatické vyrovnání a polohování, stejně jako zdvojení a přeskupení listů výkresu bude dělat svou práci velice dobře. Také tvary mohou být ve formátu MS Visio Standard 2016 snadno změněny. V každém okamžiku můžete tak všechny komponenty přizpůsobit a optimálně je vzájemně sladit. Metadata a propojení mezi jednotlivými tvary jsou zachovány napříč. Rozsáhlé efekty a styly v aplikaci Microsoft Visio 2016 Standard umožňují individuální rozvržení pro opravdu vysoký a profesionální výkon.

Funkce sady Office 2016 v aplikaci Microsoft Visio Standard 2016

Pro jednoduché a intuitivní ovládání Visio 2016 Standard je založen na rozhraní Microsoft Office 2016. Intimní konstrukce zajišťuje, že budete lépe znát a nacházet funkce v rámci programu. Kromě toho Microsoft Visio Standard 2016 nabízí několik funkcí, které jsou již používány v Office. Patří k nim například: "Tell Me" vyhledávací funkce pro rychlejší orientaci v žádosti a "Black Thema", který pomocí nejlepšího souladu barev poskytují oko-friendly práci. Takže jako Office 2016 uživatelé se nebudete muset vzdát nových funkcí při použití Visio Standard 2016 mimo kancelářský balík.

Editovat a sdílet diagramy v týmu

S Microsoft Visio 2016 Standard, můžete velice jednoduše upravit tabulky ve vašem týmu. Komentáře k diagramy a tvary mohou být přidány téměř z jakéhokoli zařízení. Nezáleží na tom, zda prostřednictvím Visio nebo webovým prohlížečem s Visio Services (k tomu je potřeba SharePoint). Pomocí funkce Chat otázky mohou být objasněny prostřednictvím audio nebo video volání přímo do MS Visio Standard 2016, Skype for Business nebo Microsoft Lync - pokud jsou nainstalovány. To podporuje produktivní práci na projektech a jednotlivých grafech. Grafy lze rozdělit na komplexní využití v prohlížeči. Přes Visio Office 365 mohou přistoupit i lidé, kteří nemají Visio Standard 2016 nainstalováno.

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2016 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2016 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat