Microsoft Office 2019 Home and Student pro Mac

2 790,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100515-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Office 2019 Home and Student for Mac nabízí soukromému uživateli vše, co potřebuje...Více

Informace o výrobku "Microsoft Office 2019 Home and Student pro Mac"

Office 2019 Home and Student for Mac nabízí soukromému uživateli vše, co potřebuje k vyřízení většiny prací s textem. Právem je Office již dlouhé roky jedním z nejznámějších softwarových balíků. Verze 2019 obsahuje osvědčené funkce a rozšiřuje oblíbené programy o několik moderních funkcí. Nákupem Office 2019 Home and Student for Mac získáváte právo neomezeně využívat Word, Excel a PowerPoint na jednom konkrétním zařízení. Tato varianta programu je zaměřena na studující a rodiny. Proto jsou funkce programů zaměřeny na soukromé využití na domácím počítači. Můžete třeba upravovat dokumenty, provádět výpočty v tabulkovém kalkulátoru nebo vytvářet prezentace na semináře.

Standardní programy pro všední den a univerzitu

Rozhodnete-li se zakoupit Office 2019 Home and Student for Mac, budete profitovat z mnoha promyšlených technologií. Kupříkladu textový editor Word má velmi vyspělou kontrolu pravopisu, která v případě potřeby navrhuje dokonce i stylistické opravy. Šablony Wordu rozdělené do více než 40 kategorií šetří uživateli čas při psaní. V balíku Office je samozřejmě také Excel, známý tabulkový kalkulátor. Rozeznává pracovní postupy uživatele a efektivně uspořádává jeho data. Pomocí výkonných vzorců je možné provádět spoustu výpočtů. Bezpočet diagramů přitom pomáhá z dat odvodit prognózy a trendy. V programovém balíku je také PowerPoint, software pro přesvědčivé prezentace. Díky živým animacím a přechodům, jakož i integraci 3D modelů se daří vytvořit přednášky, které udrží zájem a pozornost publika. Přednášejícímu přitom hodně pomohou poznámky k jednotlivým fóliím, které vidí jen přednášející. 

Ještě uživatelsky přívětivější a výkonnější

Programy zahrnuté do balíku Office 2019 Home and Student for Mac zjednodušují práci s textem a jakož i tvorbu informativních prezentací. Tento režim na obrazovce potlačí všechny prvky, které nejsou zadány jako text. Díky tomu se uživatel může lépe soustředit. Ve verzi Office, která vyšla na podzim 2018, se objevilo několik novinek oproti předchozí verzi Office 2016. Například se zlepšila podpora dotykového ovládání ve všech aplikacích Office. Při zadávání dotykovým perem se nyní zohledňuje sklon a intenzita tlaku. Pro mezinárodní komunikaci a vědecké texty je tady integrovaný překladač. Verze 2019 kromě toho nabízí zlepšenou datovou analýzu v Excelu. Dále se objevily nové typy vzorců a diagramů. V PowerPointu najde uživatel rozšířený výběr animací, jakož i morphingové a zoomovací funkce pro přechody. Navíc je možné SVG soubory a 3D modely začlenit do prezentací a exportovat v 4K rozlišení jako videa.

Snadný nákup Office 2019 Home and Student for Mac

U nás můžete známý kancelářský software koupit snadno. Jedná se o verzi aplikace nevyžadující žádné cloudové funkce. Originální software si u nás můžete rychle stáhnout a nemusíte čekat na jeho zdlouhavé doručení přepravní službou. Kromě vhodného licenčního klíče Vám Lizengo nabízí také pomoc při instalaci. Uživatelé Macintosh tímto získávají na míru přizpůsobenou variantu světoznámého softwaru Office. Vytvořené dokumenty jsou velmi vhodné též pro výměnu se zahraničím, neboť se jedná o široce rozšířené souborové formáty. Office 2019 Home and Student for Mac překvapí uživatele všech generací rozsahem svých funkcí jak pro domácí Mac, tak také pro iPad.

Procesor: Intel

Operační paměť: 4 GB

Pevný disk: 10 GB volného místa, HFS+ formát (případně macOS Extended nebo APFS)

Obrazovka: minimální rozlišení 1280 × 800

Operační systém: Office 2019 vždy podporuje tři nejnovější verze operačního systému macOS, tedy vždy tu nejnovější a dvě předchozí. Nyní (říjen 2019) jsou to verze MacOS 10.15 a MacOS 10.14 a 10.13.

Prohlížeč: aktuální verze prohlížečů Internet Explorer, Safari, Chrome nebo Firefox

Pro Outlook: mikrofon pro rozpoznání řeči

reproduktor s funkcí předčítání

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Office 2019 Home and Student pro Mac"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Office 2019 Home and Student pro Mac - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat