Microsoft 365 Apps pro firmy

3 149,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100589-CZ
 • Nový
 • 1 rok
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Microsoft Office 365 Business: Moderní práce samostatně a v týmu Služba předplatného Microsoft...Více

Informace o výrobku "Microsoft 365 Apps pro firmy"

Microsoft Office 365 Business: Moderní práce samostatně a v týmu

Služba předplatného Microsoft Office 365 Business slučuje známé aplikace Office s online produktivními službami a firemními službami. Přitom může každý uživatel Office nainstalovat až na 15 koncových zařízeních (5 počítačů/ počítačů Mac, 5 tabletových PC a 5 smartphonů).

Pořiďte si jednou Microsoft Office 365 Business - a používejte vždy aktuální verzi

V balíčku Microsoft Office 365 Business jsou obsaženy následující aplikace Office:

 • Word
 • Excel
 • PowerPoint
 • Outlook
 • OneNote
 • Publisher (použitelné pouze na PC)
 • Access (použitelné pouze na PC)

Pomocí layoutového programu Publisher může uživatel vytvářet tiskové publikace, internetové stránky a produktové prezentace. Uživatelé tak mohou sami vytvářet marketingové materiály, které jsou přizpůsobeny podle značky a zákazníka. Pomocí softwaru Access je možno v počítači se systémem Windows vytvářet přizpůsobitelné databáze. Mezinárodně známé aplikace jako Excel, Word nebo Outlook jsou průběžně vylepšovány. Zákazníci Office 365 získávají snadným způsobem vždy nejnovější aktualizace funkcí.

Integrované online služby

Pokud se rozhodnete zakoupit Microsoft Office 365 Business, získáte mimo jiné 1 TB osobní cloudové paměti v aplikaci OneDrive for Business. To vám umožní přístup k vlastním dokumentům z mnoha míst a jejich sdílení s osobami v rámci firmy nebo mimo ni. Offline synchronizace a správa oprávnění je možná bez speciálních znalostí IT. Online funkce balíčku programů Office navíc uživatelům umožňují vytváření a upravování dokumentů Word, OneNote, PowerPoint a Excel přímo v prohlížeči. Novou aplikací sady Office 365 je Sway, software pro vytváření originálních online obsahů. Zprávy, prezentace, informační bulletiny, školení a další dokumenty jsou vytvářeny v internetovém formátu. Proto vypadají v internetovém prohlížeči stejně dobře jako na tabletech nebo ve smartphonech.

Nekomplikované, bezpečné a spolehlivé

Zakoupení sady Microsoft Office 365 Business znamená profitování ze zkušeností globálně etablované softwarové firmy. Pro nabízené služby je garantována téměř stoprocentní dostupnost. Data zákazníků jsou chráněna několika úrovněmi zabezpečení a proaktivními mechanismy. Sada Office 365 je vhodná pro všechny obory, protože je možno ji v celé firmě provozovat a spravovat bez speciálních znalostí IT. Praktické: Součástí předplatného jsou aktualizace a nové verze programů Office jsou poskytovány bezplatně. Díky integraci Active Directory je možná snadná a bezpečná správa uživatelů a oprávnění. Pro případné dotazy je mimo jiné k dispozici fórum pro zákazníky, ve kterém si mohou uživatelé vzájemně vyměňovat zkušenosti.

Pořiďte si Microsoft Office 365 Business a pracujte efektivněji

Standardní verze balíčku Office 365 Business nabízí velké množství funkcí, které malé i velké firmy využijí při své každodenní činnosti. Verze Business Premium obsahuje na rozdíl od ní ještě více online služeb, jako např. Microsoft Teams a online konference. Firmám, které hodně pracují s tablety, nebo ve kterých je zanedlouho plánována obnova operačních systémů, se kromě toho vyplatí se poohlédnout po „Microsoft 365". Toto předplatné zahrnuje více než jen kancelářské aplikace. Jedná se o kompletní řešení sestávající z Office 365 a Windows 10. V případě nejasností Vám různými komunikačními kanály ochotně poradí tým Lizengo. V případě potřeby může nabídnout i pomoc při instalaci balíčku Microsoft Office 365 Business.

Upozornění: Programy Access a Publisher je možno nainstalovat pouze na počítač se systémem Windows.

Procesor:
pod Windows: alespoň dvoujádrový s 1,6 GHz
pod macOS: Procesor Intel

Operační paměť:
Windows 4 GB RAM, 2 GB RAM (32 bit)
macOS: 4 GB RAM

Pevný disk:
Windows 4 GB volného místa
macOS: 10 GB volného místa a formát pevného disku HFS+

Rozlišení displeje:
Windows: min. 1280 x 768 pixelů
macOS: min. 1280 x 800 pixelů

Grafická karta:
pod Windows: s verzí DirectX 9 nebo vyšší a WDDM 2.0 nebo vyšší
pod macOS: Žádné požadavky

Operační systém:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 nebo Windows Server 2008 R2

nebo macOS v aktuální verzi, popř. v některé z předchozích verzí

Prohlížeč:
Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari, Chrome nebo Firefox v aktuální verzi

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft 365 Apps pro firmy"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft 365 Apps pro firmy - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat