Microsoft Office 365 Business Essentials

Microsoft Office 365 Business Essentials
1 499,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100477-CZ
  • Nový
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
Rychlá a plynulá komunikace hraje stále důležitější roli, a to zejména u malých a středních...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 365 Business Essentials"

Rychlá a plynulá komunikace hraje stále důležitější roli, a to zejména u malých a středních firem. Právě k vyplnění této potřeby podniků společnost Microsoft míří svým základním tarifem Microsoft Office 365 Business Essentials. Protože kromě pohodlného on-line přístupu k on-line verzím součástí OneNote, Excel, Word a PowerPoint tento balíček obsahuje řadu nástrojů, které ještě více usnadňují spolupráci se zákazníky, kolegy a nadřízenými, a to i pokud se nacházejí po celém světě.


Základním prvkem je elektronický systém Exchange Online, který poskytuje centrální hostingovou platformu pro celou poštovní komunikaci společnosti. Kromě poštovní schránky s kapacitou 50 GB na uživatele a možností odesílání příloh do velikosti až 150 MB je služba Exchange Online charakterizována rozsáhlou ochranou proti spamu, phishingu a virům. Aplikace Outlook Web navíc umožňuje kdykoli a z libovolného mobilního zařízení načítat odeslané a přijaté zprávy.


Moderní komunikační nástroje pro moderní podniky
Díky profesionální verzi nástroje pro instant messaging "Skype for Business" mohou společnosti komunikovat na nové úrovni, ať už jde o interní nebo externí komunikaci prostřednictvím chatu, zvuku nebo videa. Personalizované odkazy účastníků usnadňují zvaní zaměstnanců a zákazníků na schůzky. Microsoft Office 365 Business Essentials je přesvědčivý především díky vylepšeným videokonferencím, kterých se může účastnit až 250 uživatelů, jejichž komunikační partneři je můžou sledovat v kvalitě až 1080p. 

Komunikační balíček doplňuje plynule integrovaný software "Yammer", který zaměstnancům a obchodním partnerům umožňuje navzájem se propojovat, sdílet projektové skupiny a sdílet soubory ve stylu vlastní firemní sociální sítě. Navíc existují vzrušující funkce, jako je aplikace "Sway", automatizované pracovní postupy, nástroj pro správu práce "Planner" a software "PowerApps" pro vytváření podnikových aplikací pro mobilní zařízení bez programování.

Upozornění: Programy Access a Publisher je možno nainstalovat pouze na počítač se systémem Windows.

PlatformaWindows
Operační systémWindows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
Procesor1 GHz x86-bitový nebo x64bitový procesor (minimálně)
Operační paměťMinimálně 2 GB
Grafická kartaGrafická karta kompatibilní s DirectX 10 pro hardwarovou podporu grafiky
Zvuková kartakA
Pevný diskMinimálně 3 GB místa na pevném disku na instalační jednotce.
Obrazovka1024 x 768 pixelů (minimálně), 1980 x 1080 pixelů (doporučeno)
.NET verzeVerze .NET 3.5 (minimálně), pro plnou funkčnost .NET 4.0, 4.5 nebo 4.6 CLR
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 365 Business Essentials"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 365 Business Essentials - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat