Microsoft Office 2016 Home and Student

Microsoft Office 2016 Home and Student
2 490,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100020-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Microsoft Office home a student 2016 je ideální pro domácí uživatele, na domácím PC. Ať už...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2016 Home and Student"

Microsoft Office home a student 2016 je ideální pro domácí uživatele, na domácím PC. Ať už chcete navrhnout narozeninové pozvánky, rozpoč. knihu, vytvořit prezentaci do školy nebo jen chcete něco rychle napsat, Microsoft Office Home & Student 2016 podpoří při všech vašich operacích. Kancelářský software přináší správný program pro každého.

Microsoft Office home a student 2016 zahrnuje následující programy:

 • Word 2016:vytvářet, navrhovat a upravovat texty
 • Aplikace Excel 2016: tabulky s grafickou úpravou
 • Aplikace PowerPoint 2016: vytvářet a sdílet prezentace
 • Aplikace OneNote 2016: sběr a úprava poznámek

Při nákupu Office 2016 Home & Student obdržíte uvedené programy Office jako instalovatelné aplikace. Jste na vašem počítači, takže vždy k dispozici a mohou být využity na neurčito. Takže jste připraveni na všechny úkoly v každodenním životě, ve škole a studiu. Microsoft má trvale k aktualizaci pro sadu Office 2016 Home and Student, které jsou k dispozici zdarma. Takže váš software je vždy aktuální a slibuje pohodlí a bezpečnost.

Optimalizovaný pro Windows 10

Microsoft Office Home and Student 2016 a Windows 10 jsou dokonale sladěny. Konstrukční a provozní způsoby jsou velmi podobné, takže se programy hladce hodí do operačního systému. Zaměření na dotykových plochách umožňuje snadnou navigaci. Odkaz na účtu Windows Live a onedrive, můžete přistupovat k souborům pomocí mobilních aplikací všech vašich zařízeních. Takže můžete upravovat své dokumenty, můžete také například sdílet vaše data uložená na onedrive a taktéž fotografie z dovolené s přáteli a příbuznými.

Co je nového v aplikaci Microsoft Office Home & Student 2016

 • S "Tell Me" pomocníkem pro hledání v sadě Office 2016 Home & Student, najdete funkce v rámci programů rychleji. Stačí zadat klíčové slovo a dostanete seznam návrhů.
 • Funkce "Insights" vám umožňuje vyhledávat informace na pozadí, jako jsou obrázky, tabulky nebo záznamy encyklopedie na internetu a integrovat je přímo přímo z aplikací Office. Odkaz na vyhledávači Bing zajišťuje rychlé výsledky.
 • Pracujte na dokumentech společně s přáteli v reálném čase, a tím můžete dosáhnout lepších výsledků.
 • Sdílejte a upravujte obsah s přáteli a rodinou. Získáte 5 GB úložného prostoru a může vždy přístup k fotografiím a dokumenty. Využijte Cloud OneDrive.
 • Adaptivní programy Office v Office 2016 Home and Studentmůžete analyzovat provoz a pomůže vám provádět společnou práci rychleji.
 • Chraňte své oči s novou obrazovkaou " Black Theme ". můžete pracovat mnohem déle bez náznaků únavy. 

Efektivnější práce s Microsoft Office Home and Student 2016

Microsoft Office Home & Student 2016je dodáván s některými funkcemi, s kterými bude vaše práce na počítači snadnější. PDF soubory lze snadno otevřít, upravit a uložit v aplikaci Word. Buďte kreativní a zahrňte online video přímo do dokumentu. Aplikace Excel vám usnadní četné nové šablony a vytváření tabulek. PowerPoint vám pomůže vytvořit nové šablony, má další návrhové nástroje , optimální design prezentací. S Office 2016 Home & Student, obdržíte softwarový balík, který vás podporuje ve vaší práci.

Office 2016 Home and Student je zaměřen na domácí uživatele a na studenty. To poskytuje dobrý základ pro každodenní požadavky ve škole, univerzitě nebo domácím prostředí.

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2016 Home and Student"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2016 Home and Student - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat