Microsoft SQL Server 2017 Standard

Microsoft SQL Server 2017 Standard
18 000,00 Kč

včetně DPH

Jazyk:

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100362-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
SQL Server 2017 Standard – snadná správa databází SQL Server 2017 Standard: bezpečná správa...Více

Informace o výrobku "Microsoft SQL Server 2017 Standard"

SQL Server 2017 Standard – snadná správa databází

SQL Server 2017 Standard: bezpečná správa dat přes server i cloud

Profesionální správa dat je nepostradatelná nejen pro podnikové účely, od personalistiky až po prodej. Webovská SQL řešení významně ovlivňují možnosti nasazení webových stránek a starají se kupříkladu o snadnou správu datových záznamů v internetových obchodech. Microsoft prostřednictvím softwaru SQL Server 2017 Standard prezentuje nové možnosti správy databází a poprvé otevírá příležitost také pro uživatele pracující pod Linuxem. Verze Standard nabízí optimální podporu pro databáze s přiměřeným objemem dat. Nové funkce umožňují inteligentnější analýzu dat a také zjednodušení na administrativní úrovni.

SQL Server 2017 ke všem účelům, nezávisle na platformě

Největší novinkou vydání SQL Server 2017 Standard Download oproti všem předchozím verzím je možnost propojit systém s platformami Docker či Linux. Dokonce i ohledně programovacího jazyka mají uživatelé veškerou volnost, aby mohli využít široké spektrum funkcí SQL Server 2017. Kromě snadného zadávání a správy datových záznamů všeho druhu aplikace již dlouhé roky splňuje nejvyšší bezpečnostní měřítka. SQL Server 2017 Standard Key bude tedy zajímavý pro firmy, které chtějí plnit nejvyšší měřítka v otázkách ochrany dat, způsobem optimálním po technické stránce.

Důležité funkce a novinky ve verzi 2017

Kromě možnosti volit jazyk a platformu od verze 2017 existuje databáze grafů, která je novou formou modelování dat. Výsledkem modelování je vyšší úroveň abstrakce, která umožňuje dodatečné operace a zajišťuje inteligentnější správu a analýzu dokonce i u větších datových záznamů.

Pro indexaci velkého objemu dat je praktická zejména nová funkce „Resumable Online Index Rebuild“. Administrátoři takto mohou kdykoliv přerušit podrobnou a zdlouhavou reindexaci a později ji zahájit znovu. Díky nové funkci může proces Index Rebuild probíhat třeba po fázích během nočních hodin, kdy to nebude neúměrně zatěžovat nezbytně nutné systémové zdroje.

Prostřednictvím Real Time Intelligence nabízí SQL Server 2017 Standard novou, vylepšenou funkci pro datovou analýzu v reálném čase. Umožňuje až jeden milion předpovědí za sekundu, které podniku zajišťují cenné informace o chování zákazníků nebo vnitropodnikových procesech. Společně s novou End-to-End Business Intelligence bude možné snadno proměňovat složitá data v dokumenty vypovídající o stavu konkrétního procesu. SQL Server 2017 Standard tím ukazuje další výhody mobilní prezentace: celé analýzy je možné zobrazit pomocí smartphonu nebo tabletu.

Nová verze Standard mimoto nabízí veškeré dosud známé funkce, které je možné spouštět ve výkonném a snadno škálovatelném prostředí. Pro uživatele SQL Server 2017 se přechod vyplatí, pokud podnik postupně roste a musí spravovat nebo analyzovat větší kvanta dat. Přechod na SQL Server 2017 Standard Key z předchozí verze je samozřejmě možný rychle a bez problémů.

Výhodné licencování prostřednictvím našeho SQL Server 2017 Standard Key

Při udělování licence na světoznámý databázový software se Microsoft drží osvědčeného konceptu posledních let. SQL Server 2017 Standard Key můžete platit podle počtu Server/CAL, ve verzi Enterprise Edition je navíc možné licencování podle počtu jader (cores). Na našem webu získáte správné licence pro obě varianty SQL Server 2017 Standard: levně je zakoupíte a přímo stáhnete. Ihned poté můžete software plnohodnotně využívat (v rozsahu plné verze) a nahradit jím stávající databázový systém nebo se poprvé spolehnout na světoznámé nástroje tohoto systému pro správu dat. Díky tomu, že SQL Server 2017 nově umožňuje své použití nezávisle na systému a platformě, naše levné licence jsou zajímavé pro všechny uživatele i firemní administrátory ze všech odvětví.

Platforma: nezávislé na platformě
Podporovaný operační systém: Windows 8 nebo vyšší, Windows Server 2012 nebo vyšší, Linux
Procesor: alespoň 64bitový procesor, alespoň 1,4 GHz (doporučeno 2,0 GHz)
Operační paměť: alespoň 1 GB (doporučeno 4 GB)
Pevný disk: alespoň 6 GB volného místa
Grafická karta: SVGA, minimální rozlišení 800 × 600 pixelů
Zvuková karta: žádné údaje

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft SQL Server 2017 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft SQL Server 2017 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat