Microsoft Office 365 Enterprise E3

6 500,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100371-CZ
  • Nový
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
Microsoft 365 Enterprise E3 - profesionální kancelářský software online Moderní pracovní...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 365 Enterprise E3"

Microsoft 365 Enterprise E3 - profesionální kancelářský software online

Moderní pracovní život se zřídka odehrává na jednotlivých počítačích. Spojení se zákazníky, obchodními partnery a zaměstnanci přes internet je pro mnoho průmyslových odvětví důležité, na což společnost Microsoft reaguje balíkem Office 365. Balík Microsoft 365 Enterprise E3 je vydáván v různých verzích a propojuje zavedená softwarová řešení, jako je Word nebo Excel, se snadným online přístupem k těmto a dalším aplikacím. Zde nacházejí uplatnění doplňky, jako je OneDrive jako cloudová služba od společnosti Microsoft, které uživateli umožňují přidělovat přístupová práva zaměstnancům a pracovat na stejných projektech. Na jednotlivých počítačích není nutná žádná instalace aplikací Word, Excel nebo jiných aplikací ze sady Office.

Pro koho jeMicrosoft 365 Enterprise E3 Key vhodný?

Systém Microsoft 365 Enterprise E3 Download se vyplatí pro uživatele v podnikovém prostředí, kteří chtějí podporovat užší spolupráci se svými zaměstnanci na úrovni sady Office. Prostřednictvím Microsoft 365 dojde k povzbuzení týmové spolupráce a výměně dat, včetně změn v reálném čase. Se systémem Microsoft 365 Enterprise E3 Keyuživatelé získají také širokou škálu doplňkových aplikací a služeb, za které se platí roční licenční poplatek. V případě řešení Enterprise E3 je třeba uvést především profesionální e-mailové řešení s řadou doplňkových funkcí, které usnadní komunikaci jak uvnitř podniku, tak i při kontaktu se zákazníky.

Silné stránky a funkce sady Microsoft 365 Enterprise E3

Microsoft Office 365 zahrnuje ve všech verzích aplikace Word, Excel a Powerpoint, stejně tak, jako doplňkové programy OneNote a OneDrive. Funkce balíku Enterprise E3, které jsou od generace Office 2013 dostupné také pro privátní uživatele, jsou specificky zaměřeny na firemní zákazníky. Kromě výše uvedeného e-mailového řešení sem patří také jednoduché pořádání online konferencí s přes Skype, snadné vytváření a integrace sociálních sítí nebo mobilní aplikace pro různé podprogramy kancelářského balíku Office.

Pro nejdůležitější aplikace, jako je Word a Excel, je k dispozici jak online varianta, tak i desktopové provedení. Díky zpracování dokumentů přes internet může - v závislosti na přidělených přístupových právech - na stejných projektech pracovat a přímo využívat vzájemných aktualizací několik lidí současně.

Na rozdíl od výkonnějších podnikových řešení se musí uživatelé Microsoft Enterprise 365 E3 vzdát vlastní webové stránky společnosti, jakož i podpory VoIP. Pokud jsou stránky hostované na vlastním serveru a podniková telefonie je řešena jiným způsobem, pak toto nepředstavuje žádné omezení. Díky konceptu online báze je možné používání programů také přes chytré telefony a tablety. Microsoft 365 zde ukazuje své silné stránky pro zaměstnance v terénu nebo ty, kteří pracují z domova, pro které není nutná osobní přítomnost u zaměstnavatele.

S námi k výhodnému Microsoft 365 Enterprise E3 Key

Kromě Microsoft 365 Enterprise E3 jako etablovaného řešení pro společnosti všech velikostí a odvětví, u nás uživatelé naleznou online také další licence pro sadu Office 365. Po přímém stažení licence pro jednoho nebo několik zaměstnanců je možné okamžité používání všech aplikací. Je nutné mít na paměti, že právo na používání v případě balíku Enterprise E3 se platí na rok a poté probíhá nové vyúčtování se společností Microsoft jako smluvním partnerem. Pro všechny uživatele jsou zajištěny pravidelné aktualizace, aby měli kdykoliv přístup k nejnovější verzi kancelářských aplikací. Pro všechny licence je také zajištěna přímá podpora přes Microsoft Service.

Upozornění: Programy Access a Publisher je možno nainstalovat pouze na počítač se systémem Windows.

Platforma: Windows
Podporovaný operační systém: Windows 7 SP 1 nebo vyšší
Procesor: procesor 1 GHz x86 nebo 64bitový procesor s SSE2
Pracovní paměť: 1 GB RAM (32bitová verze), 2 GB RAM (64bitová verze)
Místo na pevném disku: 3 gigabajty (GB)
Grafická karta: grafická karta Direct X10, rozlišení minimálně 1024 x 576
Zvuková karta: N/A

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 365 Enterprise E3"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 365 Enterprise E3 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat