Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL

Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL
1 249,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100610-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Licence Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL je ideálním nástrojem...Více

Informace o výrobku "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL"

Licence Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL je ideálním nástrojem pro vybavení firemních kancelářských počítačů. Tato přístupová licence opravňuje firemní počítače přistupovat k Exchange Serveru, programu pro administraci elektronické pošty. Konkrétně se jedná doplněk (add-on) Enterprise CAL verze 2019. Každý počítač navíc potřebuje licenci CAL pro Standard verzi Exchange Serveru. Kromě toho musí firemní server mít serverovou licenci typu Enterprise Edition. Při splnění všech těchto předpokladů se prací s Exchange Serverem zvýší celková produktivita firemních kanceláří, neboť se zjednoduší komunikační cesty.

Více než pouhá správa e-mailů

Zakoupením Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL přispějete k tomu, aby zaměstnanci vašeho podniku snáze spravovali informace. Z počítače s aktivovanou přístupovou licencí mohou uživatelé přistupovat k několika e-mailovým schránkám, a to přes webovský prohlížeč nebo Outlook. Všechny zprávy se neustále synchronizují a třídí podle svých nastavení. Kromě toho lze snadno sdílet data kalendáře, termíny a kontakty celého podniku. Můžete zakládat různé role či uživatelské skupiny a přidělovat jim oprávnění. 

V Enterprise Edition mohou žurnály fungovat nejen na úrovni databáze, ale také na úrovni uživatele či rozesílacího seznamu. Kromě toho je možné žurnály dekódovat.Pravidla pro uchovávání můžete definovat sami. Disponujete-li odpovídající verzí Outlooku, můžete využívat funkce In-Place Archive a In-Place Hold. Na zařízeních, na nichž je instalován a licencován Exchange Server, můžete také využít výhod „Microsoft Information Protection and Control“ (IPC). Díky těmto pravidlům ochrany při přenosech, pravidlům ochrany v Outlooku a zásadám Information Rights Management (IRM) je ochrana dat ještě snazší. 

Koupit Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL

Exchange Server je osvědčeným softwarovým systémem, jehož verze 2019 nabízí bezpočet novinek. Mnozí zaměstnanci ocení možnosti filtrů Intelligent Message Filter (IMF) a SmartScreen Filter. Aby centrální ukládání e-mailů vyhovovalo dnešním bezpečnostním požadavkům, vývojáři Exchange Serveru oproti předchozí verzi vylepšili několik detailů. Kromě nového spam filtru lze nyní jako mezipaměť snadno využívat SSD disky. K autentizaci se nyní využívají pouze bezpečné certifikáty. Antivirový software, který je již dostupný ve firemní síti, lze snadno propojit s Exchange Serverem. Velmi praktické pro zaměstnance velké firmy jsou blacklisty a whitelisty globálního adresáře kontaktů. Jestliže přesto nastane nějaká chyba, integrovaná funkce Data Loss Prevention chrání firmu před ztrátou dat. 

Nákup přístupových licencí v obchodě Lizengo

Abyste v podniku mohli využívat Microsoft Exchange Server 2019, potřebujete licenci pro každou instanci serveru. Navíc potřebujete licence pro klienty. Tyto přístupové licence se nazývají CALs. Existují User CALs a Device CALs. Obě varianty můžete během provozu libovolně kombinovat. Kromě toho se příležitostně využívají takzvané External Connector licence, s nimiž externí uživatelé, jako zákazníci nebo dodavatelé, mohou dočasně přistupovat k firemnímu Exchange Serveru. 

Chcete-li koupit Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL, Lizengo je tím správným místem. Potřebný počet originálních licencí získáte ke stažení právě tady. V nabídce máme též další vhodný software pro firemní počítače. Některé funkce Windows se koneckonců vzájemně podporují. Třeba Skype je nutný k tomu, aby bylo možné využívat veškeré funkce hlasové pošty Exchange Serveru. S předplatným pro Office 365 se dají snáze ovládat některé funkce Outlooku. 
Kompetentní pracovníci firmy Lizengo vám rádi pomohou, jestliže uvažujete o nákupu licence pro Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL. 

Podporované e-mailové programy:

Outlook 2019
Outlook 2016
Outlook 2016 pro Mac
Outlook 2013
Outlook pro Mac pro Office 365

Podporované prohlížeče pro Outlook na webu:
Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari a Edge

Operační paměť:
minimálně 4 GB

grafická karta: žádné údaje

zvuková karta: žádné údaje

pevný disk: žádné údaje

obrazovka: žádné údaje

optický disk: žádné údaje

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Enterprise Device CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat