Microsoft Word 2019

Microsoft Word 2019
2 850,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100523-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
V oblasti editaci textu představuje Word, který je cosi jako mateřskou horninou značky...Více

Informace o výrobku "Microsoft Word 2019"

V oblasti editaci textu představuje Word, který je cosi jako mateřskou horninou značky Microsoft, absolutní špičku. Jeho nová verze, Microsoft Word 2019, přebírá osvědčené věci z předchozí verze a přináší cílená detailní vylepšení. Jádrem nejnovějšího výhonku rodiny Word je stejně jako dříve vytváření a úprava textů. Aktuální verze programu ke zpracování textů však bude podporována již jen v rámci operačního systému Windows 10.

Díky velkého počtu šablon z nejrůznějších tematických oblastí mohou i začátečníci snadno vytvářet profesionálně vypadající faktury, obchodní dopisy, podklady při ucházení se o zaměstnání nebo nápadité pozvánky na dětské narozeniny. Portfolio doplňuje všestranná paleta znakových a grafických nástrojů, která tak dává kreativitě volný průchod. Nejdokonalejším detailem verze Microsoft Word 2019 jsou však grafiky SmartArt, s jejichž pomocí lze vytvářet kvalitní i velice názorné grafiky pro prezentační dokumenty.

Nová verze nového vzhledu
S aktuální verzí programu Word se společnost Microsoft vydává opticky novou cestou. Uživatelské rozhraní Ribbon použité již v programu Word 2016 se v otázce designu sice nadále orientuje na barevná schémata a tvary rozhraní Windows 10, je však výrazně střídmější a zredukované na nejčastěji používané funkce. 

Uživatelé, kterým toto zjednodušené uspořádání připadá příliš spartánské, mohou v nové verzi Word sáhnout po optice Ribbon, na kterou jsou zvyklí, nebo konfigurovat uživatelskou plochu podle svých individuálních preferencí. K této možnosti se přidává zjednodušené ovládání uživatelské plochy prostřednictvím dotykové destičky a zadávání perem. Zajímavá je především nová citlivost vůči tlaku, což činí práci na mobilních přístrojích, jako jsou zařízení Microsoft Surface, výrazně pohodlnějším a intuitivnějším.

Efektivnější spolupráce
Volitelné připojení desktop softwaru na Microsoft Cloud otevírá uživatelům četné možnosti ke zlepšení týmové práce. Pomocí bezplatného účtu Microsoft můžete několika kliknutími pozvat kolegy a přátele ke společné práci na dokumentu, přičemž jsou změny a komentáře přenášeny v reálném čase.  Dodatečné pohodlné funkce, jako vylepšená kontrola pravopisu, režim předčítání určený pro korektury a v neposlední řadě i funkce hlasového vstupu „Dictation“ (diktování) završují výkonný balík značky Microsoft.

Microsoft Word 2019 jednotlivá licence bez povinnosti předplatného
Zatímco společnost Microsoft vsází se svým konceptem Office 365 na model předplatného, při kterém je užívání podmíněno úhradou ročního poplatku, jedná se u této verze programu Microsoft Word 2019 o licenci pro jednoho uživatele. Díky ní může být software používán držitelem licence bez časového nebo funkčního omezení. Softwarový obr ze Spojených států přitom reaguje na přání mnoha firemních a soukromých zákazníků moci používat produkty Office, jako je Microsoft Word, i bez zavazujícího připojení se na cloud a nutnosti předplatného.

Operační systém Windows 10
Procesor Procesor s minimálně 1 GHz, 32 Bit (x86) nebo 64 Bit (x64) – doporučujeme ovšem výrazně rychlejší procesory
Operační paměť minimálně 2 GB RAM (32 Bit / 64 Bit), doporučujeme 4 GB RAM (32 Bit / 64 Bit)
Grafická karta Grafická karta DirectX 9 (minimum) s ovladačem WDDM 1.0, grafická karta DirectX 10 (optimální)
Zvuková karta neuvedeno
Pevný disk Minimálně 16 GB diskové paměti na instalační diskové jednotce (32 Bit), 20 GB diskové paměti (64 Bit)
Monitor 800 x 600 pixelů (minimálně)
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Word 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Word 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat