Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
77 300,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100537-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Anglicky
Visual Studio 2019 Enterprise: Vývojové prostředí pro týmy všech velikostí S vývojovým...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"

Visual Studio 2019 Enterprise: Vývojové prostředí pro týmy všech velikostí

S vývojovým prostředím Visual Studio 2019 Enterprise můžete poskytovat komplexní podnikové aplikace. Verze Enterprise řešení „end-to-end“ je ideálně vhodná zejména pro větší společnosti, popř. programátorské týmy. Vyznačuje se širokou škálou nástrojů pro navrhování a prověřování programů. Visual Studio lze navíc propojit s různými službami a předplatnými. Každá organizace si tak může vytvořit vývojové prostředí podle svých potřeb. Pořízení licence Visual Studio 2019 Enterprise znamená rozhodnutí pro integrované řešení, které splňuje požadavky na vysokou kvalitu a škálovatelnost.

Možnost vývoje a testování aplikací napříč různými zařízeními

Pořízení Visual Studio 2019 Enterprise znamená, že zároveň získáte Visual Studio pro Mac. Díky tomu je možno rychle a snadno vytvářet i webové aplikace a software pro mobilní zařízení. Vývojové prostředí, jako je Visual Studio 2019 Enterprise, pomáhá vývojářům trávit více času psaním kódu a méně času laděním. Program obsahuje sadu testů komponent pro kód a umožňuje automatické provádění testů během psaní kódu. Výsledky testů je možno nechat vizualizovat v reálném čase. Tím je zajištěno, že je kód kompatibilní s pravidly závislosti architektury.

Visual Studio Enterprise může v případě potřeby rovněž poskytnout kompletní řetězec nástrojů DevOps, který například zahrnuje automatizované CI/CD pipelines. Díky sofistikovanému plánování testování softwaru rychleji a lépe pochopíte základní příčinu problémů a budete tak moci rychleji odstranit chyby. Přitom lze cíleně spravovat ruční a průzkumné testy. Užitečná je kromě toho snadná integrace zátěžových testů do vývojového procesu, přičemž se může vyskytovat neomezený počet virtuálních uživatelů. Rozšířené nástroje pro ladění a diagnostiku pomáhají identifikovat ve vyvíjených desktopových, webových, cloudových a mobilních aplikacích chyby. Zvláštní funkcí je IntelliTrace, nástroj pro historické ladění, který týmům poskytuje podporu při řešení problémů, které by jinak byly těžko reprodukovatelné. Code Map kromě toho umožňuje vizuální ladění aplikací, se závislostmi i v případě velmi velkých bází kódu.

Vysoce produktivní programování v moderním softwaru

Při vývoji aplikace Visual Studio v roce 2019 kladl americký výrobce důraz na to, aby byl vytvořen rychlý a spolehlivý produkt, který bude velmi snadno použitelný. Proto byla převzata řada oblíbených a osvědčených funkcí z verze Visual Studio 2017. Uživatelé přesto mohou očekávat více možností a ještě stabilnější funkce. Byl tak vylepšen refactoring a navigace. Vylepšení doznal i debugger. Visual Studio 2019 znamená rychlé Solution Loads und Builds. Uživatelé vývojářského softwaru kromě toho využívají výhod vylepšených možností spolupráce v týmu. Kromě jiného usnadňuje funkce Feature Live Share efektivní spolupráci více programátorů v reálném čase. Dále by měli být samostatným vývojářům a týmům k dispozici digitální asistenti. Důležitou součástí této funkce je IntelliCode. Tato funkce nezávisle vytváří produktivní návrhy k vylepšení napsaného kódu.

Zakoupení Visual Studio 2019 Enterprise ke stažení

Na Lizengo mohou firmy snadno a bezpečně zakoupit originální software. Program lze bezpečně stáhnout prostřednictvím našeho zabezpečeného spojení. Samozřejmě získáte vhodný licenční klíč a navíc fundované poradenství. Mimochodem, pro Visual Studio 2019 budou průběžně k dispozici menší i větší aktualizace. Pořízení plné verze vás samozřejmě opravňuje k získávání všech aktualizací služeb a funkcí. Výrobce softwaru se přitom ve vyšší míře zaměřuje na zohledňování zpětné vazby od uživatelů. Díky tomu získáte vývojové prostředí, které se silně orientuje na skutečné potřeby programátorů. Před rozhodnutím o koupi byste si měli uvědomit, že se aplikace Visual Studio Professional orientuje na menší společnosti a na samostatně výdělečně činné osoby. Oproti tomu pokrývá verze Enterprise potřeby firem všech velikostí a boduje svým špičkovým rozsahem funkcí. Pokud byste měli ještě otázky týkající se Visual Studio 2019 Enterprise, můžete různými způsoby kontaktovat tým Lizengo.

Operační systémy:

Windows 10, verze 1507 nebo vyšší
Windows Server 2016
Windows 8.1 s aktualizací 2919355
Windows Server 2012 R2 s aktualizací 2919355
Windows 7 SP1 s nejnovějšími aktualizacemi

Procesor:

1,8 GHz nebo vyšší

Operační paměť:

minimálně 2 GB RAM

Volné místo na pevném disku

v závislosti na nainstalovaných funkcích až 130 GB

Grafická karta:

Rozlišení minimálně 1280 x 720, doporučeno 1366 x 768

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat