Microsoft Office 2019 Home and Business pro Mac

Microsoft Office 2019 Home and Business pro Mac
4 690,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100514-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Office 2019 Home and Business pro Mac je rozsáhlým kompletem programů pro jednotlivce a rodiny,...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2019 Home and Business pro Mac"

Office 2019 Home and Business pro Mac je rozsáhlým kompletem programů pro jednotlivce a rodiny, jakož i pro malé a střední podniky. S jeho pomocí může uživatel mimo jiné spravovat e-maily, upravovat textové dokumenty a vytvářet prezentace. Zahrnuty jsou aktuální verze Outlooku, Wordu, PowerPointu, Excelu a OneNote.

 

Bohaté funkce Wordu a PowerPointu

Rozhodnete-li se koupit Office 2019 Home and Business pro Mac, můžete využívat rozmanité možnosti Wordu, světoznámého softwaru pro zpracování textu. Nejzajímavější jsou takzvaná přirozená gesta, kdy aplikaci ovládáme prstem nebo dotykovým perem prostřednictvím zařízení s dotykovou obsluhou. V editoru s dotykovým ovládáním můžeme třeba zakroužkovat slova, která chceme vybrat, nebo přeškrtnout slova, která chceme vymazat. Integrovaný asistent Office, „Remix 3D“, zase vytváří 3D modely předmětů nebo živočichů tak, aby byly využitelné ve Wordu, Excelu a PowerPointu. Firemní dokumenty a prezentace takto získají větší dynamiku. Přechod od modelování k dokumentu probíhá plynule. V PowerPointu je dokonce možné používat animované 3D modely pro přípravu zajímavějších přechodů mezi fóliemi. Zvažujete-li nákup Office 2019 Home and Business pro Mac, měli byste vědět, že tyto programy a funkce je možné využívat i bez internetového připojení.

 

Poznámky, výpočty a komunikace – úplně snadno

Excel je klasikou mezi tabulkovými kalkulátory. Ve verzi 2019 nabízí mnoho užitečných nástrojů pro úsporu času. Podle toho, jak uživatel pracuje, se program učí rozeznat jeho pracovní postupy, aby uživateli mohl v budoucnu předkládat vhodnější návrhy. Pro snadný začátek se zdařilým designem je možné zvolit šablonu z více než čtyřiceti kategorií. Se zadanými daty je možné, stejně jako v předchozích verzích, provádět složité výpočty podle vzorců. Pomocí formátu, grafů a tabulek se data poutavě a přehledně znázorňují. Nové typy diagramů umožňují ještě komfortnější znázornění prognóz a trendů.

OneNote, digitální poznámkový blok, se hodí pro pracovní i soukromé použití. Pomáhá uživateli přehledně zaznamenávat svoje poznámky. Shromažďované nápady je možné zařazovat do více podkategorií a snadno je zase nacházet funkcí pro vyhledávání. Zadaná data je možné upravovat klávesnicí, zvýrazňovačem nebo dotykovým perem. Zakoupením Office 2019 Home and Business pro Mac zároveň získáváte také Outlook 2019 a můžete i na cestách efektivně vyřizovat e-maily. Kalendář, kontakty a soubory Office jsou praktickou formou integrovány do aplikace.

 

Nákup a stažení Office 2019 Home and Business pro Mac

Zajímáte-li se o nákup balíku Office pro Vaši domácnost nebo Váš podnik, u Lizengo jste na správné adrese. Osvědčené programy Office jsou zde k bezpečnému stažení. Takto získáte snadno a rychle přístup k programům pro zpracování textu a tvorbu prezentací, které jsou právem oblíbené v mnoha zemích. Každý počítač, na němž mají běžet programy Office, potřebuje vlastní licenci. V případě Vašich otázek nebo nejasností při výběru nebo instalaci Office 2019 Home and Business pro Mac Vám ochotně pomůže kompetentní tým Lizengo.

Procesor: Intel

Operační paměť: 4 GB

Pevný disk: 10 GB volného místa, HFS+ formát (případně macOS Extended nebo APFS)

Obrazovka: minimální rozlišení 1280 × 800

Operační systém: Office 2019 vždy podporuje tři nejnovější verze operačního systému macOS, tedy vždy tu nejnovější a dvě předchozí. Nyní (říjen 2019) jsou to verze MacOS 10.15 a MacOS 10.14 a 10.13.

Prohlížeč: aktuální verze prohlížečů Internet Explorer, Safari, Chrome nebo Firefox

Pro Outlook: mikrofon pro rozpoznání řeči

reproduktor s funkcí předčítání

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2019 Home and Business pro Mac"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2019 Home and Business pro Mac - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat