Microsoft Office 2010 Home and Student

Tento artikl není v současné době k dispozici!
2 200,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100010-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Microsoft Office 2010 Home & Student Microsoft je zaměřen na domácí uživatele, kteří hledají...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2010 Home and Student"

Microsoft Office 2010 Home & Student Microsoft je zaměřen na domácí uživatele, kteří hledají komplexní sady office pro dokumenty, tabulky, prezentace a poznámky. Office 2010 pro Studenty a Domácnosti je do jednoho těsta er varianta tento softwarový balíček.

Zahrnuté programy v Office 2010 pro Studenty a Domácnosti:

Kompletní balíček je rozdělen do čtyř různých aplikací. S pořízením Microsoft Office Home & Student 2010 získáte neomezený přístup ke všem čtyřem programům:

  • Word 2010 je vhodný pro vytváření a úpravu dokumentů. Office Home & Student 2010 umožňuje integraci grafických prvků v těchto dokumentech.
  • Excel 2010 je program pro vytváření a úpravu tabulek, grafiky, schémat a podobné úkoly. 
  • Aplikace PowerPoint 2010 je oblíbený program pro vytváření a editování prezentací. Snadné používání je jak pro domácí uživatele tak i pro profesionální uživatele Microsoft Office 2010 Home & Student Microsoft.
  • Aplikace OneNote 2010 slouží jako úložiště pro krátkodobé myšlenky: na virtuální lepící poznámky mohou být myšlenky nebo dokonce údaje jako jsou telefonní čísla, jména, nebo seznamy, být k dispozici na vyžádání v aplikaci Office 2010 pro Studenty a Domácnosti.

Každý program Office 2010 pro Studenty a Domácnosti má podobné rozhraní. Proto je snadné přepínání mezi aplikacemi v Microsoft Office Home & Student 2010.

Nové funkce v sadě Office Home & Student 2010:

-Aplikace PowerPoint v úřadu je vhodný pro Microsoft Office 2010 Home & Student Microsoft pro uložení prezentace pomocí prohlížeče. Příjemce nesmí mít pro rok 2010 svou vlastní verzi aplikace PowerPoint nebo Office 2010 pro Studenty a Domácnosti.

-Revised audio a video funkce v aplikaci PowerPoint umožňují vytvářet čerstvé, dynamické prezentace Office 2010 pro Studenty a Domácnosti.

-Poznámky v aplikaci OneNote prostřednictvím Internetu, snadno a rychle s přáteli a kolegy bez Office Home & Student 2010 sdílet své myšlenky.

-Mnoho nových šablon v aplikaci Word a Excel, které jsou k dispozici pouze v aplikaci Microsoft Office 2010 Home & Student Microsoft pomůže vytvořit profesionální návrhy.

-Používat můžete všechny čtyři programy v Office 2010 pro Studenty a Domácnosti jak na PC a v telefonu nebo v prohlížeči.

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2010 Home and Student"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2010 Home and Student - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat