Microsoft Office 2016 Professional

Microsoft Office 2016 Professional
Tento artikl není v současné době k dispozici!
5 090,00 Kč

včetně DPH

Jazyk:

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100022-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
Office Professional 2016je kancelářský balík pro náročné. Je ideální pro podnikatele, malé...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2016 Professional"

Office Professional 2016je kancelářský balík pro náročné. Je ideální pro podnikatele, malé podniky a soukromé uživatele. Microsoft Office Professional 2016 splňuje všechny požadavky, které jsou umístěny v profesionálním kancelářském softwaru. Vytvořte si formulářové dopisy nebo štítky, říďte všechny vaše firemní čísla v tabulkách, návrhněte přesvědčivé prezentace, a vždy buďte v obraze a připraveni. Office 2016 Professional vás bude podporovat ve všech profesních a soukromých záměrů a pomůže vám dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Aplikace Office Professional 2016 zahrnuje:

 • Word 2016 – Tvorba profesionálních dokumentů a zde realizujte své nápady.
 •  Excel 2016 - Vytvoření tabulek a vzorců a vyhodnocení s funkcemi analýzy kvality.
 •  PowerPoint 2016 – Tvorba efektivní prezentace.
 •  OneNote 2016 – Všechny poznámky na jednom místě.
 •  Outlook 2016 – Neustálý kontakt s e-maily, organizování schůzek.
 •  Publisher 2016 - Návrhy odborných publikací a marketingových materiálů.
 •  Access 2016 - Správa databáze

Programy Microsoft Office Professional 2016 splňují nejvyšší požadavky. Prostřednictvím pravidelných aktualizací od společnosti Microsoft je váš software vždy aktuální. Využijte tedy ve váš prospěch neustálý vývoj aplikací sady Office.

Týmová práce je velmi důležitá

Pracujte v Office 2016 Professional spolu s ostatními na projektech a dokumentech a to v reálném čase ve stejnou dobu a i vaše výsledky jsou okamžitě viditelné. To je možné take díky cloud service OneDrive. Zde jsou dokumenty uloženy on-line a lze k nim přistupovat odkudkoliv. Office Mobilní aplikace se skládá z libovolného zařízení, kdekoli volným přístupem. S Office Professional 2016, dostanete 5 gigabytů OneDrive. To může samozřejme v případě potřeby zvětšeno.

Nové funkce Microsoft Office Professional 2016

 • "Řekni mi" – “Tell me” hledání průvodce vám pomůže najít určité funkce snažší v rámci programů a ukázat jak je správně aplikovat. Jak se dostat rychleji k cíli.
 • "Vhled" "Insights" -  můžete procházet Internet plny relevantních informací v aplikaci sady Office. Obsah lze použít přímo do dokumentu.
 • Nové nástroje v Excelu automaticky rozpoznají předlohu a automaticky vkladají data. Takže ušetříte čas a získáte ještě rychleji nové poznatky ohledně vašich dat. Pomocí jednoho kliknutí můžete vytvořit svoji prognózu ohledně řady údajů. Takže si můžete ilustrovat budoucí trendy a jejich použití při prezentacích.
 • Sdílet prezentace PowerPoint přímo přes web online. Vaše publikum může využít službu bezplatné prezentace, odkudkoliv, instalovat i to bez PowerPoint.
 • Nové možnosti online foto tisku z aplikace Publisher, to vám ušetří čas a poskytne potěšující výsledky.

Office 2016 Professional a Windows 10

Microsoft Office Professional 2016 je dokonale přizpůsobena pro Windows 10 Design a uživatelské rozhraní jsou velmi podobné, aby programy Office dokonale zapadaly do systému Windows. Optimalizace pro dotykové zařízení, pokud pracujete s klávesnicí a myší, stylusem nebo prstem. Mobilní zařízení jsou pružnější a můžete pracovat kdekoli s Office Professional 2016 a být tak produktivní i na vašich cestách!

Microsoft Office Professional 2016má všechny programy, které potřebujete pro každodenní kancelářskou práci. Publisher a Access – tyto dva programy jsou zahrnuty které jsou předmětem zvláštního zájmu podnikatelského sektoru. Office 2016 Professional a proto se zaměřuje na jednotlivce, zejména u menších podniků, soukromé osoby nebo samostatně výdělečně činné osoby. S Office Professional 2016, jste dobře vybaveni tak, aby jste rychle a efektivně vykonávaly všechny kancelářské práce.

Microsoft Office 2016 Professional - System requirements

PlatformWindows
Required operating system

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, or Windows Server 2008 R2. For the best experience, use the latest version of any operating system

Processor1 gigahertz (GHz) or faster x86-bit or x64-bit processor with SSE2 instruction set
Memory2 GB RAM
Hard disk3.0 GB available disk space
GraphicsGraphics hardware acceleration requires a DirectX 10 graphics card
Sound cardN/A
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2016 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2016 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat