Microsoft Exchange Server 2013 - 10 Standard User CALs

Microsoft Exchange Server 2013 - 10 Standard User CALs
13 999,00 Kč

včetně DPH

 • Microsoft
 • 100103-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL – koupit a flexibilně využívat...Více

Informace o výrobku "Microsoft Exchange Server 2013 - 10 Standard User CALs"

Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL – koupit a flexibilně využívat

Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL pochází z dílen světoznámé americké firmy a jedná se o efektivní software pro rozsáhlou administraci termínů, kontaktů, úkolů, e-mailů, schůzek a některých dalších prvků. Díky chytře navrženým funkcím je MS Exchange Server mnohem více než jen obyčejný systém pro správu e-mailů v malých a středních firmách. Umožňuje optimalizovat dobu trvání procesů, ale také spolupráci více uživatelů v rámci různých projektů, pracovních skupin a celých oddělení. 

Komunikaci usnadňuje optimalizovaný design

Modernizované uživatelské rozhraní softwaru Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL zohledňuje rostoucí význam virtuální komunikace a spolupráce. Kromě úpravy vzhledu a pohodlného napojení na Outlook a Outlook Web App je v centru zájmu také vylepšené dotykové ovládání. Další výhodou je inteligentní vyhledávací funkce, která vyhodnocuje chování uživatele při komunikaci a spolupráci, čímž automaticky generuje nejlepší výsledky vyhledávání. Navíc je nyní možné pohodlně slučovat kontaktní informace z více zdrojů, čímž se dají centralizovaně propojit.

Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL: hlavní funkce

 • Infegrovaná funkce Data Loss Prevention (DLP) chrání firmu nejen před ztrátou dat, ale i před nechtěným předáváním důvěrných informací neautorizovaným třetím stranám.
 • Vylepšená integrace Microsoft Lync 2013 a Microsoft SharePoint 2013.
 • Nová SSL offloadingová funkce umožňuje ukončit SSL spojení na serverech s klientským přístupem a přesměrovat na Load Balancer (rozložení zátěže).
 • Dodatečné bezpečnostní funkce jako Security Compliance Manager, která uživatele podporuje při tvorbě a přenosu skupinových pravidel.
 • Microsoft Exchange Server nabízí protivirovou ochranu nového typu, která efektivně spolupracuje s nástrojem Exchange Online Protection a vyhledává škodlivý software v příchozích i odchozích e-mailech.
 • Integrace veřejných složek do Mailbox Database.
 • Microsoft nabízí podporu MAPI/TCP pro vzdálené volání procedur (RPC over HTTP).
 • Od této chvíle budou jen dvě serverové role „poštovní schránka“ a „klientský přístup“, obě s rozšířeným rozsahem funkcí.

V čem se liší licence User CALs a Device CALs?

Firmy, které si koupí Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL, získají licence vázané na uživatele, které jsou licencovány pro jednoho konkrétního uživatele. Licence User CALs se tím jasně odlišují od licencí vázaných na zařízení, takzvaných Device CALs. Prostřednictvím licencí User CALs licencují firmy software Exchange Server 2013 pro jednotlivé uživatele, kteří vždy obdrží vlastní přístupové údaje. Licence přitom není pevně vázána na konkrétní zařízení. Software je tedy možné používat na mobilních zařízeních a prakticky kdekoli. 

Tato licence je ideální pro zaměstnance, kteří pracují na různých místech, častěji využívají svou domácí kancelář (Home Office) nebo musejí používat administrativní funkce Microsoft Exchange Serveru. Tímto způsobem se do existujícího systému mohou snadno přihlásit též externí uživatelé. U lizengo si můžete vybrat, zda pro Microsoft Exchange Server 2013 Standard User CAL kupujete konkrétní počet licencí nebo cenově zvýhodněný balík 10 licencí. 

Protipólem licencí User CALs jsou licence Device CALs: tyto licence jsou vázány na jedno konkrétní zařízení. Tento typ licence je určen pro pracovní stanice, u nichž se často střídají různí zaměstnanci.

PlatformaWindows
Operační systémWindows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter (RTM nebo vyšší), Windows Server 2012 Standard a Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard a Datacenter
ProcesorPočítač s procesorem Intel architektury x64, který podporuje architekturu Intel 64. Alternativně procesor AMD s podporou platformy AMD64
Operační paměťminimálně 8 GB
Grafická kartažádné údaje
Zvuková kartažádné údaje
Pevný diskminimálně 30 GB volného místa na disku určeném k instalaci K tomu je nutné přidat dalších 500 MB pro instalaci každého Unified Messaging jazykového balíčku a také dalších minimálně 500 MB pro databázi fronty.
Obrazovka1024 x 768 pixelů (minimum)
Optický diskjednotka DVD (pro instalaci z DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Exchange Server 2013 - 10 Standard User CALs"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Exchange Server 2013 - 10 Standard User CALs - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat