Microsoft Exchange Server 2019 - 10 Enterprise User CALs

Microsoft Exchange Server 2019 - 10 Enterprise User CALs
11 699,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100609-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs je obzvlášť vhodný pro firemní...Více

Informace o výrobku "Microsoft Exchange Server 2019 - 10 Enterprise User CALs"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs je obzvlášť vhodný pro firemní pracovníky, kteří potřebují k firemním datům přistupovat zvenčí, např. ze služební cesty nebo z domova. Licence Enterprise CAL je doplňkem (add-on) k licenci Standard CAL. Kupovat licence pro Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs je tedy smysluplné jen tehdy, pokud již vlastníte nebo plánujete zakoupit stejný počet licencí pro Microsoft Exchange Server 2019 Standard CALs. Licence Device a User CALs je naopak možné kombinovat flexibilně. Díky tomu můžete počty přístupových licencí i jejich typy přizpůsobovat potřebám firmy a pracovníků. Přitom ale nezapomeňte, že každý server potřebuje vlastní Enterprise licenci. 

Enterprise funkce můžete využívat na různých zařízeních

Jestliže uživatel vlastní licenci Standard CAL pro Exchange Server 2019, může již přistupovat k důležitým funkcím Exchange, jako jsou třeba e-mail, kalendář a kontakty. Jestliže uživatel navíc získá licenci Enterprise CAL, zpřístupní se další funkce. Aby bylo možné komfortně prohledávat spoustu e-mailů, na rozdíl od předchozích verzí Exchange Serveru se nyní používá vyhledávač Bing, jeho vyhledávací informace a vyhledávací indexy. Jestliže si nainstalujete Skype for Business 2019 nebo Office 365, můžete navíc využívat veškeré funkce hlasové pošty prostřednictvím Cloud Voice Mailu.

Před ztrátami dat, které mohou nastat z různých důvodů, vás chrání sofistikovaná funkce „Data Loss Prevention“ (DLP). 
Díky odpovídajícímu rozhraní API můžete stávající antivirový software velmi snadno propojit s e-mailovou administrací. Velmi důležitá je též bezpečná autentizace uživatelů prostřednictvím certifikátů. K firemním datům by neměly získat přístup neoprávněné osoby. 

Snadná moderní podniková komunikace

Microsoft Exchange Server 2019 nabízí různá vylepšení. Mimo jiné obsahuje modernizovaný systém kalendáře. Podobně jako v Office 365 můžete data z kalendáře snadno sdílet. Složité procesy můžete zvládnout díky nově přidaným administrátorským funkcím. Patří k nim rozšířené PowerShell cmdlets a nová funkce "Do not Forward".

Podniky, které koupí Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs, budou profitovat z lepší podpory výkonných serverových systémů. Mnozí uživatelé si všimnou rychlejšího zpracovávání úkolů, neboť je podporuje operační paměť serveru o kapacitě 256 GB. Citelnou optimalizaci výkonu přináší také fakt, že je server podporován dokonce 48 procesory. 

Aby zaměstnanci firmy měli zajištěn hladký chod všedního pracovního dne, součástí softwaru je globální adresář kontaktů umožňující snadnou správu whitelistů a blacklistů. Zvláště v okamžicích, kdy se nepoužívají stolní firemní počítače, oceníte možnost webovského přístupu prostřednictvím webovských aplikací Outlooku. 

Koupit Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs

Exchange Server 2019 nabízí různé varianty licencování. Existují serverové licence, které musejí být přiděleny všem spuštěným instancím serverového softwaru na podnikovém serveru. Enterprise Edition je zaměřena na velké podniky, které potřebují mnoho mailboxových databází; podporuje až 100 mailboxových databází. 

CALs jsou licence pro klientský přístup. Licence User CALs jsou potřebné pro všechny uživatele, kteří k serverovému softwaru přistupují z různých zařízení.Nákupem licencí Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs zvýšíte produktivitu na téměř každé platformě, resp. na každém mobilním zařízení. Zároveň jsou chráněna podniková data. Rozhodnete-li se pro dodatečné využití Enterprise funkcí, ještě více snížíte náklady na podnikovou komunikaci. Pro zaměstnance bude snazší vyhovět právním požadavkům. K tomu přispívají především nové funkce pro archivaci a ochranu dat.

Veškeré potřebné licence pro Exchange Server 2019 můžete koupit a snadno získat na webu firmy Lizengo. 
Tým firmy Lizengo vám rád pomůže, pokud ještě máte dotazy k softwaru Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 10 User CALs. 

Podporovaní klienti:
Outlook 2019
Outlook 2016
Outlook 2016 pro Mac
Outlook 2013
Outlook pro Mac pro Office 365

Operační paměť:
minimálně 4 GB
grafická karta: žádné údaje
zvuková karta: žádné údaje
pevný disk: žádné údaje
obrazovka: žádné údaje
optický disk: žádné údaje

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Exchange Server 2019 - 10 Enterprise User CALs"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Exchange Server 2019 - 10 Enterprise User CALs - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat