Microsoft Office 2019 Professional Plus

Microsoft Office 2019 Professional Plus
5 790,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100482-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Office 2019 Professional Plus: Řešení pro ambiciózní uživatele Edice Professional Plus je...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2019 Professional Plus"

Office 2019 Professional Plus: Řešení pro ambiciózní uživatele

Edice Professional Plus je ideální volbou pro uživatele, kteří doma nebo v kanceláři využívají celou sadu aplikací Microsoft Office. Obsaženy jsou všechny důležité programy: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher a Access. Současně je nyní přes Windows Store ke stažení k dispozici aplikace OneNote, ve které můžete rychle vytvářet poznámky a zpřístupňovat je prostřednictvím Cloudu všem zařízením. Díky široké nabídce různých programů se varianta Professional Plus orientuje především na uživatele, kteří hledají výkonné a spolehlivé řešení pro organizování dokumentů, tabulek atd. doma v home office nebo v malé kanceláři.

Word 2019 je nejvýkonnějším nástrojem pro vytváření dokumentů. Funkce aplikace Word zahrnují celou šíři zpracování textů, od každodenního „papírování“ až po oficiální firemní dokumenty. Novinkou je v této edici kromě jiného vylepšené rozpoznávání virtuálního inkoustu, díky čemuž je psaní perem přímo na displej nyní ještě lépe převáděno do tištěného strojového písma. Kromě toho byl vylepšen hlasový vstup. Společnost Microsoft také provedla vylepšení řady detailů: Například obrázky SVG umožňují integrování komplexních obrazových dokumentů, aniž by bylo zapotřebí velké množství paměti. Snazší jsou rovněž změny měřítka a jiné činnosti při zpracování obrázků.

Aplikace Access 2019 naopak ve firmách poskytuje výkonné řešení pro vytváření a správu databází všeho druhu. Nová verze podporuje generování databázových aplikací, které pracují přímo v prohlížeči, díky čemuž jsou velmi štíhlé. Uložená data jsou pak k dispozici například v databázích SQL, kde je k nim bezpečný přístup. Oproti tomu aplikace Publisher vylepšuje možnosti publikování grafiky všeho druhu: pro prezentace, reklamu, letáky, časopisy atd. Společnost Microsoft oba programy v sadě Office 2019 Professional Plus výrazně vylepšila v řadě detailů, například pro rozšířené rozpoznání stylusu v aplikaci Publisher a urychlení spolupráce s kolegy v databázích aplikace Access. 

Při práci s tabulkami nabízí Excel 2019 nadále ty nejlepší funkce: Tabulky jakéhokoliv druhu, od financí, přes databáze produktů až po zpracování daňových přiznání atd., nabízí tato verze aplikace Excel v ještě vylepšené formě. Mimo jiné byla přidána nová zobrazení vizuálních informací a výrobcem bylo integrováno více matematických funkcí. Zachována zůstala vynikající kompatibilita se soubory CSV. Analogicky k tomu nabízí nyní PowerPoint 2019 možnost, integrovat přímo do prezentací nahrávky v rozlišení Ultra HD a měnit volně měřítko a zvětšovat a zmenšovat grafy a obrázky. Díky tomu je možno se vyhnout externím úpravám obrázků.

Outlook 2019 dále umožňuje přístup ke všem uloženým kontaktům a e-mailovým adresám. Zejména v kancelářích ve spojení se serverem Exchange to vytváří možnost, udržovat informace o zákaznících a partnerech vždy v aktuálním stavu. Aplikace navíc podporuje vytváření libovolného počtu e-mailových účtů, což ocení uživatelé s více různými účty. V rámci všech programů nabízí Office 2019 Professional Plus osvědčené rozhraní, které je nyní již více než deset let integrované v každé aplikaci. Postup práce tak přesahuje rámec jednotlivých aplikací a je všude velmi podobný - ať už v aplikaci Word, Excel, Outlook nebo PowerPoint. 

Aplikace Office 2019 Professional Plus je společností Microsoft omezena na použití s operačním systémem Windows 10. to znamená, že žádný z obsažených programů není kompatibilní se staršími verzemi systému Windows. Dále se v případě této sady programů jedná o licenci, která kompletně patří kupujícímu. Používání je po koupi možné po neomezenou dobu, bez dalších nákladů na předplatné. Společnost Microsoft zaručuje pro všechny edice sady Office 2019 na všech typech zařízení poskytování podpory po dobu minimálně příštích pět let.

Upozornění: V tomto balíčku není obsaženo předplatné Skype for Business.

Operační systém: Windows 10
Operační paměť: min. 2 GB RAM
Pevný disk: min. 3 GB volného místa
Monitor: rozlišení nejméně 1 024 * 768 obrazových bodů
Grafická karta: Podpora rozhraní DirectX 10 pro rozhraní akcelerované pomocí GPU
Internetový prohlížeč: aktuální verze aplikace Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge nebo Safari
Verze .NET: minimálně verze .NET-Version 3.5

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2019 Professional Plus"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2019 Professional Plus - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat