Microsoft Office 2019 Home and Business

Microsoft Office 2019 Home and Business
4 690,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100483-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Pracujte doma nebo v kanceláři s Office 2019 Home and Business V kanceláři i doma současně -...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2019 Home and Business"

Pracujte doma nebo v kanceláři s Office 2019 Home and Business

V kanceláři i doma současně - s Office 2019 Home and Business

Již z názvu vyplývá, že aplikace z tohoto programového balíku jsou vhodné k soukromému i profesnímu využití doma i v kanceláři. Zahrnuty jsou nejaktuálnější varianty aplikací Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Microsoft navíc umožňuje provozovat všechny programy nejen pod operačním systémem Windows 10, ale i pod macOS. Dokumenty, tabulky, prezentace, e-maily, kontakty: všechno, co je důležité pro běžný profesní i osobní život, spravují uživatelé pomocí této kompaktní, celosvětově nejznámější sbírky kancelářských programů. Díky volitelnému zálohování dat v online datových úložištích není žádný problém sdílet jakýkoli obsah s kolegy a přáteli.

Word je i v roce 2019 nejlepším nástrojem pro práci s dokumenty všeho druhu: jejich tvorbu, revize, tisk nebo další předávání. Word 2019 Vás dokáže podpořit při tvorbě prakticky jakýchkoli dokumentů, od jednostránkových úředních dokumentů až po složité vědecké práce. V této verzi je navíc možná integrace škálovatelné SVG grafiky, což výrazně usnadní práci s velkými obrázky, fotografiemi, kresbami a dalšími formáty. Pokud rádi pracujete s dotykovým perem nebo hlasovým ovládáním, potěší vás vylepšené rozpoznávání těchto forem zadávání dat ve Wordu 2019.

Excel 2019 je nejhodnotnějším nástrojem pro vyhodnocování dat, třeba finančních: s jeho pomocí uživatelé spravují nejen malé soubory s čísly, ale i kompletní výroční správy podniků. Široké možnosti vizualizace čísel zároveň umožňují uspořádat informace tak, aby je čtenář okamžitě pochopil. Další novinkou této verze je spousta vylepšených matematických funkcí, urychlení GPU pro určitá 3D vyobrazení a mnohé další. PowerPoint 2019 z balíku Office 2019 Home and Business umožňuje integraci 4K videí a volné škálování grafiky integrované do fólií - kompletně bez externí úpravy obrázků.

Outlook je také ve verzi 2019 nejlepším nástrojem pro centrální archivaci kontaktů a správu e-mailových účtů. Uživatelé si mohou zřídit neomezený počet e-mailových účtů, ukládat data offline a archivovat e-maily v záložních souborech. Všechny kontakty program ukládá podle přání uživatele se jménem, adresou, telefonními čísly a dalšími údaji. Především při profesionálním využití v podnicích je Office 2019 Home and Business ideálním nástrojem pro udržování dlouhodobého kontaktu se zákazníky a uchovávání nejdůležitějších údajů. Inteligentní poštovní schránka na přání uživatele předtřídí příchozí poštu, takže budou okamžitě doručovány jen důležité zprávy.

Nutným předpokladem pro instalaci je operační systém ve verzi Windows 10. Office 2019 Home and Business je navíc kompatibilní s macOS. Žádný program se nespustí, je-li nainstalována starší verze Windows. Jedná se o plnohodnotnou licenci a Microsoft bude minimálně pět let poskytovat všechny důležité aktualizace. Všechny programy je možné využívat i bez přístupu k internetu, není nutné žádné propojení s daty v cloudu. V případě potřeby je přesto možné zálohovat data v cloudových službách jako OneDrive.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: alespoň 2 GB RAM
Pevný disk: alespoň 3 GB volného místa na disku
Obrazovka: minimální rozlišení 1024 × 768 pixelů
Grafická karta: s podporou DirectX 10 pro interface urychlený GPU
Prohlížeč: aktuální verze prohlížečů Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge nebo Safari
Verze .NET: minimálně .NET 3.5

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2019 Home and Business"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2019 Home and Business - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat