Microsoft Office 2019 Home and Student

Microsoft Office 2019 Home and Student
2 790,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100485-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Práce doma a jako student - s Office 2019 Home and Student Ideálně vhodné pro soukromé...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2019 Home and Student"

Práce doma a jako student - s Office 2019 Home and Student

Ideálně vhodné pro soukromé uživatele: Office 2019 Home and Student

Nejcennější komponenty pro ty, kdo pracují z domova, pro soukromé uživatele a studenty: To vše spojuje Office 2019 v edici Home a Student. Jedná se o licenci pro přesně jedno zařízení, ve které jsou obsaženy programy Word, Excel a PowerPoint. Součástí sady je rovněž služba OneNote, která je k dispozici ke stažení přes Windows Store v systému Windows 10. Uživatelé ukládají data buď offline přímo v počítači nebo online do cloudu pomocí aplikace OneDrive nebo aplikací jiných poskytovatelů. „Doma nebo ve škole toho zvládnete více“: Toto je motto společnosti Microsoft, které je možno této edice Office 2019 i dodržet.

Nyní je možno v aplikaci Word 2019 efektivněji vytvářet profesionálně vyhlížející dokumenty: Zpracování a kontrola obsahu tisku na tiskárně probíhá během jediné operace. Dodatečně je obsažena funkce vyhledávání známá z předchozí verze, která začátečníkům umožní rychlý přístup ke všem důležitým funkcím aplikace Word 2019. Ve verzi Office 2019 Home and Student je mimo jiné obsažena integrace obrázků SVG, které lze v porovnání s obrázky JPG a PNG snáze posouvat a měnit jejich velikost. Všechny uživatele, kteří píší perem na dotykovém displeji, kromě jiného potěší zlepšené rozpoznání písma. To je užitečné zejména při zapisování poznámek.

PowerPoint 2019 je jako stvořený pro vytváření prezentací: Tento známý nástroj umožňuje navrhování snímků a kompletních prezentací na profesionální úrovni. Nápady a informace je díky tomu možno ztvárnit vizuálně i akusticky atraktivnější formou. Novinkou v aplikaci PowerPoint ze sady Office 2019 ve všech verzích je možnost použití nahrávek s rozlišením Ultra HD takovým způsobem, že je možno do snímků hladce integrovat 4K videa. Vylepšená podpora při zvětšování a změně měřítka stávajících fotografií nebo jiných obrázků kromě toho eliminuje potřebu dalších programů pro editaci obrázků. PowerPoint 2019 je vhodným nástrojem pro jednoduché i vícestránkové snímky.

Aplikace Excel 2019 je kupujícím této licence nabízena jako důvěrně známý nástroj pro zpracování tabulek. S jejím pomocí lze snadno a intuitivně zadávat a vizuálně zpracovávat data jakéhokoliv druhu. Kombinace kláves umožňují rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím pro uživatele, kteří s aplikací Excel pracují každý den. V nové verzi jsou mimo jiné vylepšeny matematické funkce, které jsou nyní v sadě obsaženy ve větším počtu. Kromě toho aplikace nabízí nové metody pro opticky atraktivní zobrazení dat a stává se tak nástrojem pro vizualizaci. Tím všichni uživatelé šetří čas, a přesto mohou využívat výhod známých pracovních postupů v aplikaci Excel.

Aplikace OneNote již ve verzi Office 2019 Home and Student není pevnou součástí sady. Místo toho si mohou zájemci tento program stáhnout na Windows Store. Dále společnost Microsoft odstranila kompatibilitu se všemi staršími verzemi systému Windows. Aby bylo možné využívat sadu Office 2019 a všechny její aplikace, musí být v zařízení bezpodmínečně nainstalován systém Windows 10. Jedná se však o trvale využitelnou licenci, pro kterou bude společnost Microsoft minimálně po dobu pěti let zajišťovat aktualizace. Na rozdíl od Office 365 není nutné platit žádné poplatky za předplatné. Zálohování dat přes OneDrive může případně způsobovat náklady.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: min. 2 GB RAM
Pevný disk: min. 3 GB volného místa
Monitor: rozlišení nejméně 1 024 * 768 obrazových bodů
Grafická karta: Podpora DirectX 10 pro rozhraní akcelerované pomocí GPU
Internetový prohlížeč: aktuální verze aplikace Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge nebo Safari
Verze .NET: minimálně verze .NET-Version 3.5

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2019 Home and Student"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2019 Home and Student - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat