Microsoft Office 2016 Home and Business pro Mac

Microsoft Office 2016 Home and Business pro Mac
3 190,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100025-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Psát texty, projektovat prezentace, tabulky vytvářet a spravovat e-mailové účty a dělat si...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2016 Home and Business pro Mac"

Psát texty, projektovat prezentace, tabulky vytvářet a spravovat e-mailové účty a dělat si poznámky,  vše je možné a velice snadné Office Home and Business 2016 mac. Plně využijte sady Office v kombinaci s inovativními způsoby, které vám může nabídnout pouze Mac. Microsoft Office Mac 2016 Home & Business je vhodný zejména pro náročné domácí uživatele, ale také pro malé a střední podniky. Poprvé jsou také zahrnuty populární programy jako Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Microsoft Office Home and Business 2016 Mac byl speciálně přizpůsoben pro jedinečné rysy Mac počítače.

Hlavní body Office Home and Business 2016 mac

  • Tisíce, profesionálně navržených online šablon umožňuje snadný vstup do Microsoft Office Mac 2016 Home & Business
  • Texty a grafika jsou optimalizovány pro Retina displeje a na počítači Mac, jsou ostřejší než kdykoliv předtím.
  • Pro uživatele Macu vám již známá multidotyková gesta usnadní navigaci v dokumentech, tabulkách a prezentacích.
  • Intuitivní rozložení prvků na nových menu lištách vám urychlí a usnadní provádět vámi požadované příkazy Microsoft Office Home and Business 2016 Mac.

Outlook, více než jen e-mailové správy

V aplikaci Outlook můžete zkontrolovat e-maily, kontakty, události a úkoly. Podpora pro push zprávy v aplikaci Office Home and Business 2016 mac udržuje vaše e-mailové schránky stále aktuální. Výhodou je přesun doručených e-mailů v on-line archivu a tím budete mít větší proctor e-mailové schránky. Pracujte bok po boku s kalendářem a nezmeškáte žádný důležitý termín. 

Nové možnosti v aplikaci Word, Excel a PowerPoint

Nová karta "Design" poskytuje rychlý přístup k prvky návrhu v aplikaci Word a umožňuje vytvářet profesionální dokumenty během několika vteřin. V aplikaci Microsoft Office Mac 2016 Home & Business snadněji sdílíte data s ostatními. Volba "Insights" – nahlédnutí umožňuje vyhledávat v Bing kontextových informacích při práci na vašem textu.

V aplikaci Excel vám funkce "Nejlepší diagramy" pomůže najít najít optimální schéma pro vaše data. Kontingenční tabulky vám ve velkém množství datových modelů a zjednoduší zpracování a vyhodnocení dat. Vylepšený tvůrce vzorců vytvoří speciální vzorce díky Microsoft Office Home and Business 2016 Mac a okamžitě je za vás vyhodnotí. 

Můžete využít vylepšeného předvádějícího zobrazení v aplikaci PowerPoint v aplikaci Office Home and Business 2016 mac a sledovat jej během prezentace. Udělejte si poznámky, nastavte si  časovač a uvidíte vždy další snímek v náhledu. Vaši cílovou skupinu, ale vidí jen projekce aktuálního zobrazení prezentace. Integrace s Microsoft Office Mac 2016 Home & Business a animací v prezentaci a změna designu je možná pomocí jediného kliknutí na možnost "Design varianty".

Microsoft Office Home and Business 2016 Mac nyní take s OneNote

Poprvé je v Office Home and Business 2016 mac k dispozici take digitální poznámkový blok OneNote. Udržujte všechny své poznámky v kostce, včetně textů, fotografií, odkazů a dalších prvků, vše můžete organizovat do kategorií.

Naše pracovní síla je mobilnější a nemá nejen pevné pracoviště, kde se setkávají všichni kolegové. S cloud službou OneDrive a Microsoft Office Mac 2016 Home & Business vytvořte flexibilní pracovní prostředí, takže odkudkoli máte přístup k dokumentům, sdílejte je nebo upravovujte společně s kolegy. Využívejte pro vaše dokumenty Microsoft Office Home and Business 2016 Mac, iPhone nebo iPad.

Operační systém Mac OS 10.15 - 10.13
Procesor Intel-processor
Operační paměť 4 GB
Pevný disk 6 GB
Obrazovka 1280 x 800
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2016 Home and Business pro Mac"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2016 Home and Business pro Mac - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat