Microsoft Office 2019 Professional

Microsoft Office 2019 Professional
5 690,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100484-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Office 2019 Professional: Nový zážitek z produktivity Produktivnější práce se sadou Office...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2019 Professional"

Office 2019 Professional: Nový zážitek z produktivity

Produktivnější práce se sadou Office 2019 Professional

Vytváření dokumentů, sestavování finančních plánů, navrhování prezentací, vytváření poznámek a udržování kontaktu s kolegy prostřednictvím e-mailu: Office 2019 Professional nabízí všechny důležité aplikace, se kterými je možno vyřizovat veškeré úkoly jak v soukromí, tak i při práci. Sada programů je i ve verzi 2019 rozdělena do různých aplikací. V sadě Office 2019 Professional neprobíhá na rozdíl od Office 356 připojení do cloudu. Místo toho celá sada funguje kompletně offline. Připojení k internetu je nutné pouze k tomu, aby se v pravidelných intervalech stahovaly bezpečnostní a funkční aktualizace. Sada programů je proto vhodná i pro firemní nebo soukromé uživatele, kteří v současné době nejsou na cloud ještě připraveni nebo jim není povolen přístup.

Aplikace Microsoft Word se v roce 2019 objeví v nové podobě a nabídne mimo jiné lepší rozpoznávání psaní perem a hlasu. Text již není bezpodmínečně nutné zadávat prostřednictvím klávesnice: Pera, jako je Microsoft Pencil v kombinaci se zařízeními typu Surface, umožňují v aplikaci Word přirozené psaní, které se pak automaticky převede do strojového písma. Vylepšeno bylo i hlasové zadávání, a sice tak, že byly do této funkce integrovány výsledky asistenta Cortana. Uživatelé tak mají pro ovládání aplikace Word k dispozici širokou škálu možností a mohou svou kreativitu projevit úplně novým způsobem. Word samozřejmě umí kromě vlastního formátu DOCX pracovat i s jinými typy dokumentů.

Pro tabelární zobrazení financí, datových záznamů, výdajů, názvů produktů a dalších informací se i v sadě Office 2019 nabízí program Excel. V této edici na uživatele čeká aplikace s novými funkcemi a diagramy, které výrazně rozšiřují možnosti analýzy v rámci aplikace Excel. Tato změna potěší zejména firmy, protože je možno data zpracovávat a spravovat vizuálně atraktivnějším způsobem. Rovněž byla rozšířena aplikace PowerPoint, takže uživatelé nyní mohou do prezentací vkládat přiblížení nebo zkreslovat a posouvat celé snímky. Výsledkem mohou být atraktivní, interaktivní prezentace, které nabízejí mnohem více než jen to, co bylo dosud z prezentací aplikace PowerPoint známo.

Outlook i nadále představuje centrální aplikaci sady Office 2019 Professional. Tento program nejen spravuje veškeré e-mailové adresy uživatele, nýbrž nadále nabízí přehled o všech známých kontaktech i termínový kalendář. Každý známý kontakt je možno rozšířit o e-mailovou adresu, telefonní čísla, internetové stránky a další důležité údaje. Díky synchronizaci s aplikací Outlook v chytrém telefonu můžete mít tyto údaje všude sebou. To je výhodné především pro firemní uživatele: Prostřednictvím exchange serverů je možné udržovat kontaktní údaje a termíny všech zaměstnanců v aktuálním stavu. Díky tomu neslouží tato sada Office pouze pro typické kancelářské úkoly, nýbrž je také organizačním nástrojem.

Společnost Microsoft jde také s dobou a nabízí podporu pro nové technologie, jako jsou 4K videa, která je nyní možno integrovat do prezentací v PowerPointu. Aplikace Word nyní zvládá práci s volně zoomovatelnými SVG soubory, což na jedné straně šetří paměťové místo a na druhé straně nabízí výrazně flexibilnější každodenní práci. Vedle systému Windows je varianta Office 2019 Professional vhodná i pro aktuální verze macOS a jako serverová varianta pro Windows Server 2016. Nad rámec všech aplikací usnadnila společnost Microsoft rovněž bezpečnost, použitelnost a správu všech programů. Jako výsledek vznikla obsáhlá sada nejdůležitějších aplikací, bez kterých se profesionální uživatelé neobejdou.

Společnost Microsoft optimalizovala sadu Office 2019 Professional podle možností systému Windows 10. Z tohoto důvodu nebude možné spustit aplikace v této sadě programů v zařízeních, která jsou vybavena staršími verzemi Windows. Pro provoz je nutný buď systém Windows 10 v jeho různých variantách. Neexistuje žádné jiné varianty Office 2019, které by byly kompatibilní se staršími verzemi Windows.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: min. 2 GB RAM
Pevný disk: min. 3 GB volného místa
Monitor: rozlišení nejméně 1 024 * 768 obrazových bodů
Grafická karta: Podpora DirectX 10 pro rozhraní akcelerované pomocí GPU
Internetový prohlížeč: aktuální verze aplikace Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge nebo Safari
Verze .NET: minimálně verze .NET-Version 3.5

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2019 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2019 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat