Microsoft Visio 2019 Standard

Microsoft Visio 2019 Standard
17 790,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100519-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Prezentace zajímavých diagramů – s aplikací Microsoft Visio Standard 2019...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visio 2019 Standard"

Prezentace zajímavých diagramů – s aplikací Microsoft Visio Standard 2019

Visio Standard 2019 je doma i v malé kanceláři ideálním softwarem pro prezentaci informací v podobě diagramů. Software umožňuje tvorbu tokových diagramů, nákresů, organizačních schémat činnosti v rámci projektů, konstrukčních plánů a mnohé další. Všechny druhy informací, znázornitelné formou diagramů, se v aplikaci Visio Standard 2019 cítí jako doma. Software je založen na běžném uživatelském rozhraní všech produktů Office 2016, takže by zahájení práce s aplikací mělo být bezproblémové jak pro uživatele předchozích verzí, tak i pro ty, kteří Visio používají poprvé.

Nová verze Microsoft Visio Standard 2019 nabízí opět větší výběr jednoduchých tokových diagramů, které se stále využívají u projektů. To usnadňuje vizualizaci: místo zdlouhavých pracovních postupů uživatelé vybírají z desítek předloh s tisíci šablon. V závislosti na plánovaném účelu použití jsou na výběr právě takové diagramy, jež se pro danou úlohu hodí nejvíce. Tyto diagramy můžeme poté sdílet přes cloud s jinými osobami – třeba se zaměstnanci pracujícími na stejném projektu ve své domácí kanceláři (Home Office).

Souborové formáty, podporované programem Microsoft Visio Standard 2019, umí tento software načítat v reálném čase. Jakmile se v některém souboru změní data prezentovaná v některém diagramu aplikace Visio, v rámci aplikace se též ihned změní příslušné znázornění. Jestliže do těchto souborů přitečou nové informace, okamžitě se to projeví v diagramech Visio Standard 2019. Všechny hotové diagramy je možné zobrazit v prohlížeči. Hotový projekt a jeho vizualizaci uvidí i uživatel, který nemá nainstalované Visio. Takové diagramy můžete snadno sdílet se zákazníky a obchodními partnery.

V aplikaci Visio Standard 2019 Microsoft mimo jiné vylepšil inteligentní vyhledávání, zavedené v předchozí verzi. Osoby, které s programem mají málo zkušeností, díky tomu rychleji najdou funkce směřující ke kýženému cíli. Mnoho nových efektů a možností designu vám po vizuální stránce dává možnost zdůraznit informaci, která je obzvlášť výrazná. To se hodí kupříkladu pro zdůraznění opakujících se trendů nebo pro přípravu opticky poutavých symbolů, barev a sloupcových diagramů. Nový program Visio Standard 2019 umožňuje dokonce i vizuální prezentaci komplexních informací.

S diagramy vytvořenými v aplikaci Microsoft Visio Standard 2019 můžete navíc pracovat napříč různými systémy. To znamená: diagramy si můžete prohlížet téměř na každém zařízení a pod každým operačním systémem. To je možné díky tomu, že prohlížeč podporuje diagramy a aplikace, které jsou dostupné mj. v Apple Store pro tablety jako iPad Pro. Použití diagramů na dotykové obrazovce podporující multi-touch je proto obzvlášť intuitivní, neboť uživatel může svými prsty snadno zoomovat oběma směry: střídavě zvětšovat a zase zmenšovat. Diagramy budete nejspíše tvořit na počítači – ale názorně prezentovat se dají na jakémkoliv zařízení.

Stejně jako každý nový produkt z rodiny Office 2019, také Microsoft Visio Standard 2019 pro tvorbu diagramů funguje jen na zařízení s nainstalovaným operačním systémem Windows 10. Tento software je tedy možné používat pouze pod Windows 10. Jedná se o licenci pro jediné zařízení, třeba stolní počítač či notebook. Microsoft garantuje poskytování nových aktualizací pro tuto licenci aplikace Visio Standard 2019, a to minimálně po dobu pěti let od data vydání softwaru.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: alespoň 2 GB RAM
Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa na disku
Obrazovka: minimální rozlišení 1024 × 768 pixelů
Grafická karta: s podporou DirectX 10 pro interface urychlený GPU
Prohlížeč: aktuální verze prohlížečů Internet Explorer, Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge 
Verze .NET: není známo

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visio 2019 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visio 2019 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat