Microsoft Office 2016 Professional Plus

Microsoft Office 2016 Professional Plus
5 190,00 Kč 8 779,99 Kč (40,89% ušetřeno)

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100023-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Microsoft Office 2016 Professional Plus zaměřený především na firmy, splňuje vysoké očekávání. S...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2016 Professional Plus"

Microsoft Office 2016 Professional Plus zaměřený především na firmy, splňuje vysoké očekávání. S programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, přístupem na Skype pro firmy, Microsoft Office Professional Plus 2016 splňuje všechny požadavky na komplexní činnosti v Office Professional plus 2016. Zda vytváříte formulářové dopisy, obrázky a tabulky, které chcete spravovat, design prezentací, vytvářet databáze nebo e-mailu uspořádat své profesionální a soukromé projekty, to vše budete dělat s Office aplikacemi.

Nové funkce v Office 2016 Professional Plus

 • "Insights" vyhledávat přímo z dokumentů na internetu za relevantní informace a zahrnout do textů nebo prezentace. Odkaz na Bing zajišťuje rychlé výsledky hledání.
 • Prostřednictvím "Tell me" vyhledáváním funkcí v rámci jednotlivých programů, které jsou rychlejší.
 • Aplikace Excel obsahuje funkce Automatické vyplňování, která rozpozná vzory a automaticky vyplňuje vaše data. Můžete také klepnutím lze vytvořit předpovědi z datové řady a představují budoucí trendy.
 • Možnost tisku fotografií online integrována do nakladatelství ušetřit čas a profesionální výsledky.
 • Aplikace PowerPoint umožňuje sdílení prezentací na webu. Je třeba nainstalovat sám bez PowerPoint zobrazíte.
 • Povolit tapety v "Black Theme" téma prostřednictvím tmavší barvy což je lepší pro vaše oči.
 • Pracovat jako tým s real-time sítí přes OneDrive. Microsoft Office Professional Plus 2016 poskytuje 5 GB cloudového úložiště.

Rychle procházet příjemné uživatelské rozhraní

Intuitivní uživatelské rozhraní Microsoft Office 2016 Professional Plus umožňuje rychlou navigaci v rámci programů. Na revidované liště pro požadované funkce díky intuitivní uspořádání teď pracujete velice rychle. Efektivně využívejte vyhledávací funkce pomocí "Tell me", k identifikaci požadované funkce a efektivně je používat. Můžete se rychle orientovat v jednotlivých programech a použít je optimálně pro vaši práci.

Nové možnosti komunikace v Office Professional Plus 2016

Integraci Skypu pro firmy udržuje vás a vaše zaměstnance a kolegy vždy v kontaktu. Microsoft Office Professional Plus 2016 otevírá zcela nové možnosti v oblasti rychlého zasílání zpráv, video konference a IP- Telefon. Výměna informací, vyjasnit otázky o projektech a objevte zcela nové typy schůzek. Pomocí cloudové služby OneDrive zjednodušuje výměnu údajů. Úspěch vaší společnosti je zaručen i flexibilní prací a spoluprácí. Vaše pracoviště je všude, kde se nacházíte.

Microsoft Office 2016 Professional Plus a Windows 10

Návrh a uživatelské rozhraní Office 2016 Professional Plus jsou modelovány na Windows 10. Dva programy jsou dokonale sladěny, aby aplikace sady Office a operační systém dohromady korespondoval. Optimalizace pro dotykové zařízení umožňuje flexibilní práci. Pomocí vašeho PC, notebooku, tabletu nebo smartphonu můžete pracovat na vašich dokumentech. Ať už pracujete s vyzkoušenými a osvědčenými operacemi, s klávesnicí a myší nebo pomocí prstu nebo pera, vše je zcela zdarma. Získejte všechny kreativní Office Professional Plus 2016 a zvyšte produktivitu vaší společnosti.

Upozornění: V tomto balíčku není obsaženo předplatné Skype for Business.

Microsoft Office 2016 Professional Plus - System requirements

Platform Windows
Required operating system

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, or Windows Server 2008 R2. For the best experience, use the latest version of any operating system

Processor 1 gigahertz (GHz) or faster x86-bit or x64-bit processor with SSE2 instruction set
Memory 2 GB RAM
Hard disk 3.0 GB available disk space
Graphics Graphics hardware acceleration requires a DirectX 10 graphics card
Sound card N/A
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2016 Professional Plus"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2016 Professional Plus - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat